Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Áhá... szóval a caravannál ilyen hülyén van megoldva. Na de annál miért nem ott van a tank mint a többiben? Nem is értem hogy az ilyenekkel miért variálnak, hiszen csak a hátsó tengelytől hátrafele kéne más legyen a padlólemez, akkor meg simán elférne a tank az ülés alatt.

Én is sokat terepezek egyébként, sőt, tengelyig érő vízben is járt már az autó. :D

Azon szoktam röhögni, hogy több terepet lát az autó mint ezek a mai SUV-k, na meg vannak az ilyen emelt hasmagasságú "cross" modellek, és még azok is sokszor alacsonyabbak mint a mi autóink. :D Pedig ezzel is körbe szoktam autózni az átlag ABM-s suttyókat. :D

Barátnőmék utcájában rendszámközépig vizet fogtam vele tavaly... überhárdkór jégeső, összes kanálist szépen letömítette, aztán leesett az eső. Nem is láttam, mert az utca közepe mélyebben van, de a padka viszont vízszintes :lol: olyan 60körül megérkeztem, láttam hogy áll a víz (azt nem, hogy milyen magasan) elötte fék ameddig lehetett. Bele mentem 2 alapjárat körül, aztán éreztem hogy mélyül... mondom f.sza, innen már csak előrefelé van hátra, vissza 1, 2000körül, aztán megyünk. Éreztem hogy a gsivel tolom a vizet, aztán jött szembe egy gyári octavia, küszöbig ért neki... ebből nagyjából belőttem hogy nekem meddig érhet :D A rendszámom teteje is sáros volt mikor megnéztem. A vége az lett egyébként, hogy a generátoromba kötött ki a lötty, a szénkefét leütötte a helyéről. Szóval a tengeralattjáró mód nem került beépítésre, és ezt a funkciót az ültetés se hozta meg :D :D
Link to comment
Megosztás:

Áhá... szóval a caravannál ilyen hülyén van megoldva. Na de annál miért nem ott van a tank mint a többiben? Nem is értem hogy az ilyenekkel miért variálnak, hiszen csak a hátsó tengelytől hátrafele kéne más legyen a padlólemez, akkor meg simán elférne a tank az ülés alatt.

Én is sokat terepezek egyébként, sőt, tengelyig érő vízben is járt már az autó. :D

Azon szoktam röhögni, hogy több terepet lát az autó mint ezek a mai SUV-k, na meg vannak az ilyen emelt hasmagasságú "cross" modellek, és még azok is sokszor alacsonyabbak mint a mi autóink. :D Pedig ezzel is körbe szoktam autózni az átlag ABM-s suttyókat. :D

Talán mert nagyobb is a tank, meg hátrébb hozták a pótkereket, így más módon tudták elérni, hogy a tanknak legyen helye, illetve mivel a lengéscsillapítók is máshogy állnak, ezért az is beleszólt.

Link to comment
Megosztás:

Talán mert nagyobb is a tank, meg hátrébb hozták a pótkereket, így más módon tudták elérni, hogy a tanknak legyen helye, illetve mivel a lengéscsillapítók is máshogy állnak, ezért az is beleszólt.

2 literrel kisebb mint az 5 ajtósé... :omg:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtok véletlenül olyan kárpitost aki a tizenéves astrán nem százezerért akar tetőkárpitot húzni?

A Roveremen két éve én húztam, de a kombi astra tetőkárpitja picit nagyobb és gondoltam nem szenvednék vele...

De azért egy százast kissé sokallok.

Esetleg az egész beltérre nem sajnálnám, talán még kettőt se, de azért ne akarjon már négyórás kényelmes munka árán házat venni senki...

AZ előző autó költségvetése ennyi volt: 2 méter szürke szintetikus szarvasbőr 3.000 Ft.; 2 db. ragasztó spray 4.000 Ft.; egy óra kiszerelés, egy éjszaka száradás, másfél óra beszerelés némi káromkodással és erős sajnálkozás hogy a francért nincs még legalább egy kezem pluszba...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtok véletlenül olyan kárpitost aki a tizenéves astrán nem százezerért akar tetőkárpitot húzni?

A Roveremen két éve én húztam, de a kombi astra tetőkárpitja picit nagyobb és gondoltam nem szenvednék vele...

De azért egy százast kissé sokallok.

Esetleg az egész beltérre nem sajnálnám, talán még kettőt se, de azért ne akarjon már négyórás kényelmes munka árán házat venni senki...

AZ előző autó költségvetése ennyi volt: 2 méter szürke szintetikus szarvasbőr 3.000 Ft.; 2 db. ragasztó spray 4.000 Ft.; egy óra kiszerelés, egy éjszaka száradás, másfél óra beszerelés némi káromkodással és erős sajnálkozás hogy a francért nincs még legalább egy kezem pluszba...

szia.

Dunaharaszti hév átjáronál van egy kárpitos aki tud szerezni gyári anyagot és azal huza ujra.

nekem anno egy omega caravant csinált volna 28ért ugy hogy ö szedi ki és teszi vissza a tetökárpitot.

láttam egy két munkáját és elég meggyözö volt.de én inkább magam javitóm majd meg az astra caravanom.tapasztalat szerzésnek jo lesz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Szakdolgozatomhoz végzek közvélemény kutatást autóvásárlási szokásokról, autóhitelekről. Még kb. 150 ember véleményére lenne szükségem ahhoz, hogy reprezentatív legyen a felmérés és abból megfelelő következtetéseket vonhassak le. Kérlek töltsétek ki és osszátok meg a kérdőívet barátokkal, kollégákkal, ismerősökkel. :))

Segítségeteket előre is köszönöm.

Kozák Gábor

ÁVF levelezős hallgató

https://docs.google.com/forms/d/1Fm2VpaYZ_xqzUkjkzVh0y5SOu2CGWO3nR2WGjZFvbJI/viewform

Módosítva : forumadmin
Áthelyezve az általánosból.
Link to comment
Megosztás:

Foltozom a kocsit , ugye mondanom sem kell hogy a hátsó dob hővédő lemez csavarjai kapásból letörtek. Átfúrtam a gerendát és a pótkeréktartályt ( előtte kivettem a pótkereket) átdugtam 4 új csavart és odapöttyöztem a bódéhoz... :D

:lol:

Mondjuk nem tudom miért emeltem ki, a többi is :lol:

:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.