Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az aranyozas átt lessz fényezve E266 ra "nova black" az autó szinére

mivel most kezd melegebb lenni és nekem télen nem sok kedvem volt atvariálni... de majd most

az LCD pedig még mindig nem végleges Mert most jön befele német o.-ból a KÉK folia hozza..

de akinek eleve nem teccik a digit annak még valoszinü nem volt Kadett Gsi -je, Haveromnak épp most szereztem az astrájába vectra 2000 lcd-t

hétvégén be is épitettük .. az is korektül néz ki .. de nekem a kadett jobban teccik . vagy csak megszokás kérdése ...

Udv

Sonique

Link to comment
Megosztás:

Kéne nekem egy oan adat hogy a fényszórót milyen magasságba köll álllitani ha el van állitodva....van erre egy gyári érték....lehet benne van a kis kézi könyvben csak az lenn van kocsiban :) szal ha vlki tudja mi az az érték vagy hol találom meg ma kb 10 ig akkor pls.....amugy fastra c classic (99) ...fünf ajtó :lol:

Háj

Link to comment
Megosztás:

Tápioszecső!

Dupla durrantórol találsz képet itt : http://kep.tar.hu/barbi83/index.phtml?aid=...013&pid=4539662

Ezt a képet már láttam de a kipuf valahogy elkerülte a figyelmem.

Kicseszettül tetszik. :)

Én is ilyet akartam, de akkor bonyolultnak tűnt. Viszont egyszer én is megcsináltatom szerintem.

Vonószem (vagy ami ott van) ki lett vágva?

Középdob után ágazik el?

Link to comment
Megosztás:

Örülök h teccik :)

Amugy ugy vettem éxre hogy picit zajosabb töle a kocsi szal rezegtet és zörög töle a kasztni,kalaptató,vagy vlmi :lol:...de csak minimálisan(a hangja brutál mély :D de nem tul hangos...) ...végül is megérte...az elágazás a hátso dob elött van közvetlen és van benn a csöben egy ien lap ami megosztja a füstöt....vontatni nemtok :lol: remélem zsaru bébi nem kötexik...:lol: az egész egyébként 40 pénz volt...de ugyebár a bal dob+ vég megvolt hamarabb pár hónappal...jah és eddig csak egy ien fastrát láttam hasonlo duál véggel szal egyedi :lol: képeket rakom fel holnap este v holnap után....Hali

Link to comment
Megosztás:

Nekem az a legnagyobb bajom hogy már így is kegyetlen hangos. Egyedül még jó, mert elnyomja a zene. :) De valahogy mások nem szivesen utaznak velem, főleg a hátsó ülésen. :lol: De ezen a promlémán is dolgozom.

Szerintem a rendőr nem nagyon kötekedhet. Én nem emlékszem hogy a kreszben benne lenne hogy tudni kell vonatatni.

Link to comment
Megosztás:

Teljesen rosszul vagyok! :lol: Tegnap bemértem a km órámat... a szemét kerek 10 km/ó csalt felfelé, pedig mint már valamelyik rovatban említettem a haver tutira gyárilag belőtt műszeréhez képest az enyém 5-tel kevesebbet mutatott. Most darabokban a műszerfal és rakosgatom a mutatót, na meg stopperolok! :twisted:

Csak hát most oda 12sec alatti 100km/h gyorsulási eredményem. :)

Egy alap C16NZ-nek egyébként mennyi alatt kell 100-on lennie?

Link to comment
Megosztás:

Hi

Nem tudjátok mennyire ugatnak vizsgán sport kormányért felniért sportdobért? mert nemsokára vinem kell a vasat és tudni kéne mit tegyek vissza?

Ez mint általában a hivatalos helyeken ez is pénz kérdése. Van olyan vizsgáztató aki nem is akarja látni a kocsit, csak viszed a zsét meg a forgalmit és már kapod is meg.

HA normális úton akarod intézni akkor a kormányért szoktak szólni ugyhogy azt vissza kell tenni (ha nincs műbizonylat) A kipufogónál, ha nem extrémen hangos akkor azért nem (katalizátor hiányért igen) A felni ha nem lóg ki a kasztniból akkor az megfelelő (persze ha nem 20"-os) :)

Link to comment
Megosztás:

Hát... nekem az a tapasztalatom, hogy ha olyanok a vizsgáztatók, akkor mindenbe belekötnek, ami nem gyári. De én a helyedben azért nem építeném vissza az autót :) mi úgy szoktuk csinálni, hogy keresünk olyan embert, aki nem csesztet hülyeségekkel :wink: nálam eddig a max. amit lecseréltünk vizsgára, az a sötétített lámpa volt, meg az index. Mert az szembetűnő. A kormányért akkor ugatnak, ha feltűnően kicsi. Ha annyira nem, akkor aplikálj rá egy opel emblémát és attól gyárinak tűnik majd. Legalábbis a rendőröket ezzel meg lehet téveszteni :roll: A sport dob meg szerintem nem gáz, de lehet, hogy tévedek. Asszem a vizsgáztatók is a katalizátorért szoktak ugatni, mint a ződkártyások (milyen hülyeség: vannak zöldkártyások, meg hamis kártyások, és mindkettő mást jelent :shock: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.