Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem még nem volt fóliázva a kocsi. Szal akkor esély sincs arra h én magamnak megcsináljam legálisan? kár.. itt előbb valakinek 25E csinálták. Hát én annyit nem akarok kiadni érte. :(

szerintem érdeklőd meg nálatok fele menyibe kerül mert én erdélyi vagyok és itt nagy az esélye hogy drágább. én is tudtam volna olcsóban is rakatni de lehet nem ilyen minőségű fólia mert a gyerek azt mondja a környéken csak ö dolgozik ilyen minőségi fóliával és azért is mer vállalni 10 év garanciát rá és elég rég a szakmába van és jól dolgozik.

Link to comment
Megosztás:

szerintem érdeklőd meg nálatok fele menyibe kerül mert én erdélyi vagyok és itt nagy az esélye hogy drágább. én is tudtam volna olcsóban is rakatni de lehet nem ilyen minőségű fólia mert a gyerek azt mondja a környéken csak ö dolgozik ilyen minőségi fóliával és azért is mer vállalni 10 év garanciát rá és elég rég a szakmába van és jól dolgozik.

Köszönöm a választ! :D És egyébként teszi a dolgát? hátul akkor nem égeti az ember fejét a nap?

Multkor olvastam 25% od van. Ajánlasz kisebbet nagyobbat?

Link to comment
Megosztás:

Értem.

Távirányítóssá akarom tenni már egy ideje a verdát, de riasztót nem akarok bele. Ezért kérdeztem.

Amúgy a sziréna kábele egyszerűen el van vágva, szóval kiabálni nem tud. :)

Még az előző tulaj vágta el valamiért, de nekem így jó. Nekem is a távirányítás a lényeg.

Link to comment
Megosztás:

Én is ezen gondolkodom egy ideje, pl. ezzel: http://www.shopmania...izarhoz-4120166

Na ez jó. :) Egy ilyen egyszerű cucc kéne nekem. Francnak kell bicskakulcs. :)

Ha rendelsz, akkor két darabot és felezünk a postán. :rolleyes:

De mondjuk ez se rossz: http://www.audiosystem.mobildata.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop_flypage&product_id=1895&category_id=80&option=com_virtuemart&utm_source=shopmania&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link

Vagy annyira nem fontos az AUX kimenet a komfort elektronikához?

Link to comment
Megosztás:

Na ez jó. :) Egy ilyen egyszerű cucc kéne nekem. Francnak kell bicskakulcs. :)

Ha rendelsz, akkor két darabot és felezünk a postán. :rolleyes:

De mondjuk ez se rossz: http://www.audiosyst...ign=direct_link

Vagy annyira nem fontos az AUX kimenet a komfort elektronikához?

A kpzár vezérlő zárás kimenére rákötsz egy monostabilt pl. 10mp-re állítva, és azt kötöd az ablakemelő komfortzárás vezetékére, ugyanazt éred el. Nekem ez nem ér meg +2000Ft-ot :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nem tudom hogy hova tartozik ez a pobléma.

F asztra van benne vagy 320km er, de már rég nyikorog időnként bel tér jobb ajtónál a láb tér környékén műanyag vagy valami alatta? - azt hiszem

onnan jön.

Főleg ha az időjárás olyan hideg meleg stb értem így akkor felerősődik.

És hasonlót hallok a hátsó ajtó környékéről is (kombi)

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nem tudom hogy hova tartozik ez a pobléma.

F asztra van benne vagy 320km er, de már rég nyikorog időnként bel tér jobb ajtónál a láb tér környékén műanyag vagy valami alatta? - azt hiszem

onnan jön.

Főleg ha az időjárás olyan hideg meleg stb értem így akkor felerősődik.

És hasonlót hallok a hátsó ajtó környékéről is (kombi)

Köszi

nem lehet hogy kirohadt? :evilgrin:

Uhh, bocsi, de ez nekem érthetetlen, légy szíves tagold a mondandódat. Szóval a jobb lábtérbn nyikorog? Nem a lengéscsillapító?

naja

Link to comment
Megosztás:

Mai esőzés után megnéztem, és szemből a pollenszűrő bal oldala eléggé vizes. A műanyag a helyén van.

Talált már ki erre valaki egy megoldást? esetleg valamit fölé rakni 1-2cm-re ami elvezeti a vizet?

Ha igen sok szeretettel várok képet is és leírást az alkotásról.

Link to comment
Megosztás:

Mai esőzés után megnéztem, és szemből a pollenszűrő bal oldala eléggé vizes. A műanyag a helyén van.

Talált már ki erre valaki egy megoldást? esetleg valamit fölé rakni 1-2cm-re ami elvezeti a vizet?

Ha igen sok szeretettel várok képet is és leírást az alkotásról.

Ha kép nincs is, de ezek közül lehet választani: ;)

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=15&st=10060#entry682593

Link to comment
Megosztás:

Mai esőzés után megnéztem, és szemből a pollenszűrő bal oldala eléggé vizes. A műanyag a helyén van.

Talált már ki erre valaki egy megoldást? esetleg valamit fölé rakni 1-2cm-re ami elvezeti a vizet?

Ha igen sok szeretettel várok képet is és leírást az alkotásról.

mér annak vizesnek "kell" lennie?

nekem tökszáraz, a müanyag alján megvan a gumi?

nekem alapból csak 2 csavar fogta a felső/külső rácsot, az újakon már 3 én is tettem bele még1et

Link to comment
Megosztás:

Mai esőzés után megnéztem, és szemből a pollenszűrő bal oldala eléggé vizes. A műanyag a helyén van.

Talált már ki erre valaki egy megoldást? esetleg valamit fölé rakni 1-2cm-re ami elvezeti a vizet?

Ha igen sok szeretettel várok képet is és leírást az alkotásról.

Én egy műpadlódarabbal letakartam, ívesen, befeszítve. Alig lóg túl oldalirányban a pollenszűrőn és tökéletesen lefedi. Nekem alapból a levélrács van megvetemedve, ezért ázna be.

Link to comment
Megosztás:

Én egy műpadlódarabbal letakartam, ívesen, befeszítve. Alig lóg túl oldalirányban a pollenszűrőn és tökéletesen lefedi. Nekem alapból a levélrács van megvetemedve, ezért ázna be.

Nekem is! Sőt a gumija is kifoszlott már kissé. Majd kicserélem egyszer.

De ezzel a íves műpadlóval jó ötletet adtál, szerintem valahogy megoldom én is, mert sajnos beázik a pollenszűrő és eléggé párásodik most az ablak. (Na jó, retkes is belülről, de ez most más kérdés.) :)

Amúgy mit lehet csinálni azzal, ha az ajtó belseje ázik be az üveg és a külső gumi között? Ránézésre semmi se látszik, viszont simán csepeg be a víz. Oké, kifolyik az alján, de közben ázik az elektronika.

Nincs ez így jól!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.