Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kedd reggel kifele menet volt egy kis verseny c14nz vs.1.7 turbódiesel, mindegyik 4 személlyel és rakottan, GPS-szerint nekem 140-él volt a vége és lehagyott a traki , de elég nyögvenyelősen, lehet vissza kellett volna váltanom 4-be.... :unsure: :D
:D Akkor valami már nem volt az igazi a kéccülékkel. Dzsári c14nz-ket a szívóval is le szoktam hagyni :D
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Lehet nem jó helyre irok,de még új vagyok itt a fórumon.Opel Astra F 1.6 16V komplett autót vennék.Bontásra szántat,papirok nélkül.Érdekelne még komplett motor ugyan ez tipushoz.Ha esetleg tud valaki elfogadható árban kérem jelezze.Köszönöm. Volker

Link to comment
Megosztás:

Játékpisztolyt sokhelyen adnak. Engem sem érdekel, ha rám jönnek, néha én is közel megyek gyorsabb tempónál főleg ha előzni szándékozom. Amúgy meg ha ilyen kötsögduda tol hátulról és nem előz meg csak szórakozik, mindig eszembe jut, hogy egy apró kis fékezés (nem satuzás, hogy totálkár legyen) és már kapom is az új lökhárítót ami nincs elmattulva, esetleg egy új kipuffogódobot, ami nem korrodált és stb...

Én nem kockáztatok egy kicsitörést más hülyége miatt, ha valaki túl közel jön leveszem a lábam a gázról index ki jobbra és úgyis megelőz.

Link to comment
Megosztás:

16éves avultatás után új lökhárító. Hát persze,próbáld ki! :hehe: :hehe:

Na meg mi a garancia hogy csak az sérül....egy kis koccanás után homlokfalat, hűtőt, lámpát kellett cserélnem, jobb az elkerülni az ilyesmit....Na és még szerencsém volt hogy lyukas hűtővel el tudtam vergődni a célig...

Link to comment
Megosztás:

Én nem kockáztatok egy kicsitörést más hülyége miatt, ha valaki túl közel jön leveszem a lábam a gázról index ki jobbra és úgyis megelőz.

Teljesen igazad van, csak ne sűrű szembeforgalomnál tedd! Ezért írtam korábban, hogy engem nem érdekel, ha valaki lóg a hátamon, én haladok az én tempómban, ami általában nem a megengedettnél kevesebb. Majd megunja!

Link to comment
Megosztás:

Teljesen igazad van, csak ne sűrű szembeforgalomnál tedd! Ezért írtam korábban, hogy engem nem érdekel, ha valaki lóg a hátamon, én haladok az én tempómban. Majd megunja!

Persze, de ha nekem kell bármilyen okból fékeznem és megtol , hiába vagyok vétlen akkor is rohadt kellemetlen macera, főleg ha napi szinten kell a kocsi a munkához......ezért soha nem engedem hogy huzamosabb ideig valaki a seggemben autózzon...

Link to comment
Megosztás:

Én nem kockáztatok egy kicsitörést más hülyége miatt, ha valaki túl közel jön leveszem a lábam a gázról index ki jobbra és úgyis megelőz.

A régi motorral ugyanezt csináltam.

De miota ~megdubláztam a pacikat lehet velem jatszani :P

Multkor nagyon kényelmesen meg akartam előzni egy bmw-t, nem jött szembe senki, szal vissza se váltottam. 90ről megindultam és szép lassan elcsorogtam mellette, de ez neki nem tetszett és rá gyorsított.

Na! akkor váltottam vissza, kb 100-110 közt 4be, 160ig mentünk és akkor feladta :P

Link to comment
Megosztás:

A régi motorral ugyanezt csináltam.

De miota ~megdubláztam a pacikat lehet velem jatszani :P

Multkor nagyon kényelmesen meg akartam előzni egy bmw-t, nem jött szembe senki, szal vissza se váltottam. 90ről megindultam és szép lassan elcsorogtam mellette, de ez neki nem tetszett és rá gyorsított.

Na! akkor váltottam vissza, kb 100-110 közt 4be, 160ig mentünk és akkor feladta :P

Nem játszom ilyent még trabantal sem, ha gyorsítt, visszaállok mögé...lehet öregszem...

Link to comment
Megosztás:

Nem játszom ilyent még trabantal sem, ha gyorsítt, visszaállok mögé...lehet öregszem...

Én meg lehet bunkó vagyok, egyszer fordult elő, hogy nekiállt gyorsítani a pajtás, kicsit ráhúztam a kormányt és amikor már füvön járt inkább visszalassított és én is elfértem 3.nak a 2sávos úton. Büszke vagyok a kis gépemre mert amúgy nem hagy cserben egy előzésnél sem. Kell legalább a 100paripa.

A koccolásra visszatérve, a hátsó lökös cserét kilehet játszani okosan csak figyelni kell, persze itt semmire sincs garancia mert ha ijedtében nem a fékre lép hanem a gázra akkor pech van. Nekem frontos ütközésnél, nem is annyira kicsinél (egy felicia kombit vettem oldalba) jobbos lámpák, lökös, jobbos sárvédő, meg egy géptető fényezés volt. 193k-t fizetett a biztosító megegyezéssel, habár én számlásat kértem a szerelőtől de mind1.... Avultatás ide oda, adnának a hátsó lökösre is elég pénzt...

Link to comment
Megosztás:

Én meg lehet bunkó vagyok, egyszer fordult elő, hogy nekiállt gyorsítani a pajtás, kicsit ráhúztam a kormányt és amikor már füvön járt inkább visszalassított és én is elfértem 3.nak a 2sávos úton. Büszke vagyok a kis gépemre mert amúgy nem hagy cserben egy előzésnél sem. Kell legalább a 100paripa.

A koccolásra visszatérve, a hátsó lökös cserét kilehet játszani okosan csak figyelni kell, persze itt semmire sincs garancia mert ha ijedtében nem a fékre lép hanem a gázra akkor pech van. Nekem frontos ütközésnél, nem is annyira kicsinél (egy felicia kombit vettem oldalba) jobbos lámpák, lökös, jobbos sárvédő, meg egy géptető fényezés volt. 193k-t fizetett a biztosító megegyezéssel, habár én számlásat kértem a szerelőtől de mind1.... Avultatás ide oda, adnának a hátsó lökösre is elég pénzt...

Lehet, csak amíg a szerelőnél van a kocsi (de ugye nincs mert nem adom ki kezemből) addíg mivel keresem a pénzt a családnak?

Link to comment
Megosztás:

A régi motorral ugyanezt csináltam.

De miota ~megdubláztam a pacikat lehet velem jatszani :P

Multkor nagyon kényelmesen meg akartam előzni egy bmw-t, nem jött szembe senki, szal vissza se váltottam. 90ről megindultam és szép lassan elcsorogtam mellette, de ez neki nem tetszett és rá gyorsított.

Na! akkor váltottam vissza, kb 100-110 közt 4be, 160ig mentünk és akkor feladta :P

Nem bírtál magaddal! :) Nehogymá egy bmw-s megelőzzön. :D

Link to comment
Megosztás:

Teljesen igazad van, csak ne sűrű szembeforgalomnál tedd! Ezért írtam korábban, hogy engem nem érdekel, ha valaki lóg a hátamon, én haladok az én tempómban, ami általában nem a megengedettnél kevesebb. Majd megunja!

Én is így vagyok vele!Ha nem tetszik neki az én tempóm akkor majd megelőz!Ritkán megyek én is pont a megengedettel!Nem hiányozna ha a belém csattanna!

Link to comment
Megosztás:

:icon10:

Én meg lehet bunkó vagyok, egyszer fordult elő, hogy nekiállt gyorsítani a pajtás, kicsit ráhúztam a kormányt és amikor már füvön járt inkább visszalassított és én is elfértem 3.nak a 2sávos úton. Büszke vagyok a kis gépemre mert amúgy nem hagy cserben egy előzésnél sem. Kell legalább a 100paripa.

A koccolásra visszatérve, a hátsó lökös cserét kilehet játszani okosan csak figyelni kell, persze itt semmire sincs garancia mert ha ijedtében nem a fékre lép hanem a gázra akkor pech van. Nekem frontos ütközésnél, nem is annyira kicsinél (egy felicia kombit vettem oldalba) jobbos lámpák, lökös, jobbos sárvédő, meg egy géptető fényezés volt. 193k-t fizetett a biztosító megegyezéssel, habár én számlásat kértem a szerelőtől de mind1.... Avultatás ide oda, adnának a hátsó lökösre is elég pénzt...

Én jól megélek a nyugdíjamból, nincs szükségem mellékes keresetre! B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Koránt sem biztos, hogy jó helyre írom a kérdésemet, de az elektromos kérdések topikjába sem biztos, hogy teljesen illene.

Szóval nagyon megtetszett az Omegákban lévő hátsó ablaknál felhúzható elektromos roló. Kérdésem az, hogy ez a szerkezet beépíthető-e az F astra sedan-ba, vagy valamelyik másik márkáét kell beletenni. (BMW?) A neten lehet találni 2-3 képet ilyen beépített rolóról, de leírást vagy adatot nem igazán. Van valami információtok a dologról?

Link to comment
Megosztás:

Nem egész egy hónapja jöttek nekem a pirosnál. Nem mondom, hogy nem kaptam elég pénzt rá, de az az oldala a dolognak hogy félig leszakadt hátsó lökössel járok azóta, mert nem tudom leadni az autót egy-két napra, hogy helyretegyék, mert munkaeszköz, és hogy azóta nem pakolhatok vissza mindent a csomagtartóba, mert ha véletlenül mégis el tudnám vinni, akkor éppen lehet hogy nem tudok hova kipakolni belőle, nekem qrvára nem érte meg. Azon kívül, még nekem kell rohangászni biztosítóhoz, és megintcsak nekem kell kiesni melóból, mert szemléztetni kell az autót. Lehet hogy többet ér egy sérülésmentes gyári hátfal...

Link to comment
Megosztás:

Srácok, gömbölyű új tükröt hogy kell szétszedni? A hátlapját akarom kipattintani, azt lehet, vagy van valami trükk?

Még autón "hajtsd be". Mert a tövében visszahajlik a fül. Aztán a tükörlapot a amennyire tudod befelé állítod vagy kiveszed. A ház külső szélén, a lap mögött, egymás fölött van két bepattanós fül, amit vagy eltalálsz vagy nem. :D Ha nagyon megnézed sikerülhet. Azokat kipöckölöd csavarhúzóval, de csak annyira, hogy éppen kijöjjön, majd értelem szerűen lehúzod a töve felé a burkeszt. Persze ezek ismeretében is múúúúrva nagy szopás. ;) Sok sikert. Ja és melegben is könnyen törik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.