Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Emlékeztek még, hogy bepereltek egy autós, aki lézerblokkolót használt, és elkapták? ;)

Ez a cikk válaszol! Legális lett a lézerblokkoló, nem szólhatnak érte!

"Az ügyészség ezen új bizonyítékok alapján megállapította, hogy a cselekmény nem bűncselekmény, ezért a büntetőeljárási szabályoknak megfelelően a vádat elejtette...... A mintegy fél millió forintos perköltséget az állam fizeti, a lézerblokkolókat pedig immár az eddigieknél is kevésbé kell rejtegetni."

Talán féltek, hogy a politikusokat is meg kéne büntetni? ;)

Link to comment
Megosztás:

Emlékeztek még, hogy bepereltek egy autós, aki lézerblokkolót használt, és elkapták? ;)

Ez a cikk válaszol! Legális lett a lézerblokkoló, nem szólhatnak érte!

"Az ügyészség ezen új bizonyítékok alapján megállapította, hogy a cselekmény nem bűncselekmény, ezért a büntetőeljárási szabályoknak megfelelően a vádat elejtette...... A mintegy fél millió forintos perköltséget az állam fizeti, a lézerblokkolókat pedig immár az eddigieknél is kevésbé kell rejtegetni."

Talán féltek, hogy a politikusokat is meg kéne büntetni? ;)

Maguk ellen soha nem hoznának olyan törvényt, amivel ők is megüthetik a bokájukat :lol: Inkább tovább lopják a pénzünket...

Link to comment
Megosztás:

Emlékeztek még, hogy bepereltek egy autós, aki lézerblokkolót használt, és elkapták? ;)

Ez a cikk válaszol! Legális lett a lézerblokkoló, nem szólhatnak érte!

"Az ügyészség ezen új bizonyítékok alapján megállapította, hogy a cselekmény nem bűncselekmény, ezért a büntetőeljárási szabályoknak megfelelően a vádat elejtette...... A mintegy fél millió forintos perköltséget az állam fizeti, a lézerblokkolókat pedig immár az eddigieknél is kevésbé kell rejtegetni."

Talán féltek, hogy a politikusokat is meg kéne büntetni? ;)

Ha tudnád hány de hány ogy képviselőnek, főrendőrnek , állami főmuftinak van a kocsiján. Pl pár napja nézegettem városunk elsőemberének fullos ódiját.....

Nekem 4 fejes interceptorom van, neki több.... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Emlékeztek még, hogy bepereltek egy autós, aki lézerblokkolót használt, és elkapták? ;)

Ez a cikk válaszol! Legális lett a lézerblokkoló, nem szólhatnak érte!

"Az ügyészség ezen új bizonyítékok alapján megállapította, hogy a cselekmény nem bűncselekmény, ezért a büntetőeljárási szabályoknak megfelelően a vádat elejtette...... A mintegy fél millió forintos perköltséget az állam fizeti, a lézerblokkolókat pedig immár az eddigieknél is kevésbé kell rejtegetni."

Talán féltek, hogy a politikusokat is meg kéne büntetni? ;)

Az a baj, hogy nálunk nem precedens alapú a jogrendszer, egyszer majd találnak egy olyan bíróságot, ahol elítélnek emiatt valakit.

Link to comment
Megosztás:

Mostanában hallom mindíg ma néztem a kereten lévő gumi mindenhol oda tapad az ajtóra. Ez olyan mintha résnyire lelenne tekerve az ablakom (pedíg nincs rés és a szél sem jön be sehol nem érzek huzatot)

Hasonló jelenséget tapasztalok most a Vivarónál (pl ma is hallottam).

Emlékszem, hogy régebben is így csinált, amikor csapágyas volt a bal hátulja, furcsa "szél szerű" hangja volt, most is az van, csak a másik oldalon... ;) (egyre jobb ez az autó) Először "szellőzésre" gondoltam én is, de kiderült hogy kerékcsapágy. ;) (majdcsak beáll ez is egyszer :lol: )

Gondoltam leírom, nem biztos, hogy neked is ez van, de a vivarónál tuti. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenki!

Olyat szeretnék kérdezni, hogy volna 2 helyen két különböző kalaptartó elvileg gyári és szép kinézetű hibátlanok, meg is venném hogy bele tudjam vágni az ovál hangszóróimat (a gyárit nem piszkálom az megmarad sok év múlva eladásnál). Csak az a baj hogy mind a kettő szürke, valahogy be lehet őket festeni hogy fekete legyen vagy bekenni hogy ne ragadjon és ne hagyjon foltot semmin, de mégsem szürke legyen? Jahh és 92-es évjáratú az egyik annak a kalaptartója jó lehet a 2002-es évjáratúmhoz? Jó bele vagy teljesen ugyan az, se minta eltérés vagy vonal eltérés benne? ;)

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenki!

Olyat szeretnék kérdezni, hogy volna 2 helyen két különböző kalaptartó elvileg gyári és szép kinézetű hibátlanok, meg is venném hogy bele tudjam vágni az ovál hangszóróimat (a gyárit nem piszkálom az megmarad sok év múlva eladásnál). Csak az a baj hogy mind a kettő szürke, valahogy be lehet őket festeni hogy fekete legyen vagy bekenni hogy ne ragadjon és ne hagyjon foltot semmin, de mégsem szürke legyen? Jahh és 92-es évjáratú az egyik annak a kalaptartója jó lehet a 2002-es évjáratúmhoz? Jó bele vagy teljesen ugyan az, se minta eltérés vagy vonal eltérés benne? ;)

De akár át is húzhatod, vagy húzathatod és festeni sem kell. ;)

Link to comment
Megosztás:

De akár át is húzhatod, vagy húzathatod és festeni sem kell. ;)

És akkor azt, hogy? Vagy le lehet húzni ami rajta van és egy sima cucc van? Mert még ilyen szempontból sose néztem meg. Gondoltam befújom valami olyan sprével és már jó is. De ha szétszehető akkor az áthúzás lehet jobb ötlet. Vagy össze van ragasztva? A gyárit nem akarom szétszedni kipróbálás miatt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.