Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

kicsikém bezabálta az olajat...egy év alatt kb....kb 6-7 ezer km ....vagy fene tudja....lehet még kevesebb is...rák se tudja...mit ajánlotok? töltsek utána vagy szürö csre is lgyen...és akkor perzse full uj olaj is....mennyire kapkodjak? minimum szint fölött van az olaj nemsokkal 2-3 mmel....köfike elöre....

Link to comment
Megosztás:

kicsikém bezabálta az olajat...egy év alatt kb....kb 6-7 ezer km ....vagy fene tudja....lehet még kevesebb is...rák se tudja...mit ajánlotok? töltsek utána vagy szürö csre is lgyen...és akkor perzse full uj olaj is....mennyire kapkodjak? minimum szint fölött van az olaj nemsokkal 2-3 mmel....köfike elöre....

csak töltsél utána olyan olajat, amit olajcserekor töltöttél az autoba!!!

Link to comment
Megosztás:

rakjál bele opel gyári 15w40-es ásványi olajat!

olyan 1.000 Ft/L be kerül.

az jó a motornak....

Nekem is most esedekes az olajcsere.

Legutobb 10w40 gyari kerult bele mert aszontatok azjo.

A 15w40 mitol jobb?

Olajszuron kivul mit szokas meg 15 ezrenkent cserelni? Benyaszuro levegoszuro? (ezek is lettek legutobb cserelve gyarira)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is most esedekes az olajcsere.

Legutobb 10w40 gyari kerult bele mert aszontatok azjo.

A 15w40 mitol jobb?

Olajszuron kivul mit szokas meg 15 ezrenkent cserelni? Benyaszuro levegoszuro? (ezek is lettek legutobb cserelve gyarira)

a 8 szelepesbe a 15w40-es is jó. az ásványi olaj.

a 10w40-es annyival jobb, hogy "vékonyabb", kicsit talán jobb a kenése, ez már félszintetikus, viszont jobban eszi a motor. főképp a kopott motor....

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ennyit jelent a korlátozás sajnos...de ez most egyelöre ien...

Addig ide nyomatok egy "off" sztorit....

tegnap este 2200 körül dózsa györgy útrol jövet kanyarodnék balra ajtósi dürerre és a lámpa bizony rózsaszinre váltott én bölcsen 3asba tettem a jószágot és átmentem rajta ...termszetesen akkor mikor alá értem az már nem is piros volt hanem vörös....kedvenc hangomat véltem felfedezni 2 másodpercen belül...büffentés mögülem astrából....megállok következö lámpánál...mellém gurul a kék fehér paripa..."kérem álljon félre a lámpa után.." mondom szivesen ....minden vágyam ez....papirokat elökotorom ...rendben voltak...majd enyhén a felé terlem a szot hogy lehetne e ezt másképp intézni...de ez 2 úriember volt és az 5let a fejükben, mint megvesztegetés nem is létezett...ez most nekem 3-6 honap jogsi minuszt jelent majd rengeteg sok pénz vesztést amit már szaporán keresek is csak még nemtudom honnan kotrom elö...és persze pontok is jönnek majd ..méghozzá feketpontok....de rossz esteben pályázhatok az ugynevezett PÁV ra is de minimum egy uj kressz vizsgára...örjöngenem kéne de most vlhogy nemtudok....nem is értem...ez van...van 2 ismerös :egyik 16kerben uralkodik :) ott elintéz mindent állitolag..másik 14 kerben...ha ök nem tudnak segiteni akkor lesz majd jo a helyzet....ennyi a rövid történet...minden lebaszást és tanácsot szivesen várok....puszi :evil:

Link to comment
Megosztás:

Heh:) Tegnap majdnem leparkoltam a céges autómmal a saját autómat:)))

picit szar napom volt tegnap...

Egy kamion majdnem levegőnek nézet, illetve egy Streetracer BMW-s (valami vadiúj nem tom) az Árpád hídon kishíján összetört.... Durván nyomta! Minden sávváltása egy életveszély volt... tömöt sorokban így nyomulni balgaság. Na ez sem tetsz. Az más ha valaki este a haverjával nyomul...de másokra bizni magadat úgy, hogy te vagy a baj elő idézője:))

Na ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.