Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

B Vectra ülés bemegy átalakítás nélkül az F Astrába?

A Karcsi rakott bele, de nem tudom A vagy B volt....

Sziasztok. Kèrdèsem az lenne hogy ausztria büszke rendőrei mennyire nèzegetik szegèny magyar ember gumiabroncsát? Azt tudom hogy november 15-től kötelező a tèligumi.Mennyire büntetnek ha koptt a gumi? Kopott alatt azt èrtem hogy jövőre már nem rakom fel őket. Köszi előre is

Ugyanannyi esélyed van mint itthon...alapbünti 35 Euró ha jól tudom...

Link to comment
Megosztás:

Vègülis csak bècsig mennèk. Autópályán meg csak nem fognak meg :D köszi az infót

A határon van hogy kint állnak...volt hogy jöttem haza este a facom a tötymörgésbe..padló...150-körül mehettem amikor elkezdett villogni mögöttem..na mondom dejó. Lehúzódtam, de nem engem fogtak meg. :D

Link to comment
Megosztás:

A B Vectra ülés nem megy be, a G Astráéval egyezik meg. A Vectra viszont jó bele. Nem ugyan olyan a sín rajta. Az F Astrának négy csavar fogja le az ülést, a B Vectrának elöl neakasztós és csak hátul csavaros.

B Vectra ülés bemegy átalakítás nélkül az F Astrába?

Link to comment
Megosztás:

A határon van hogy kint állnak...volt hogy jöttem haza este a facom a tötymörgésbe..padló...150-körül mehettem amikor elkezdett villogni mögöttem..na mondom dejó. Lehúzódtam, de nem engem fogtak meg. :D

Szerintem majd meghúzom magam ès imádkozom hogy ne állítsanak meg. Úgyis csak pár napról van szó. Bízom a szerencsèben.

Link to comment
Megosztás:

Idegesít egy "kattogás" az anyósülés ajtajánál, milyen szerelőt tudtok ennek kinyomozására? :D Igazából úthibánál van valami zörgés, az ajtót már szétszedtem. Ha valaki a kesztyűtartó és az ajtó közé kicsit benyúl , akkor néha nem kattog. Szóval kesztyűtartót is kiszedtem, de semmi eredmény. Ajtóban ablak sem tud zörögni, megnéztem, sínek is OK. Futómű átnézetve, szilentek cserélve, minden ok. Rohadtul idegesít már, az ajtó lóghat? De mozdítani nem tudom ha kinyitom.

Link to comment
Megosztás:

Kárpit? Illetve ajtózsebben valami? Nekem ha kicsit rendesebben hallgatom a zenét, akkor az ajtózsebben a jégkaparó berezonál.

Nem tudom, bolhák helyükön, ajtózseb üres :( Ez meg egyre hangosodó és sűrűsödő kattogás, 2-3 hónapja. De csak rossz úton, autópályán, főúton semmi. Már szétszedtem pedig mindent a környéken. De pl az ajtózsanérhoz nem értek.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ez volt megvétel után kis kattogás. Nyisd ki félig az ajtót, s mozgasd fel le és ha van kis kotyogás, mozgás akkor stift csere és csak is gyárira!!! Én is megvettem az után gyártott cuccot, persze szombat délután cserekor derült ki, hogy egy rakás fos. Bele esett a furatba, na mondom akkor szétfeszítem. Ráütöttem egy óvatosat és teljesen szétnyílt, csak lestem. Így ami benne volt gyárik azokat feszítettem szét egy picit fent középen és lent, majd mentek vissza. Azóta jó, de ha megint kopog akkor csak is gyárit!

Link to comment
Megosztás:

arra figyeljetek, hogy a stifbe bele kell verni egy kúpos szart

nekem így is lötyög, ergo a furata tágult fel, illetve a zsanérnak is van fel—le irányban kb 1—1.5mm játéka

de mikor láttam dáwidét azt gondoltam jó lesz ez így :-)

majd használom az anyósoldali bejáratot :-)

én cromaxban vettem

Link to comment
Megosztás:

Na itt egy jó fejlesztés, ami végül is bizonyítja, hogy nem mindig a motorfék a gazdaságosabb, vagy nem éppen az üres járat mellett eszik kevesebbet a jármű. A cikkben 10 másodperc üresjáratra mondják, hogy onnantól gazdaságos... Hát kb én is így gondoltam, már csak azért is, mert ennél rövidebb időre nem nyomnám ki a kuplungot sem, nemhogy a váltót bizergáljam...

http://www.autonavigator.hu/haszonjarmu/2-os_sporolas_a_motorfekkel_jatszva-11132?utm_source=uzemanyagar&utm_medium=email&utm_campaign=uzemanyagar_2013-10-30&utm_content=an_friss_cikk

Link to comment
Megosztás:

Na itt egy jó fejlesztés, ami végül is bizonyítja, hogy nem mindig a motorfék a gazdaságosabb, vagy nem éppen az üres járat mellett eszik kevesebbet a jármű. A cikkben 10 másodperc üresjáratra mondják, hogy onnantól gazdaságos... Hát kb én is így gondoltam, már csak azért is, mert ennél rövidebb időre nem nyomnám ki a kuplungot sem, nemhogy a váltót bizergáljam...

http://www.autonavigator.hu/haszonjarmu/2-os_sporolas_a_motorfekkel_jatszva-11132?utm_source=uzemanyagar&utm_medium=email&utm_campaign=uzemanyagar_2013-10-30&utm_content=an_friss_cikk

Igazából szerintem ez az injektoros motorok óta egyértelmű mert nálunk alapjáraton 0.7-0.9Liter/ órás fogyasztás van motorféknél meg kb 1500-as fordulatszám alatt fogyaszt csak üanyagot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.