Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tudom, nem is negatív értelemben mondtam. Láttam a 3-ajtós Sedant is Blitzen, simán gyárinak nézett ki, pedig sose létezett olyan (legalábbis Astrából).

Rendes kúpé lett belőle, hogy idézzek valakit: "qrva szépen taknyol a CO-val" :lol: Csak vigyázni kell rá, nehogy cabriót, vagy pápamobilt csináljon amíg nem nézek oda :D

Link to comment
Megosztás:

Rendes kúpé lett belőle, hogy idézzek valakit: "qrva szépen taknyol a CO-val" :lol: Csak vigyázni kell rá, nehogy cabriót, vagy pápamobilt csináljon amíg nem nézek oda :icon13:

:D :devlish: :devlish:

No akkor kitartást és vastag pénztárcát kívánok hozzá. (Szükség lesz rá.) :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap meglett a műszaki. 24 ezer volt a vizsgadíj, környezetvédelmivel együtt. És persze megint kéket kapott.

Ki kellett cserélni a 15 éves két kormányösszekötőt. Hátsófék betéteket és munkahengereket. Plusz olajcsere, és gázolajszűrő.

Mindennel együtt volt 69 ezer.

Két évre le van a gond. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap meglett a műszaki. 24 ezer volt a vizsgadíj, környezetvédelmivel együtt. És persze megint kéket kapott.

Ki kellett cserélni a 15 éves két kormányösszekötőt. Hátsófék betéteket és munkahengereket. Plusz olajcsere, és gázolajszűrő.

Mindennel együtt volt 69 ezer.

Két évre le van a gond. :lol:

Nem rossz érték arány, én csak a 24 ezer vizsgadíjat sokallom belőle. Én 16 - ból megúszom..... Nem szakszervizben vizsgáztatok, hanem az állami HKH-nál.

Javítva január 9.-én: NKH-nál

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

hát először is szeretnék mindenkinek sikerekben, egészségben gazdag új évet kívánni ugyan kicsit késve! :lol:

egy pár kérdésben kérném a segítségeteket:

1. az összefüggésben van-e a gyertyák állapotával, hogy az autó nem pöccre indul, vagy ilyen korára való tekintettel és nem fog pöccre indulni?

ha a gyertyák a bűnösek, akkor ti milyet ajánlotok?

2. az megszokott dolog-e, hogy amikor 2-es fokozaton megy a fűtés, és rálépek a gázra akkor elhallgat/nagyon csöndes, mikor pedig leveszem a lábamat róla, akkor ismét hangosabban szól?

illetve ehhez fűződően, a korábban már említett rottyanó hang is van, szerelőm is megnézte, és szerinte is a középkonzol hátulja felől jön, azonban szerinte semmi komoly, de akkor épp nem akarta ehhez szét bontani...és ha elérem a 30 illetve 50km/h-t akkor + leállítom akkor van ez a hang, vagyis inkább olyan mintha egy fedél elzáródna, vagy nyitna...szerintetek?

előre is köszönöm a segítségeteket, és sorry a sok kérdésért! :D

Peti

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem egy elektromos antennát, az elektromos bekötése rendben van, viszont egy dolgot nem értek.

Az antenna alján van egy csőkivezetés, pereme is van, adja magát, hogy egy gumicsövet lehet ráhúzni. Mi folyik itt ki? Esővíz? Kell erre bármit raknom?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem egy elektromos antennát, az elektromos bekötése rendben van, viszont egy dolgot nem értek.

Az antenna alján van egy csőkivezetés, pereme is van, adja magát, hogy egy gumicsövet lehet ráhúzni. Mi folyik itt ki? Esővíz? Kell erre bármit raknom?

Azt hagyhatod úgy. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Vezérműszíj cserére készülök. Ezt a 2 vásárlást néztem ki magamnak :

1. http://www.grando.hu/auto-motor-alkatresz/...1494522735.html

2. http://www.grando.hu/auto-motor-alkatresz/...1494522729.html

Véleményt szeretnék kérni róla pl túl drága/olcsó , rossz/jó minőség. És még annyit szeretnék tudni hogy kell e a vízpumpához tömítés vagy valami ragasztóanyag.?

Köszi előre is

C14NZ

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Vezérműszíj cserére készülök. Ezt a 2 vásárlást néztem ki magamnak :

1. http://www.grando.hu/auto-motor-alkatresz/...1494522735.html

2. http://www.grando.hu/auto-motor-alkatresz/...1494522729.html

Véleményt szeretnék kérni róla pl túl drága/olcsó , rossz/jó minőség. És még annyit szeretnék tudni hogy kell e a vízpumpához tömítés vagy valami ragasztóanyag.?

Köszi előre is

C14NZ

Nekem is c14nz-m van és én is gates szíjjal és ruville vízpumpával hajtom! 5 évig 50.000km mentem vele és semmi gond nem volt vele, így ezeket is kapta újra! Az ár is jó szerintem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.