Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ma éjszaka esett az eső nálunk kb negyed 1kor. De olyan elég intenzíven, reggelre az utak mentén állt a víz is. Mentem fél 7kor melózni. Látom az egyik kereskedésben 3-as vagy 4-es Golf Cabriót ezüst csillivillit előkelő helyen kitéve kereskedésben leengedett tetővel.... azt az autót is érdemes lesz megvenni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, a könnyed vonóhorogra rágányolunk valamit, hogy megtartsa az elektromos csatlakozót most ott tart, hogy tegnap leszedtem a vonóhorgot, ehhez leszedtem a lököst, amit vissza is raktam. Beletelt kis időbe mire megtaláltam a hátsó keréknél a piciny csavarokat a sár alatt.

Rend őreinek mondhatom azt, hogy "leszedhetős vonóhorog"? :lol: Mert most nyomát se látni.

Le kell pucolni, aztán hegeszteni rá, aztán lefesteni egyszer, kétszer... stb.

Lehet pár hétig nem cibálok vele semmit, de annyira nem ráz meg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, a könnyed vonóhorogra rágányolunk valamit, hogy megtartsa az elektromos csatlakozót most ott tart, hogy tegnap leszedtem a vonóhorgot, ehhez leszedtem a lököst, amit vissza is raktam. Beletelt kis időbe mire megtaláltam a hátsó keréknél a piciny csavarokat a sár alatt.

Rend őreinek mondhatom azt, hogy "leszedhetős vonóhorog"? :lol: Mert most nyomát se látni.

Le kell pucolni, aztán hegeszteni rá, aztán lefesteni egyszer, kétszer... stb.

Lehet pár hétig nem cibálok vele semmit, de annyira nem ráz meg :lol:

Ha benne van a forgalmiban, de nincs rajta nem szólnak érte! Nekem is le volt szedve a puffanás után!

Ha nincs benne, de rajta van, szerintem inkább az a gázosabb. (bár a napokban beszéltük, hogy van aki úgy tudja, hogy fent lehet, de nem vontathat vele).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sajnos betört a hátsó szélvédőm teljesen és ugye kiszedtem. a kérésem a következő mehetek vele így ugye elkéne menni a bontóba + karosszériáshoz?

Teljesen mindegy hogy mehetsz-e vagy sem. Menni kell és kész. Amúgy szerintem mehetsz nyugodtan, nem fog érte szólni senki (szerintem).

Link to comment
Megosztás:

Lett bizony :D , de akkor is lett volna jobb dolgom is mint bontókat hívjak meg rohangáljak karosszériásokhoz a fene egye meg :lol: :lol:

Szóljál a szomszédnak, hogy a gyereket vigye el többször a búcsúba, ott tudja gyakorolni a célba dobást, hogy legközelebb ne a szélvédődet dobja ki. Persze ha nem az volt a cél. :D

Link to comment
Megosztás:

Szóljál a szomszédnak, hogy a gyereket vigye el többször a búcsúba, ott tudja gyakorolni a célba dobást, hogy legközelebb ne a szélvédődet dobja ki. Persze ha nem az volt a cél. :lol:

Ez a gyerek egy vandál direkt az én kocsimra utazik , múltkor a motorháztetőn volt :lol:

Kb: 6-7cm átmérőjű kővel dobta be

Link to comment
Megosztás:

OMFG!!! :lol: :lol:

Öszzehasonlítja azonos hőmérsékleten az előzőleg x fokkal magasabb hőmérsékleten kitöltött benzin és a szobahőmérsékletű víz térfogatát. Ez igen!!

A cikk írója felfedezte a folyadékok hőtágulását!!! Gratulálok neki!!!

Link to comment
Megosztás:

OMFG!!! :D :D

Öszzehasonlítja azonos hőmérsékleten az előzőleg x fokkal magasabb hőmérsékleten kitöltött benzin és a szobahőmérsékletű víz térfogatát. Ez igen!!

A cikk írója felfedezte a folyadékok hőtágulását!!! Gratulálok neki!!!

Hmm...

Pedig hidd csak el, van benne igazság, nem is kevés... sajnos. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

OMFG!!! :lol: :lol:

Öszzehasonlítja azonos hőmérsékleten az előzőleg x fokkal magasabb hőmérsékleten kitöltött benzin és a szobahőmérsékletű víz térfogatát. Ez igen!!

A cikk írója felfedezte a folyadékok hőtágulását!!! Gratulálok neki!!!

Ha végig nézted a riportot, akkor az úriember arról beszélt hogy 50 liter benzin, 50 celsius fokos hőmérséklet emelkedésnél van fél liter különbség. A riportba viszont csak 20 liter benzint néztek, és nem hiszem hogy volt 50 fokos hőmérséklet különbség.

Link to comment
Megosztás:

Hmm...

Pedig hidd csak el, van benne igazság, nem is kevés... sajnos. :lol: :lol:

A hiteles mérés ilyen kannában történik,mint ebben a cikkben. :D

A hazaviszem, kiöntöm,vízzel feltöltöm meg egy akkora baromság,amit az általános iskolás fizika ismeretekkel nem szabadna elkövetni.

Cikket írni róla és következtetéseket levonni meg pláne. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha végig nézted a riportot, akkor az úriember arról beszélt hogy 50 liter benzin, 50 celsius fokos hőmérséklet emelkedésnél van fél liter különbség. A riportba viszont csak 20 liter benzint néztek, és nem hiszem hogy volt 50 fokos hőmérséklet különbség.

Egyértelmű! :D

Tudja ezt hakapeszimaki is, csak biztos védi a benzinkutasok becsületét. :lol:

Van haverom a közeli üzemanyagkútnál (nem is egy, hanem 3) ők is mondták, hogy jó kis lehúzások mennek!

Aki nem hiszi, az hitegesse magát! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.