Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez igaz de az autókereskedők a legjobb autókozmetikusok is a világon :) :D

Én meg egy olyan kereskedőtől vettem a kocsit aki már 20 éve is ezzel foglalkozott, gondoltam pár 100ezres kocsiért nem nem rontja el az évtizedes hírnevét. Meg ugya sehova nem kellett futkozni minden papírt elintézett.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem lemaradtam valamiről ;) , de ha találsz valamit Siófokon vagy Tolna megye északi felén arra ránézek, ha arra járok.

Ha már Alex megígérte. :D

(pont tegnap jártam be a Siófok-Tamási-Nagyberki útvonalat) :D

De Veszprémben nem járok a mostani tervek szerint, max. majd jövő hónapban, amikor megyek vissza Olaszba melózni. :D

Hát őőő izé..... :D :) Az az igazság, hogy véletlenül összekevertelek Endre06-tal...Olyan hasonló az avatarotok :lol: :lol:

Péntek estére kiváló és érdekes Opeles olvasnivaló :)

Opel Kadett C Berlina teszt

Egy ilyen Berlina szerepel valamelyik Csöpi filmben is..... Ha jól emlékszem piros... Ugyi? :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt most olvastam egy hirdetésben?

"Ismert tény hogy a forgalomban levő belsőégésű motorok átlagosan az üzemanyag 60%-át égetik el. A fennmaradó 40% ki megy a

kipufogó rendszeren. A modern gépjárműveknél már a kipufogó gázok vissza vannak vezetve a motortérbe, hogy még egy keveset kinyerjenek ebből az energiából. De így sem tudnak 75-80%-nál jobb arányt elérni. "

Nem hiszem el, hogy egy fejlesztő ilyeneket leír...vagy csak én tudtam rosszul az AGR szelep működésének okát... :)

Itt olvasható a többi csoda:

LINK

Link to comment
Megosztás:

Ezt most olvastam egy hirdetésben?

"Ismert tény hogy a forgalomban levő belsőégésű motorok átlagosan az üzemanyag 60%-át égetik el. A fennmaradó 40% ki megy a

kipufogó rendszeren. A modern gépjárműveknél már a kipufogó gázok vissza vannak vezetve a motortérbe, hogy még egy keveset kinyerjenek ebből az energiából. De így sem tudnak 75-80%-nál jobb arányt elérni. "

Nem hiszem el, hogy egy fejlesztő ilyeneket leír...vagy csak én tudtam rosszul az AGR szelep működésének okát... :D

Itt olvasható a többi csoda:

LINK

Nyilván f@szság, hiszen ha nem égetné el a benzint, akkor a forró kipufogóban belobbanna. :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.