Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Bocsi a helyesírásért...azért kérdem mennyibe lenne...csak kidobni sem akarom:) meg annyi pénzem ugysincs most hogy másik autot vegyek.... kiváncsi vagyok mennyi lenne ehez a bontott alkatrész...egy mert ha azt számolom hogy a kasznis 60e-t mondott a munkadíjra és a ugy-s alaktrész 85eft akkor is 140Eft...tudom sok az auto árához képest..de ez van ennyire lenne pénzem ..de ha lehet megusznám olcsobban:):):)

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem az 1,8-ashoz kb. ilyen lista készült, csak nekem kellett volna még egy gólyaláb, és egy hűtő.

Baráti áron havernál nem jött volna ki 350-ből (bontott cuccokkal) tokkal-vonóval :)

Link to comment
Megosztás:

Opeles alsónemű-szett? ;)

Tudom :D de én már attól is rosszul vagyok ha a Tóci felüljáróján át kell menni :) az aszfalt is bakkecske szagú mostanság na de az pocsolyának nevezett valami egyszerűen förtelem.. :)

Van szag az tuti néha.. a tócópatakba engedik bele a tisztított szennyvizet, de olyan büdös néha az is... :D

Itt aztán lehet buké :D Nagyon nem kívántál étkezni utána mi? ;)

Hazajöttem és beküldtem 1 pizzát :D :D De nem éreztem szerencsére semmit, mert gethes vagyok és el volt dugulva az orrom.

(na jó itt-ott gyengén )

És téged így feldob 4 medence kula-lé, meg egy kupac szemét? ;) ;) :D

Jaaajjjjjj nemtudod, a technológiákat.. és különbenis környezetvédő vagyok ;) :lol:

( Jó most az hogy egy kormozó 1.7D-vel járok nem kell figyelembe venni ) De amúgy tényleg érdekes a sok gép meg minden. Volt ott dízel motor is... Kiszedve... jó erős ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jobban jársz,ha veszel egy komplett autót és annak az elejét boncoljátok.

Egyáltalán érdemes még ennyit költeni egy F-re? :)

Ui: helyesírásra ügyelj picit jobban.Köszi! :D

ősszel 400ezer forint lett költve az enyémre, most pedig kasztnizásra megy és az se lesz occsó mulatság :)

Link to comment
Megosztás:

Szerény véleményem szerint meg pölö téli gumiban inkább ilyen, mint a semmilyen. :) Bár ennyiért lehet kapni mást is nem? :)

Én épp most készülök venni, itt nálunk gumisnál 10K-ért van BFgoodrich ha jól írtam:D meg Barum, 14Kért Michelin

Link to comment
Megosztás:

Jaaajjjjjj nemtudod, a technológiákat.. és különbenis környezetvédő vagyok :D :)

( Jó most az hogy egy kormozó 1.7D-vel járok nem kell figyelembe venni ) De amúgy tényleg érdekes a sok gép meg minden. Volt ott dízel motor is... Kiszedve... jó erős :D

Azt már sokszor elmondták hogy ami az új pédétédéjí-cédétédjí-estébéjí-kből kijön az károsabb, csak mivel nem látszik annyira ezért helyből a nagyrészecskés füstöt vágták ki gyilkosnak, mert pusztujjanak a régiek. Amennyire meg a rommágenerálozott mociddal ártasz 1 év alatt, azt egy egynapos BKV-sztrájk 500x visszahozza :D

ősszel 400ezer forint lett költve az enyémre, most pedig kasztnizásra megy és az se lesz occsó mulatság :D

Most hogy így egybe vannak a számok... Miért nem vettetek egy másik F-et? 4 kilóból már elég jól kinézők vannak, lenne egy alkatrészótó is, meg nem kéne kasztnizni idén :) (ez így tőlem de hülyén hangzott... én is borítottam már ennyit az autóba legalább :D :D :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Azt már sokszor elmondták hogy ami az új pédétédéjí-cédétédjí-estébéjí-kből kijön az károsabb, csak mivel nem látszik annyira ezért helyből a nagyrészecskés füstöt vágták ki gyilkosnak, mert pusztujjanak a régiek. Amennyire meg a rommágenerálozott mociddal ártasz 1 év alatt, azt egy egynapos BKV-sztrájk 500x visszahozza :)

Most hogy így egybe vannak a számok... Miért nem vettetek egy másik F-et? 4 kilóból már elég jól kinézők vannak, lenne egy alkatrészótó is, meg nem kéne kasztnizni idén :) (ez így tőlem de hülyén hangzott... én is borítottam már ennyit az autóba legalább :D :D :D )

:lol: :D

Amúgy tudod Te az érzést, amikor nem akarsz megválni tőle, és másik se kell. Csak az :D

Rá lett költve 1 rakás pénz, de legalább 0 kilóméteres motor került bele. :D Bejáratás élménye, stb...

Link to comment
Megosztás:

:) :)

Amúgy tudod Te az érzést, amikor nem akarsz megválni tőle, és másik se kell. Csak az :D

Rá lett költve 1 rakás pénz, de legalább 0 kilóméteres motor került bele. :D Bejáratás élménye, stb...

Persze, már a 3. garnitúra ülés van benne hogy mindig érezhessem az "énfingottambeleelőször" érzést, de bontott ülésekkel valahogy nem az igazi :D

Link to comment
Megosztás:

Persze, már a 3. garnitúra ülés van benne hogy mindig érezhessem az "énfingottambeleelőször" érzést, de bontott ülésekkel valahogy nem az igazi :)

:) igen..

Bár a motorra milyen "énfingottambeleelőször" hasonlatot tudnék mondani? :D

Én pörgettem először? :D Vagy valami ilyesmi

Link to comment
Megosztás:

Oké, hogy a kasztnis annyit mondodott, de más munka nincs rajta? Futómű, motor, elektromos részek nem sérültek? Hűtő? Fényezés a kasztnizás után?

fútómű és a motor nemsérült..hűtö van másik:) és fehérek az elemek is gépháztető és sárvédő:) a többi ugysem látszik milyen csak ha felnyitott gépháztetővel mennék :)

Link to comment
Megosztás:

:D igen..

Bár a motorra milyen "énfingottambeleelőször" hasonlatot tudnék mondani? :D

Én pörgettem először? :lol: Vagy valami ilyesmi

Én eddig csak a "nálamköpteelazösszesolajategyútalatt" verziót tapasztaltam, amikor egy céges rendezvényre kellett odaérni, de kicsit be voltunk késve már. Ott kapta rendesen, Tokajig küldtem neki Újpestről folyamatosan. Odaértünk, becsekkoltunk és mentünk tovább céges géppel, ő meg le lett téve a szálloda parkolójában. Másnap reggel amikor indulás volt haza, megnéztem hogy mennyi olajat evett meg, és rájöttem hogy rövid a nívópálca mert nem ér bele :) Nem messze volt egy benzinkút, elugrottam megetetni. Benyelt 4 litert csont nélkül :D De még ezután is elmentem vele legalább 60ezret különösebb hozzányúlás nélkül. Aztán lapoztunk, és most elfelejtettem mi az az olaj-utántöltés :D Azóta van hogy állandóan elfogy az ablakmosóm, mert régen úgyis ki kellett nyitni, akkor láttam ha kevés volt, és töltöttem rá, mostanában meg sose kell nyitogatni, aztán nem veszem észre hogy mennyi van benne :)

Link to comment
Megosztás:

Én eddig csak a "nálamköpteelazösszesolajategyútalatt" verziót tapasztaltam, amikor egy céges rendezvényre kellett odaérni, de kicsit be voltunk késve már. Ott kapta rendesen, Tokajig küldtem neki Újpestről folyamatosan. Odaértünk, becsekkoltunk és mentünk tovább céges géppel, ő meg le lett téve a szálloda parkolójában. Másnap reggel amikor indulás volt haza, megnéztem hogy mennyi olajat evett meg, és rájöttem hogy rövid a nívópálca mert nem ér bele :) Nem messze volt egy benzinkút, elugrottam megetetni. Benyelt 4 litert csont nélkül :D De még ezután is elmentem vele legalább 60ezret különösebb hozzányúlás nélkül. Aztán lapoztunk, és most elfelejtettem mi az az olaj-utántöltés :D Azóta van hogy állandóan elfogy az ablakmosóm, mert régen úgyis ki kellett nyitni, akkor láttam ha kevés volt, és töltöttem rá, mostanában meg sose kell nyitogatni, aztán nem veszem észre hogy mennyi van benne :)

Hmmm...Bizony, jó érzés is egy lényegesen újabb motorral rohangálni. Nekünk kb 1 hónap különbséggel került bele. Neked valahogy október környékén nekem novemberben. :D

Valaki fent van az autoshock.hu oldalon?Küldjek meghívót valakinek? olyasmi mint a carstyling csak kicsit még fejletlenebb és kevesebb regisztrált emberrel. Viszont fejlődik.

Link to comment
Megosztás:

Hmmm...Bizony, jó érzés is egy lényegesen újabb motorral rohangálni. Nekünk kb 1 hónap különbséggel került bele. Neked valahogy október környékén nekem novemberben. :)

Valaki fent van az autoschock.hu oldalon?Küldjek meghívót valakinek? olyasmi mint a carstyling csak kicsit még fejletlenebb és kevesebb regisztrált emberrel. Viszont fejlődik.

De egyszerre kezdtük :D :)

Link to comment
Megosztás:

jaja. De a szilveszteri smsed el van mentve :) :lol: Mennyi is volt? 4-5-6 üzenet? :)

Na jó nem offolom tovább az oldalt, Dáwid gyere fel este msnre ha tudsz, régen voltál már,(vagy csak nem láttalak) régen dumáztunk :D

Már nem fér bele SMS-be. szöveges-MMS-nek konvertálta a telefonom :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Már nem fér bele SMS-be. szöveges-MMS-nek konvertálta a telefonom :) :) :D

:D :D :lol: Beszarás...azt meg fogadta a siemens A35ös telefonom 1 csomó smsben. Beleraktam abba a telóba pont aznap este a kártyát hogy na..megvan ez a telefon is? működik? Töltőre dugtam és ment. Aztán látom hogy smsek halmaza jön..és jön és jön...és még mindíg jön...telefon már szinte izzad annyi smst fogad... na mondom ez megbolondult smseket mutat csak, vagy wáddöfákk? Erre olvasom hogy mi is volt. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerény véleményem szerint meg pölö téli gumiban inkább ilyen, mint a semmilyen. :D Bár ennyiért lehet kapni mást is nem? :)

Erről beszéltem :D

Azt már sokszor elmondták hogy ami az új pédétédéjí-cédétédjí-estébéjí-kből kijön az károsabb, csak mivel nem látszik annyira ezért helyből a nagyrészecskés füstöt vágták ki gyilkosnak, mert pusztujjanak a régiek. Amennyire meg a rommágenerálozott mociddal ártasz 1 év alatt, azt egy egynapos BKV-sztrájk 500x visszahozza :D

Most hogy így egybe vannak a számok... Miért nem vettetek egy másik F-et? 4 kilóból már elég jól kinézők vannak, lenne egy alkatrészótó is, meg nem kéne kasztnizni idén :) (ez így tőlem de hülyén hangzott... én is borítottam már ennyit az autóba legalább :D :D :lol: )

Ezzel az alkatrésznek megtartom dologgal csak egy baj van, hogy nem tarthatod meg :D

Link to comment
Megosztás:

Erről beszéltem :D

Ezzel az alkatrésznek megtartom dologgal csak egy baj van, hogy nem tarthatodmeg :lol:

F.sztnem. Ellopták bittosúr, itt a fógalmi összeskúcs, jajajaj.

:) :D :D

Amúgy télleg. Arra éppen nem gondoltam. Bár ha a németektől bekerül egy véletlenül pont olyan fehér, dízel, facás állapotyú F-caravan, akkor már sokminden meg tud változni :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.