Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ehh. az semmi.

Ma jártam a X. kerben.. hogy ott mekkora aknák vannak hogy a........ irgum burgum...

egyiket úgy elkaptam, mert természetesen állt a pocsolya.. kb 8-10cm mély volt és olyam 50*80as kiterjedésü... azthittem leszakad a fél futómüvem..

Mákom volt, hogy épp max 30al mentem... :?

Faterben is megállt az ütö... :evil: :evil: attól kezdve gyök kettövel mentem..

Pláne hogy a klasz kis szél, nem egy helyen röptette az útra a mostanra megunt karifákat is..

Jobb volt mint egy akadályverseny :evil: :evil:

jah és ezekután ne is csodálkozzak, h 170-180nál már remeg a kocsi..

Szegény felnikben mi lehet már.. :? :evil: :evil:

Link to comment
Megosztás:

Holnap vennék egy 2001. 12. havi F Astrát. Érdekelne, hogy mit érdemes rajta megnézni? Tudtok tanácsot adni? :roll:

Előre is köszi!

nézd meg a sportos autók/gsi topikot, ott pont a napokban irtuk össze részletesen.

ami igaz gsire az 99%ban érint téged is :idea: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Holnap vennék egy 2001. 12. havi F Astrát. Érdekelne, hogy mit érdemes rajta megnézni? Tudtok tanácsot adni? :roll:

Előre is köszi!

Jó az a lista amit aztec mond, de a legjobb mégis az, ha olyasvalakivel mész megnézni aki tényleg ért hozzá (pl. szerelő) vagy ha ilyen nincs akkor el kéne vinni egy márkaszervízbe átvizsgálásra. Ha ezt nem engedi meg a tulaj, vagy a kereskedés az már gyanús...

Link to comment
Megosztás:

Köszi a gyors válaszokat. Igazából nem ennyire vészes a dolog. Nagyon jó barátom a kereskedés vezetője (Opel kereskedés használtautó telepe) és kikötöttem, hogy csak akkor veszem meg, ha a szakszervíz által készített állapotfelmérést is csinálnak. Egyébként vezetett szervízkönyve van, sérülésmentes. De az ördög nem alszik, szeretném magamat teljesen bebiztosítani, hogy nem nyúlok bele egy rossz darabba.

Link to comment
Megosztás:

üzletben nincs barátság.

állapotfelmérés max téged nyugtat meg.

sérülésmentes ezt csak az autó tudja, hogy iagaz-e!

szervízkönyv mond mihez és milyen kell - ez jelenleg itt tart mostanság....

az ördög nem alszik, ahogy mondtad, ne érts félre, csak ezekre a dolgokra ne alapozz, nem rossz, ha van, de inkább bizonyosodj meg róla.

Link to comment
Megosztás:

Aztec:

Cd2.. öö izé. már nem is tom h az a rossz-é.. de a game forumban ott van :shock: 8)

Ma sajna nem jo.. 18tól már a ferencieken húzom az igát reggel hatig :)

Mondjuk mostanában nincs nagyon idöm játszani, de azért az NFS-re biztos akadna. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek 5 ajtósből létezik 2.0 16V motorral F Astra? /gyárilag/!

Mert láttam egy ilyet ma az Intersp. parkolóban, kicsit kőrbe is jártam, de semmi más nem utalt arra, hogy akkor motor lene benne, csak a hátulján a felirat, tudom hogy ilyen feliratot bárki tehet rá, de csak piszkálja a fantáziámat. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.