Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Bocs Kess, most értem haza, 15 perce voltam a XI kerben, de már nem akartam telefonálni...

Nem tudom hova tették a hajlongó zöld fejecske emotikont, de most szívesen beszúrnám.

Mentségemre legyen mondva, hogy azért nem tudtam menni, mert elnyúlt a szerelés:

- falslevegő nagy valószínűséggel megvan,

- alapj. motorom be volt állva a sok mocsoktól - tisztítás és stb most okés, 12vra gyönyörűen kapkodja magát

- pillangószelep csupa mocsok volt - most tiszta

Most gyönyörű 900-1000-es alapjáratom van, 0.9-1.1 l/h fogyasztással :). A kocsi jobban megy, nem hezitál, pörgettem is hazáig :twisted:

A check controlt viszont azért láttam :lol:

Link to comment
Megosztás:

- alapj. motorom be volt állva a sok mocsoktól - tisztítás és stb most okés
Hol is van ez az alapjárati motor? És hogy lehet tisztítani!!

(bár 1enlőre nem esedékes nekem, de jobb tudni róla!!)

Most gyönyörű 900-1000-es alapjáratom van, 0.9-1.1 l/h fogyasztással :D. A kocsi jobban megy, nem hezitál, pörgettem is hazáig :twisted:

Nekem fixen, olyan 900-950es alapjáratom szokott lenni, ekkor a BC olyan 1.2-1.3 liert szokott kiírni. Ez gondolom a sok tuning mellet ideális nekem, nem??? (meg azért is kérdem, hogy megtudjam, tényleg rossz-e a lamdaszondám, amit ma mondtak nekem!)

1ébként meg nalátod!! Csak megjavulgat nálad is minden!!!

Van ám itt telepatikus képesség!!!!! :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Alapjárati motorhoz pillangószelep (meg sfi doboz) lebűvölése után férsz hozzzá igen nehezen, ráadásul vakon kell leszedni-visszarakni.

Ha megemeled a kocsit, egyszerűbb - állítólag.

Link to comment
Megosztás:

Alapjárati motorhoz pillangószelep (meg sfi doboz) lebűvölése után férsz hozzzá igen nehezen, ráadásul vakon kell leszedni-visszarakni.

Ha megemeled a kocsit, egyszerűbb - állítólag.

Ha megemeled attól még nem könnyebb, de fa felemeled és alámész akkor valóban :wink:

Link to comment
Megosztás:

Blau!

Na láttad a képeket? Meg vagy elégedve? :lol:

Pólók mikor lesznek? :roll:

Jók a képek a másik portálban írtam is:)

Pólók akkor ha meg tudom beszélni, hogy 25 db is csináljanak meg.

Az 1 ik helyen már elkültem a tervet és azt mondta meg tudja csinálni csak időben nem megbízható az ember.

Lehet, hogy inkább megváltalak készpénzben 1 éjszakára :))

logo1.gif

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.