Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szia.

Most azért nem jut be az utastérben mert a lökhárito szint alatt van a kipufogó vége.ha levágnám akkor pont a lökháritoba fujná a gázt,és a csomagtér szelözöjén jutna vissza az utastérben.sportoság meg csak minimális mértékben szeretném mert hosszabb úton meghalna az ember a monoton morgás miatt.nem honda ez hogy 3 megyét felébreszen. : )

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Most azért nem jut be az utastérben mert a lökhárito szint alatt van a kipufogó vége.ha levágnám akkor pont a lökháritoba fujná a gázt,és a csomagtér szelözöjén jutna vissza az utastérben.sportoság meg csak minimális mértékben szeretném mert hosszabb úton meghalna az ember a monoton morgás miatt.nem honda ez hogy 3 megyét felébreszen. : )

Astránál jobb hátul van csak szellőző, tehát nem fog bejutni az utastérbe! A lökhárítóból meg kiszáll, mert mint mondtam, egy luk van a lökös, és a hátsó tűzfal közt. Esélytelen, hogy bejusson. Ezért bármeddig érhet a cső, nem jut be egy szemernyi gáz sem.

Link to comment
Megosztás:

Astránál jobb hátul van csak szellőző, tehát nem fog bejutni az utastérbe! A lökhárítóból meg kiszáll, mert mint mondtam, egy luk van a lökös, és a hátsó tűzfal közt. Esélytelen, hogy bejusson. Ezért bármeddig érhet a cső, nem jut be egy szemernyi gáz sem.

Majd utána nézek mert mostanában nem kellett alá mászni,így nincs elöttem a fara!

Link to comment
Megosztás:

nem jársz Te egy kicsit szar utakon? :D

meg minden felfüggesztés rendben van, ami tartja a kipuff. rendszert? gumibakok nincsenek megnyúlva?

SZar utakon-e járok? :D Magyarországon élek.. :D

Amúgy nem, az összes gumi új, vagy jó állapotú.

Szia.bocsi igen a csö vége van lehajtva.levágni azért nem vágom mertaz astra elöt egy omegám volt és arról levágtam így a kipufogó gáz visszajött az utastérben,mert akkor a vágás a lökhárito mögé kerül.meg szeretnék egy kicsivel sportosab hangot adni a gsi caravan nak.

Nekem a vectrán alapból nem ér ki a kipu a lökösön túl, de ráadásul tegnap meg hátsó dob nélkül szaladgáltam, ugyanígy korábban a rekordommal is, de nekem sose jött vissza a kipugáz.

Link to comment
Megosztás:

Nekem az omegámon visszajött!!!mivel én a családdal közlekedek így egyszer elég volt kiteni öket a veszélynek!!így soha többet nem rizikozok!ha 1% van annak hogy baj lehet belöle akkor inkább másképp valósítom meg.igy ha kell a lökháritot is szét vágom csak jó legyen.ezért gondolkodók sport dobon.mutatós,sportos,és a fö szempont nem kavarja fel a port az utcán!

Link to comment
Megosztás:

Nekem az omegámon visszajött!!!mivel én a családdal közlekedek így egyszer elég volt kiteni öket a veszélynek!!így soha többet nem rizikozok!ha 1% van annak hogy baj lehet belöle akkor inkább másképp valósítom meg.igy ha kell a lökháritot is szét vágom csak jó legyen.ezért gondolkodók sport dobon.mutatós,sportos,és a fö szempont nem kavarja fel a port az utcán!

Nem kockáztatsz semmit. Több füst jön be a szellőző rendszeren, mint gondolod... Ha hiszed, ha nem, az előtted haladó autó füstje ott biztos, hogy bejön! Semmiféle szűrő nem hatásos... Ráadásul amikor dugóban állsz, akkor meg a környék összes füstje bejön.

Amit a kipufogó felkavar, az elenyésző ahhoz képest, amit mondjuk az első kerék bevisz. Az autózás kosszal jár... Nem hinném, hogy a Te kipufogód által vert port látod viszont az utastérben, pláne, hogy ahhoz, hogy a felvert por bekerüljön, ahhoz kell a szél is, ami viszont nem nézi merre konyul a csöved! :)

Tulajdonképpen kezdhetted volna úgy, hogy sportosabbá szeretnéd tenni az autód külsejét, mert igazából erről szól. Más értelmet hiába keresel, mert más valós magyarázat egy sportdob felszerelésére nincsen. Szerintem ez értelmesebb ok, mint azt magyarázni, hogy felveri port, meg bejön az utastérbe a gáz...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Bocsi, tudom hogy mostanában volt téma valahol, de most nem találom. A B Vectra első ülések simán bemennek a F be? Sürgős lenne, mert holnap mennék egy pár fűthetőért. :)

Az A Veci simán bemegy annyit tudok... Karcsi is azt rakott bele. Ha fizikailag belefér, a kéziféket fel lehet húzni, akkor hozd el szerintem. De ha sokat kell nyűglődni vele, majd én átveszem tőled. :D

Link to comment
Megosztás:

Az A Veci simán bemegy annyit tudok... Karcsi is azt rakott bele. Ha fizikailag belefér, a kéziféket fel lehet húzni, akkor hozd el szerintem. De ha sokat kell nyűglődni vele, majd én átveszem tőled. :D

Köszi. Letettem róla. Hegesztgetni kéne, és nem egyszerű. Még ezt az F Caravan komplett belsőt nézegettem, nagyon tetszik.

http://www.autoalkatresz.hu/auto-karosszeria_utaster/ulesek_padok_agyak/opel_kadett_e_astra_f_vectra_a_ascona_c_ulesek_karpitok-665660

De sokallom érte a 40 K-t.

Rendelek méretpontos üléshuzatot valami erős anyagból. :)

Link to comment
Megosztás:

Munkatársam 5000ért eladná OP-COM-ját, OP-COM 081016-os verzió. Ér ez valamit? Használható Astrán valamire is?

10 pines NZ-knél hibakód olvasás/törlés, illetve szenzor adatok követése real-time.

16 pinesnél már jópár dologra, légzsák, immo, stb.

Link to comment
Megosztás:

Munkatársam 5000ért eladná OP-COM-ját, OP-COM 081016-os verzió. Ér ez valamit? Használható Astrán valamire is?

persze, hiszen arra való és 5ért nem is sok érte, sztem

mondjuk érdemes kipróbálni, vagy megnézni a motorkódot alapján, hogy jó-e neked

sajna én bachatom az NZ-mel

Link to comment
Megosztás:

sajna én bachatom az NZ-mel

Nem hiszem, csak ne 92-ben keresd hanem később, az évjárat tulajdonképpen mindegy, mert csak egy fajta NZ motor volt, a többi dolog miatt van külön rakva.

Illetve ha nem is találod meg még ott van az automata felismerő KPW-2000 és hátha megtalálja.

Módosítva : csigi18
Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem, csak ne 92-ben keresd hanem később, az évjárat tulajdonképpen mindegy, mert csak egy fajta NZ motor volt, a többi dolog miatt van külön rakva.

Illetve ha nem is találod meg még ott van az automata felismerő KPW-2000 és hátha megtalálja.

enyém hülye hozzá és kész (kis csatis OBD), vagyis okossabb, mert nem kell a diaghoz PC, elég egy gemkapocs :D

volt nekem kínai klón opcom az még sosem látott NZt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.