Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A pollenszűrő cseréhez le kell szedni a kesztyűtartót mert mögötte van

Kicsi torx kulcs kell hozzá

jójó, de mennyire kicsi? :omg: :D

Már amelyik. :P Fordulószolgálat van. :D

De merre fordul jobbra vagy balra?!

neked is meg mindenki másnak is boldog Karácsonyt, Köminek boldog Szentestét :D jah, és fölborítottam a fát a termosztát-díszemmel... nem szólt senki, hogy még nincs rögzítve a talphoz xD

Hogyan, rajta maradt a termosztáton a hengerfej? :blink: :D

Link to comment
Megosztás:

jójó, de mennyire kicsi? :omg: :D

De merre fordul jobbra vagy balra?!

Hogyan, rajta maradt a termosztáton a hengerfej? :blink: :D

az enyém külön házban van, nincs úgy eldugva :D egyszerűen csak megláttam hogy heh... fa, és ráakasztottam a legkülsö ágra. Csak még nem volt beleállítva a talpba, csak oda volt támasztva a falhoz, és elég volt neki :D
Link to comment
Megosztás:

az enyém külön házban van, nincs úgy eldugva :D egyszerűen csak megláttam hogy heh... fa, és ráakasztottam a legkülsö ágra. Csak még nem volt beleállítva a talpba, csak oda volt támasztva a falhoz, és elég volt neki :D

Most raktam rá a talpat a fára van rajta vagy 50 kiló hó..alig bírtam felállítani...már úgyvolt megakasztom a talpát és a kocsival felcsörlőzöm.... :smartass:

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek!

Lenne egy kérdésem. Láttam H4-es izzót ami 100/90 W-os. Ettől a teljesítménytől nem ég szét a fényszóró foncsora?(vagy esetleg valami más alkatrészt károsít?) A normális izzó ami gyárilag benne van az 60/55 Watt ugye?

Inkább emelt fényerejű 55/60-ast válassz, mondjuk Tungsram/GE Megalight +90% vagy +120%, azok is látványosan jobban világítanak a hagyományosnál.

Link to comment
Megosztás:

Nekem Tungsram/GE Megalight +90% van.(nem is panaszkodom rá, már másfél éve világítanak) De ma nézelődtem neten és láttam 100/90-es izzót és gondoltam megkérdezem, hogy mivel tud többet illetve, miben van hátránya.

Van néhány plusz funkciója. Foncsorolvasztás, kábelsütés, stb. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv.tudnátok nekem segíteni?97-es F-es opel astra,1.4-es,8 szelepes autóról van szó.Olyan problémám van,hogy csináltam gyertya cserét,benzinszürő cserét és nehezen indul be az autó,ha be is indul rángat,meg füstöl,néha leáll.Beszéltem szerelővel azt mondta lehet hogy injektor hiba lesz.Bíztos ez a hibája vagy lehet más is?Esetleg csatlakozó vagy valami?Tudnátok nekem segíteni ebben?

Link to comment
Megosztás:

Üdv.tudnátok nekem segíteni?97-es F-es opel astra,1.4-es,8 szelepes autóról van szó.Olyan problémám van,hogy csináltam gyertya cserét,benzinszürő cserét és nehezen indul be az autó,ha be is indul rángat,meg füstöl,néha leáll.Beszéltem szerelővel azt mondta lehet hogy injektor hiba lesz.Bíztos ez a hibája vagy lehet más is?Esetleg csatlakozó vagy valami?Tudnátok nekem segíteni ebben?

Igazából bármi lehet, üanyagellátási probléma, vagy gyujtás....pumpa, relé, csatlakozó...tarfó, egyéb jeladó, szinte bármi. Távgyógyítani nem nagyon lehet.Maga az injektor nem gyakran szokott elromlani, végülis csak egy elektromos szelep, van olyan hogy nem porlaszt csak pisil...de ha belenézel az injektorházba járó motornál nagyjából le lehet szűrni az állapotát. Hozzáértő szerelőhöz kell vinni akiben megbízol és az majd megcsinálja.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Itt többen is tanácsoltátok,hogy az első üléseket ki lehet cserélni Vectra B ülésekre átalakítás nélkül.Ma rászántam az időt és vettem 2 db Vectra ülést egy bontóban.Hát köszönő viszonyban sincsennek a felfogatási pontok az Astráéval.Kellene egy kis segítség,hogy szereltétek át az üléseket?Válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Itt többen is tanácsoltátok,hogy az első üléseket ki lehet cserélni Vectra B ülésekre átalakítás nélkül.Ma rászántam az időt és vettem 2 db Vectra ülést egy bontóban.Hát köszönő viszonyban sincsennek a felfogatási pontok az Astráéval.Kellene egy kis segítség,hogy szereltétek át az üléseket?Válaszokat előre is köszönöm!

Hát úgy rémlik csak az ülést szokták cserélni magát a sínt a felfogatási pontokkal nem...az marad a régi. Az övfeszítőt is illik biztosítani hamár az ülés körül szerelget az ember.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.