Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

majd ha kimegyünk Sztrádába az enyémért viszek filcet és firkálunk rá gorombaságokat :twisted: :twisted: :twisted:

Viszünk egy csomó flakon, különböző színű Neoluxot. És megnézzük, hogy melyik színben lenne számodra legszimpatikusabb egy Astra GSI. Így majd könnyebb lesz dönteni :wink:

Link to comment
Megosztás:

Viszünk egy csomó flakon, különböző színű Neoluxot. És megnézzük, hogy melyik színben lenne számodra legszimpatikusabb egy Astra GSI. Így majd könnyebb lesz dönteni :wink:

És mi lenne ha csavarhúzóval vésnénk bele, hogy ITT JÁRTUNK dátum és a monogram. (szivecskébe zárni kinek - kinek vérméréklete szerint :)

Link to comment
Megosztás:

Viszünk egy csomó flakon, különböző színű Neoluxot. És megnézzük, hogy melyik színben lenne számodra legszimpatikusabb egy Astra GSI. Így majd könnyebb lesz dönteni :wink:

hahh vazz mekkora ötlet :shock: :shock: :idea: :idea: :idea: :idea:

igy legalább nem kell azon nyavajogni, hogy csomoan kamerás mobillal készített képpel hirdetnek amiből semmi sem látszik

Link to comment
Megosztás:

Mostanában majd kicsit ritkábban járok a fórumra, mivel a helyzet úgy

hozta, hogy munkahelyet váltok. Igyexem azért majd bősz teendőim

közepette esténként ráfigyelni az itteni dolgokra, de emailon biztos minden

nap lógni fogok. :)

Hát ahol sok pénzt fizetnek ott dolgozni is kell! :)

Gratula az új melóhelyhez! :!:

Link to comment
Megosztás:

oh csak nem rá jöttek hogy te benn netelsz melo helyett?! :)

amugy sry ha kirakták a szűröd/leléptél....mi törpént? még mindig elektronikai chip heggesztö fejlesztő számitógépes izé bigyó szerű melót keresel vagy esetleg ótós meloban is benne lennél ?! halihó

Link to comment
Megosztás:

Voltam a Bakonyban. Jó út, szép táj, tavasz van, minden zöld, búg mögöttem a kipufogó, dolgozó lány jót autóztam, előzgettem, marha jó ez a gsi :)

(de úgy eltévedtem...)

Link to comment
Megosztás:

Más téma.

Láttátok a híreket? A palira gondolok, aki a 8-as úton perecelt egy hatalmasat egy Astrával. Ha az valóban egy GSi volt, ahogy az animáción látszik (a törmelékből nem lehet megállapítani így elsőre...), akkor megszakad a szívem...

Most mér' kell egy GSi-vel öngyilkosnak lenni? Adta volna inkább nekem

Link to comment
Megosztás:

Halálos balesetet szenvedett az a litéri férfi, aki egy fél órával korábban fejbe lőtte a feleségét pénteken délután - tudta meg az Objektív Hírügynökség a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálatától. A baleset a 8-as főút pétfürdői elágazásánál történt, ahol egy Opel áttért a menetirány szerinti bal oldalra és ott ütközött egy szemből érkező kamionnal pénteken nem sokkal 3 óra előtt. Az Opel vezetője azonos azzal a H. Sándorral, aki a szomszéd bejelentése szerint nem sokkal azelőtt fejbe lőtte feleségét egy kis kaliberű pisztollyal Litéren. A mentőket értesítő szomszéd annyit látott még, hogy a férfi autóba ül, és elhajtott. A megye útjain zajló közlekedési akciósorozatban részt vevő rendőröknek a megyei ügyelet a bordó Opel keresésére adott utasítást. Az éppen a 8-as út pétfürdői elágazója közelében haladó szolgálati autóban ülőknek már nem maradt idejük az intézkedésre azok után, hogy az Opelt meglátták, az autó sofőrje ugyanis nekihajtott a szemből érkező kamionnak, és a helyszínen életét vesztette. A balesetben más nem sérült meg.

Bordó gsi tudtommal szalagról nem jött le :!: :idea:

Link to comment
Megosztás:

Más téma.

Láttátok a híreket? A palira gondolok, aki a 8-as úton perecelt egy hatalmasat egy Astrával. Ha az valóban egy GSi volt, ahogy az animáción látszik (a törmelékből nem lehet megállapítani így elsőre...), akkor megszakad a szívem...

Most mér' kell egy GSi-vel öngyilkosnak lenni? Adta volna inkább nekem

Gabika.

Vectra volt.

Nem mintha nem lenne mindegy, de azért az egész nagyon durva volt. A szüleim litéren laknak. Ekkora dugót én még életemben nem láttam. Tény, ha ilyenre szánja el magát valaki nem kéne még egy életet tönkre tenni. Gondolok itt a kamion sofőrre.

Link to comment
Megosztás:

Aztec!

Kancsit minél messzebbröl kerülöm !!! Volt ugy h növérem akarta hogy szoliba vigyem öt meg kancsit ...nah mondom azt felejtsd el mert ebbe a kocsiba lábát nem teszi be ! :) szal utálom ....ennyi :) Növérem ja Jerryvel volt asszem...meg mindig viteti magát vlkivel :) én inkább haverokkal megyek saját döggel vagy haveréval...egyébként jah sza* volt....a polísz mindenhol ott volt....inkább vasárnap gyorsulás...csak ne essen....bár asszem oda Ford korporésön gyártmánnnnnyal visznek :o Na csá all

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

na ki akarta összefirkálni, meg festeni meg csikarni az autómat???

az gyorsan jelentkezzen egy pofonért nálam :)

redline

igen az enyimé is műszakizni volt, na meg mint kiderült (az Ákos észrevette) zöldkártyát is kapott a kicsike :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.