Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem írtam sehol, hogy f@szkalpok vagytok, csak felesleges rinya... Önkéntes rendőrök vagytok? :) Nem tudom elképzelni, hogy attól a 3 xenontól ami szembe jön és nem is vakít mind.... ez már ilyen kényszeres ráfogás... Ez annyira huh de nagy probléma... Ha sötétben szembe jönnek az út széli csíkot kell nézni, vagy az út szélét és nem vakulsz el ennyi... Ez körülbelül megint annyira nagy probléma mint pár oldallal előrébb az alufelni... semmi érdemleges.

Ennyi erővel mindenki mehetne reflektorral, csak nézni kell az út szélét, ha szembejönnek (hogy ki ne folyjon a szemed). :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ma jött az ellenkező sávban egy kadett, benne kszenon ofkorsz. Elég bután is nézett ki abban a burában, de hogy vakított is nappal, az csak ráadás volt. :D

Tényleg!

Nekem is feltűnt, hogy egyre több szakadék Kadettot látok iszonyat ocsmány keszonokkal.

Ízirájder tuning öcsém! :D

Hogy szakadna le a kipufogójuk!

Link to comment
Megosztás:

Itt mindenkinek full gyári :D hibátlan :D ja és szabályos is... Szerintem inkább az a probléma, hogy itt mindenki szemellenzőt hord és csak a saját hülyesége a jó... Szerintem az életben másoktól is lehet tanulni nem csak könyvekből meg idióta szabályokból... Ne tegyél fel nem gyári alufelni mert gyökér vagy.... meg ne tegyél be xenont mert gyökér vagy... Érdekes hozzá állások vannak. Tipikus mentalitás, nem segíteni a másikat az állandó kötözködés az kell.

Ezt megint senki nem mondta, de neked valami vagy fekete, vagy helikopter. Ha vennéd a fáradtságot megnézni a fényképeimet, pontosan látnád hogy magasról sz.rok némely szabályra, sokakkal együtt, de az hogy másnak b.sszam a szemét az nekem nem tartozik az elfogadható kategóriába. Nem a hisztis szemű autós vagyok, nyomorultul nem érdekel az elsö ködlámpa, sose húztam föl magam, a félszemmel közlekedökön, még egy lefóliázott lámpán sem, de a vakítós xenon olyan cucc, amiért pontosan tudom, hogy 2 héten belül körbe lenne dekorálva az autóm lemezig érö karcokkal, és lerugdosott tükrökkel. Lehet csinálni olyan utólagos xenon cuccot, ami nem vakít, de az a sima, átlátszó burával kezdödik, a bordázott üveg egyszerűen szór. De nyilván neked van igazad, hogy megpróbáltuk elmagyarázni miért is nem jó, attól hogy nem villognak, de te jobban tudod. Arról pedig kurvára fogalmad sincs, hogy ezek a sosem segítö, csak kötözködö gyökerek milyen tapasztalattal, és ismeretekel rendelkeznek... hidd el, kisebb hülyét csinálsz magadból, ha nem próbálod minösíteni öket.
Link to comment
Megosztás:

Egyébként nem használok én sem xenont, csak kicsit sok számomra ez a siránkozás... Szóval senkit nem akartam meggyőzni, hogy nem vakít ....ennyi... Ja és saját márkatársnak korrekt, a szakadjon le kipufogója kívánság is : ) Ebből látszik a fentebb írt "összetartás"... Szerintem ha ez a dolog baráti lenne akkor nem ilyen dolgokat lehet olvasni... Ez persze az én véleményem.. De ez nem csak a fórumra vonatkozik, undorítóan viselkednek egymással az emberek.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként nem használok én sem xenont, csak kicsit sok számomra ez a siránkozás... Szóval senkit nem akartam meggyőzni, hogy nem vakít ....ennyi... Ja és saját márkatársnak korrekt, a szakadjon le kipufogója kívánság is : ) Ebből látszik a fentebb írt "összetartás"... Szerintem ha ez a dolog baráti lenne akkor nem ilyen dolgokat lehet olvasni... Ez persze az én véleményem.. De ez nem csak a fórumra vonatkozik, undorítóan viselkednek egymással az emberek.

Nézd, attól, hogy valaki márkatárs, még lehet rettentően tróger is, nem az autók miatt szeretjük egymást. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként nem használok én sem xenont, csak kicsit sok számomra ez a siránkozás... Szóval senkit nem akartam meggyőzni, hogy nem vakít ....ennyi... Ja és saját márkatársnak korrekt, a szakadjon le kipufogója kívánság is : ) Ebből látszik a fentebb írt "összetartás"... Szerintem ha ez a dolog baráti lenne akkor nem ilyen dolgokat lehet olvasni... Ez persze az én véleményem.. De ez nem csak a fórumra vonatkozik, undorítóan viselkednek egymással az emberek.

Na de majd most dec 21 én mindenki megvilágosul és el kezdi kaparni a kocsijáról a fóliát meg jók lesznek az emberek!

Ja igen fólia az is van az első lámpámon lehet azé nem villognak :omg: :sneaky:

Link to comment
Megosztás:

Nézd, attól, hogy valaki márkatárs, még lehet rettentően tróger is, nem az autók miatt szeretjük egymást. :D

Hát ez a baj..... ezek csak felszínes dolgok inkább olvasgattam ahogy bántok egymással és másokkal az minden csak nem szeretet, nincs itt össze tartás márkán belül sem... Lehet, hogy rám támadtok de egymásra is.. az elég kellemetlen... Szóval ezt az agyon ajnározott nagyon bírjuk egymást és óriási barátok vagyunk dolgot nem kéne előadni.. Vannak itt bajok csak körbe kellene nézni... na de téma off..

Csergőben be lehet szerezni gsi cuccokat? Kéne 1-2 dolog pl ilyen küszöb emelő takaró műanyag.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez a baj..... ezek csak felszínes dolgok inkább olvasgattam ahogy bántok egymással és másokkal az minden csak nem szeretet, nincs itt össze tartás márkán belül sem... Lehet, hogy rám támadtok de egymásra is.. az elég kellemetlen... Szóval ezt az agyon ajnározott nagyon bírjuk egymást és óriási barátok vagyunk dolgot nem kéne előadni.. Vannak itt bajok csak körbe kellene nézni... na de téma off..

Csergőben be lehet szerezni gsi cuccokat? Kéne 1-2 dolog pl ilyen küszöb emelő takaró műanyag.

Mivel mindannyiunkat jól ismersz, ezért tényleg reális képed van ezekről a kapcsolatokról. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez a baj..... ezek csak felszínes dolgok inkább olvasgattam ahogy bántok egymással és másokkal az minden csak nem szeretet, nincs itt össze tartás márkán belül sem... Lehet, hogy rám támadtok de egymásra is.. az elég kellemetlen... Szóval ezt az agyon ajnározott nagyon bírjuk egymást és óriási barátok vagyunk dolgot nem kéne előadni.. Vannak itt bajok csak körbe kellene nézni... na de téma off..

Csergőben be lehet szerezni gsi cuccokat? Kéne 1-2 dolog pl ilyen küszöb emelő takaró műanyag.

Te megis hany emberrel talalkoztal innen a forumrol, vagy ha szukitjuk akkor ebbol a topikbol ahol epp megvaltod a vilagot?

Link to comment
Megosztás:

Mer mentek mint az őrültek! :D

Nem kell ahhoz bacni neki. Ha az előtte levőről hullott, és pont "jó" helyen pattant föl, simán kiviszi.

Nekem úgy pattant szét a lökösöm hogy az előttem "haladó" tehersz.rról lehullott egy másfél méteres fémdarab. Először a koptatómat kapta le, utána átmentem rajta első kerékkel, akkor fölcsapta az aljára (diszkréten megigazította a kipuft) hátsó kerék, hátsó lökös alja, aztán távozott hátul...

Link to comment
Megosztás:

Már sokszor volt leírva ,hogy mikor jó egy termosztát , de nem akarok visszaforgatni. Szóval nézegettem a reggeli indítás után a csöveket. A felső cső és a hűtőborda folyamatosan kezdett melegedni, illetve langyosodni mert lassan ment, az alsó pedig jóval hidegebb volt mindvégig. Városban hajtás után , 2-3mas fokozatokban sem ment a víz az óra szerint tartósan 80 fölé. Szóval most jó a termosztát vagy nagyobb hidegbe meg fogok fagyni benne ? :D

Link to comment
Megosztás:

Már sokszor volt leírva ,hogy mikor jó egy termosztát , de nem akarok visszaforgatni. Szóval nézegettem a reggeli indítás után a csöveket. A felső cső és a hűtőborda folyamatosan kezdett melegedni, illetve langyosodni mert lassan ment, az alsó pedig jóval hidegebb volt mindvégig. Városban hajtás után , 2-3mas fokozatokban sem ment a víz az óra szerint tartósan 80 fölé. Szóval most jó a termosztát vagy nagyobb hidegbe meg fogok fagyni benne ? :D

Az hogy megfagysz, az egy dolog, de az autónak rosszabbat tesz. Ha a hűtő sarkát tapizod, és hosszú percekig hideg, aztán hirtelen lesz forró, akkor jó.

Link to comment
Megosztás:

Már sokszor volt leírva ,hogy mikor jó egy termosztát , de nem akarok visszaforgatni. Szóval nézegettem a reggeli indítás után a csöveket. A felső cső és a hűtőborda folyamatosan kezdett melegedni, illetve langyosodni mert lassan ment, az alsó pedig jóval hidegebb volt mindvégig. Városban hajtás után , 2-3mas fokozatokban sem ment a víz az óra szerint tartósan 80 fölé. Szóval most jó a termosztát vagy nagyobb hidegbe meg fogok fagyni benne ? :D

Az hogy megfagysz, az egy dolog, de az autónak rosszabbat tesz. Ha a hűtő sarkát tapizod, és hosszú percekig hideg, aztán hirtelen lesz forró, akkor jó.

Ergo sz@r a termosztatod! Es meg fogsz fagyni.

Link to comment
Megosztás:

Ergo sz@r a termosztatod! Es meg fogsz fagyni.

hogyúgymondjamazvanhogyjah :D

Tehát akkor csere javasolt ... anyám tudtam hogy gebasz lesz vele. És melyiket szoktátok ajánlani ami tuti jó ? Wahler ?

Kell.

Wahler, Gates, egyéb ismert, normális márkák. QH-t és társait ne, azok már a dobozban is sz.rok :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.