Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na mi van azokkal a törött fülű maszkokkal?!

Szükségem lenne egy szép Opel emblémára a verdámra!

Ja és említenem sem kell, hogy olcsón ;)

Facelift előttim van egy. Szíp nagy embléma a közepén, a maszk is nagyjából rendben van, piros, csak a két lámpa alatti bajusz végén a patent van lehalva. A lábai megvannak. Szeretem a Mátyáskirályokat, másfélért oda is adom ;)

Link to comment
Megosztás:

Lenne ebben a topikban is egy kérdésem. Milyen kimagaslóan jó üléseket lehet beletenni az F Astrába? Egyáltalán milyen üléseket tettek gyárilag a különböző változataiba? A mostani kényelmetlen, kemény, és még ki is van szakadva a széle, valami puhább, kényelmesebb, és előre-hátra jobban állítható fejtámlájú ülésre gondolnék, ami színben passzolna a kocsihoz. Persze valami olyanra gondolok, ami átalakítás nélkül belemegy, egy másik változat gyárija mondjuk.

Most ilyen van benne:

fc8pnh8g139rpvynqbjt.jpg

wllohs25q9sy5x5jx8ab.jpg

Link to comment
Megosztás:

Lenne ebben a topikban is egy kérdésem. Milyen kimagaslóan jó üléseket lehet beletenni az F Astrába? Egyáltalán milyen üléseket tettek gyárilag a különböző változataiba? A mostani kényelmetlen, kemény, és még ki is van szakadva a széle, valami puhább, kényelmesebb, és előre-hátra jobban állítható fejtámlájú ülésre gondolnék, ami színben passzolna a kocsihoz. Persze valami olyanra gondolok, ami átalakítás nélkül belemegy, egy másik változat gyárija mondjuk.

Most ilyen van benne:

http://www.kephost.com/images4/2011/10/20/...39rpvynqbjt.jpg

http://www.kephost.com/images4/2011/10/20/...9sy5x5jx8ab.jpg

Többféle ülés is volt hozzá gyárilag. A tiedbe a hagyományos változat van, de szerintem van ennél is "alapabb" verzió. Aztán van a Gsi ülés az kicsit más (meg előre dönthető a 3 ajtó miatt), de volt bőrülés is (úgy tudom 2 féle is), és a csúcs a Recaro sport bőrülés volt. De az elég ritka és ezért rohadt drága is.

Ezen kívül lehet bele rakni más Opelből (talán Vectrából) vagy egyes Saabokból is, de azoknál már fűrészelni vagy hegeszteni is kell. Arról nem is beszélve, hogy a műszakin nem díjazzák az ilyet.

Link to comment
Megosztás:

Facelift előttim van egy. Szíp nagy embléma a közepén, a maszk is nagyjából rendben van, piros, csak a két lámpa alatti bajusz végén a patent van lehalva. A lábai megvannak. Szeretem a Mátyáskirályokat, másfélért oda is adom ;)

Gondolom a facelift előtti embléma nem ugyan olyan felfogatással vagy méretekkel bír mint az utáni, tehát ez nem jó nekem. (Ha mégis 1,5 Matyiért érdekelne! ;) )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Keresek motorháztető kitámasztáshoz 2 db használt teleszkópot!

Olyanra gondoltam, ami hátul már gyengélkedik, de még nem folyik belőle az olaj.

Hosszban nem tudom, hogy a csapott hátú vagy a caravan passzol-e..?

Láttam régebben valaki hirdetett 6 darabot de nem találom ;)

Ha valakinek van elfekvőben kérem küldjön egy PÜ-t!

Győr-Veszprém-Ajka körzetében elmennék érte, így nem kell postával szórakozni!

Ez a teleszkópos átalakítás engem is érdekelne!Ha jól tudom már valaki megcsinálta és tett is fel ide képet!

Link to comment
Megosztás:

Ha jól látom szervós.. most talán úgy 600-800-at. De keress ilyen paraméterekkel kocsit a használtautó-hun, és meglátod az árakat.

Szinte ugyanilyen ilyen gépet találtam 144e km-rel 960e. Az enyémben 80e van és egy-két nem jelentős esztétikai hibával.

1 misi gondolom sok lenne érte, de lehet, hogy így fogom megpróbálni.

Link to comment
Megosztás:

Én is így gondoltam.

A másik ötletem, hogy elviszem egy két nevesebb Opel kereskedőhöz, hátha ők ráharapnak. Természetesen nem bizományiba, mert át kell forgatnom egy másikba.

Szerintem ez halott ügy, nem adnak érte kápét, vagy ha igen akkor mélyen áron allul. Jobban jársz ha te adod el. Ha lenne pénzem lecserélném rá az enyémet, de nincs.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Bárcsak nyaraltam volna... :lol: Felhagytam az autószerelő tanulók képzésével és a tanári szakmával, ill. a személyautókkal sem foglalkozom már hivatásszerűen. Egy teljesen új szakterületen próbálom fejleszteni magam, ez pedig az egyedi jármű építés. Egy olyan cégnél dolgozok, amely egyedi, különleges járműfelépítményeket és mezőgazdasági gépeket tervez és gyárt.

Azért néha még felnézek olvasgatni (amikor nem nonstop dolgozunk, mert határidős a jármű :lol: ).

De ez már inkább az Egyébbe való.

Üdv. gorbi

Grat az új munkához, sok sikerélményt hozzá. :lol: Szerintem így jobban jársz, lesz örömed abban amit megtervezel/csinálsz. :lol: Az oktatás ma nem egy hálás foglalkozás. ;) A határidő pedig a VEVŐ után a legfontosabb dolog. :lol: :lol:

Jó lesz ha néha erre jársz, van mikor hiányzik a szakértelem. :lol: ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Grat az új munkához, sok sikerélményt hozzá. :lol: Szerintem így jobban jársz, lesz örömed abban amit megtervezel/csinálsz. :lol: Az oktatás ma nem egy hálás foglalkozás. :lol: A határidő pedig a VEVŐ után a legfontosabb dolog. :lol: :lol:

Jó lesz ha néha erre jársz, van mikor hiányzik a szakértelem. :lol: ;) :lol:

Teljesen jól látod. Köszönöm a jókívánságokat! ;)

Természetesen ha tudok itt leszek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.