Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is tegnapig úgy voltam nem váltok 1000 Ft/negyedév megtakarítás miatt, de a Generali-nál van olcsobbító tényező, amit a netes kalkuláló nem vesz figyelembe. Mégpedig ha "vállalod", hogy 2 évig nem okozol balesetet a jövőben :? az -15%, ha van UPC előfizetésed -5%. Így már 4000 Ft/negyedév -et spórolok.

Link to comment
Megosztás:

Hmm.. pusztán csak kiváncsiságból kérdezem, hogyhogy neked drágább B8-ban, 27 évesen, mint nekem A0-ban 24 évesen? :P Ennyivel drágább a 2.0-ás moci miatt? Nekem most a MÁV az 1.4-esemre 8000ft-tot ajánlott negyedévenként. Úgylátszik a hungária meg nekem volt drágább, mert ők 23ezret ajánlottak 2006ra egy negyedévre... hát én is ezért váltottam, ennyire azért nemvagyok gazdag :D (sőt semennyire)

Budapest sokkal drágább szerintem meg a 2.0es moci.
Link to comment
Megosztás:

Én is tegnapig úgy voltam nem váltok 1000 Ft/negyedév megtakarítás miatt, de a Generali-nál van olcsobbító tényező, amit a netes kalkuláló nem vesz figyelembe. Mégpedig ha "vállalod", hogy 2 évig nem okozol balesetet a jövőben :? az -15%, ha van UPC előfizetésed -5%. Így már 4000 Ft/negyedév -et spórolok.

:P :D :shock: :D

Ez jóóó.. és mégis hogy a csöcsbe? és ha mégis "összejön" ? akkor mi van? akkor nem fizet a biztosító? hmm.. érdekes.

Netes Díjcalculátor :wink:

Én is mindjárt megyek át MÁV hoz. sokat számít az éves szinten több mint 20 rugó..

Jah és netes calc-nál náluk -30%!!!!

Link to comment
Megosztás:

Ez a "garantálja, hogy nem okoz kárt" ez nagyon vicces :P Ez olyan, mintha garantálnám egy életbiztosítónak, hogy 10 éven belül nem halok meg balesetben... röhej.

Amúgy én 60ezret spórolok meg MÁV-val, úgyhogy én pláne örülök! :D Az nekem 5 havi benzinpénzem! Igazán nem mindegy...

Link to comment
Megosztás:

Én a KÖBE-nél vagyok és Hevesmegyében lakok, ha másik biztosítóhoz mentem volna kb.+10E. Ebben az évben volt, A0-ba 15 papír, jövőre töltöm a 26-ot (kedvezmény) + B1-be ugrok akkor lesz 12 papír.

Ha pesti lennék +10 egység, a köbénél az a jó, hogy a mi megyénk a legkedvezményesebbek közé tartozik.

Link to comment
Megosztás:

Na szal az van emberek,hogy eddig fizettem unionnál A0-ba 16700ft-ot,most kijött a papír ,hogy B1-be kerülvén 27600/negyedév!!!!!!!!Mert rájuk jött h rámennek a korra (2x szorzó!!!),ha valaki fiatal.Megjegyzem nem vagyok annyira fiatal(27leszek),mennyi lehet egy "pályakezdőnek" akkor????Szóval elmennek a pic*ába,még aznap felmondtam:-)

A MÁV v. KÖBE:

egyesületi /tagdíj alapon történő biztosítás.Amennyit kiszabtak árat azt persze h nem változtathatják meg év közben,de a tagdíj mértéke az bármikor megsokszorozódhat.

TAGDÍJAK MÁV:2000ft/év KÖBE:1200ft/év ez bagatell összeg.

Namost én fizetnék az említett biztosítóknál 40ezerft-ot/év,míg a következő "legolcsóbb" biztosító is 90-100eft/évnél kezdődik.

Tehát ha a kárhányaduk nem lesz rendben(ami valószínű) mert qrwa olcsók és rengetegen mennek át hozzájuk és rengeteg kocsit fognak összetörni és nem tudják majd fizetni az alaptőkéjük+a beszedett összegekből ,akkor megemelik a tagdíjat évközben BÁRMIKOR,bármennyire!!És Te köteles vagy befizetni azt,mert aláírtad a papírt és TAG vagy legalább 1 évig!!!

Ugyanakkor emeljék meg 2000ft/évről 50000ft/évre a tagdíjat,ami azért nem valószínű(több mint 1000% -os emelés lenne) és még mindig 90eft/évre jön ki a biztosítás,tehát ugyanott vagyok,mintha kötöttem volna egy másik drágább biztosítónál.De mondom,ilyen drasztikus tagdíj emelésre nem kell számítani,az biztos,sőt lehet h egyáltalán nem lesz...:-)

Az meg hogy,nehezen fizet majd annak akit összetörök adott esetben,hát sajnálom,de nem érdekel.Ez kötelező biztosítás nem pedig Casco.

Én ugyanúgy megszívhatom azzal,hogy egy mávos töri össze a kocsimat és X hónapig nem látom a pénzem,miért csesszek ki még magammal azzal is h drága kötelezőt kössek egy nevesebb biztosítónál.

A kötelezőnek az a lényege h minél olcsóbb legyen,és legyen érvényes csekked amit a rendőr arcába tudsz tolni ill. a betétlapon kitölteni adott esetben az érvényes kötvényszámot...

Ezzel ,hogy átmegyek a MÁV-hoz 17500ft-ot spórolok meg /negyedév,ami éves szinten 70000FT,amiből 2és félszer lefóliáztatom az ablakokat:-))))

De viccet félretéve 68eFT-tal kéne megemelniük a tagdíjat és akkor lenne egálba a máv az unionnal.Ennyit viszont nem tudok elképzelni,úgyhogy én azt mondom ,hogy mindenki bátran igazoljon át a MÁV-hoz nov 30-ig még van ideje rá.

De azért szerződéskötéskor alaposan olvassátok át az elfogadási feltételeket,nehogy később engem szidjatok:-))))

Link to comment
Megosztás:

Ezt a tagdíj emelés dolgot se értem. Azt év elején kell lecsengetni nem? Utána meg már nem kérhetnek mégegyszer tagdíjat, hiszen éves díjról van szó, amit már kifizettem. Vagy tévedek? Szóval szerintem ez a veszély sem fenyeget, az már viszont annál inkább, hogy csődbemennek, állítólag már idén meg tavaly sem tudták fizetni a károkat. De lehet, hogy csak kamu.

Link to comment
Megosztás:

Ezt a tagdíj emelés dolgot se értem. Azt év elején kell lecsengetni nem? Utána meg már nem kérhetnek mégegyszer tagdíjat, hiszen éves díjról van szó, amit már kifizettem. Vagy tévedek? Szóval szerintem ez a veszély sem fenyeget, az már viszont annál inkább, hogy csődbemennek, állítólag már idén meg tavaly sem tudták fizetni a károkat. De lehet, hogy csak kamu.
A tagdíj az éves tagdíj tehát év közben nem emelhetnek.Ha csödbe mennek a mabisz fog fizetni.Ha jővőre drasztikusan emelik a tagdíjat akkor át kell menni máshova.
Link to comment
Megosztás:

Ezt a tagdíj emelés dolgot se értem. Azt év elején kell lecsengetni nem? Utána meg már nem kérhetnek mégegyszer tagdíjat, hiszen éves díjról van szó, amit már kifizettem. Vagy tévedek? Szóval szerintem ez a veszély sem fenyeget, az már viszont annál inkább, hogy csődbemennek, állítólag már idén meg tavaly sem tudták fizetni a károkat. De lehet, hogy csak kamu.
Úgy tudom,hogy a negyedéves díjakkal együtt csekken kell befizetni a tagdíjat negyedévre leosztva,arányosan.Tehát kikalkulált összeg+500péz /negyedév.

A csődről annyit tudok ,hogy egy átlagos bizt-nak az alaptőkéje 1,5-2milliárd forint,egy nagy(sokfajta szolgáltatást nyújtó régi,neves)bizt.-nak 3-4 milliárd!!!!

A MÁV-nak 420millió ft ez az összeg.Év végére el kell h érjék az 560milliót,különben bezárhat a bazár.A vezérigazgatója aszonta a mávnak,hogy kb:100milka befolyik nekik most a váltás idején,mert sok új taggal bővülnek,de akkor még mindig hiányzik 40milka,amit nem tudom honnan szednek elő,de azt mondta biztos h meglesz,nem kell aggódni.

Nem tudom hogy csinálja,mert veszteséges a MÁV és kb:80milliárdos tartozása van.(mostnem a biztosítós részéről beszélek,de azért csak egy cégről van szó.)Na mind1,engem az se érdekel ,ha harisnyát húz a fejére ,és bankot rabol azért a 40milláért,amíg 10100ft-ot fizetek 27600ft helyett 1/4 évente:-)))))))

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom,hogy a negyedéves díjakkal együtt csekken kell befizetni a tagdíjat negyedévre leosztva,arányosan.Tehát kikalkulált összeg+500péz /negyedév.

A csődről annyit tudok ,hogy egy átlagos bizt-nak az alaptőkéje 1,5-2milliárd forint,egy nagy(sokfajta szolgáltatást nyújtó régi,neves)bizt.-nak 3-4 milliárd!!!!

A MÁV-nak 420millió ft ez az összeg.Év végére el kell h érjék az 560milliót,különben bezárhat a bazár.A vezérigazgatója aszonta a mávnak,hogy kb:100milka befolyik nekik most a váltás idején,mert sok új taggal bővülnek,de akkor még mindig hiányzik 40milka,amit nem tudom honnan szednek elő,de azt mondta biztos h meglesz,nem kell aggódni.

Nem tudom hogy csinálja,mert veszteséges a MÁV és kb:80milliárdos tartozása van.(mostnem a biztosítós részéről beszélek,de azért csak egy cégről van szó.)Na mind1,engem az se érdekel ,ha harisnyát húz a fejére ,és bankot rabol azért a 40milláért,amíg 10100ft-ot fizetek 27600ft helyett 1/4 évente:-)))))))

Nekem egy összegbe kellett kifizetnem az éves tagdíjat.
Link to comment
Megosztás:

A tagdíj az éves tagdíj tehát év közben nem emelhetnek.Ha csödbe mennek a mabisz fog fizetni.Ha jővőre drasztikusan emelik a tagdíjat akkor át kell menni máshova.

a társalgóba belinkeltem egy cikket tegnap a FigyelőNetről

leirják, ha a biztosito nem tud fizetni (mert csődbemegy) akkor köteles vagy az egész évi tagdijat befizetni

de ha tényleg ötöde a dij a mostaninak még akkor is jóljárok :P

nekem ma jött meg a boriték generalitól....még nem volt időm foglalkozni a biztosítós témával....majd most kiderül :D

Link to comment
Megosztás:

Pontos infó ma jött meg az értesítés.

Aegonnál vagyok már vagy 10 éve, hűségbónusz stb...

Szóval az ÉVES díjam 15486 Ft lesz. Ok.

Délután felhív a biztosítóból egy csaj, hogy nekem van kfb, és lakás biztim is náluk.

Mondom igen, akkor ha nem bánom küldene egy tájékoztatót a további kedvezményekről amit igénybe vehetnék.

Na erre mit mondjak, kértem, hogy küldje minél előbb. :P

Link to comment
Megosztás:

Pontos infó ma jött meg az értesítés.

Aegonnál vagyok már vagy 10 éve, hűségbónusz stb...

Szóval az ÉVES díjam 15486 Ft lesz. Ok.

Délután felhív a biztosítóból egy csaj, hogy nekem van kfb, és lakás biztim is náluk.

Mondom igen, akkor ha nem bánom küldene egy tájékoztatót a további kedvezményekről amit igénybe vehetnék.

Na erre mit mondjak, kértem, hogy küldje minél előbb. :P

No, én meg el is felejtettem, hogy van életbiztosításom nekem is Aegonnál, úgyhogy megnéztem, hogy így mennyi lenne náluk a bizosításom, a kedvezményekkel. Hát sajnos 91e :D Pedig idővel biztos ez lenne a legolcsóbb (lásd a te eseted), mert még 3 családtagomnak is van életbiztosítása, de hát így kezdeni náluk nagyon költséges lenne. Talán majd ha már B5 felett leszek, akkor már megéri majd.

Link to comment
Megosztás:

Pontos infó ma jött meg az értesítés.

Aegonnál vagyok már vagy 10 éve, hűségbónusz stb...

Szóval az ÉVES díjam 15486 Ft lesz. Ok.

Délután felhív a biztosítóból egy csaj, hogy nekem van kfb, és lakás biztim is náluk.

Mondom igen, akkor ha nem bánom küldene egy tájékoztatót a további kedvezményekről amit igénybe vehetnék.

Na erre mit mondjak, kértem, hogy küldje minél előbb. :P

Én is ennél a biztosítónál vagyok, szerettem volna hűséges maradni hozzájuk, de B2-ből B3-ba lépve is emelnek az így se olcsó díjjamon. Szeretnék én is idővel ennyit fizetni, ezt még elfogadhatónak tartanám. De nekem nagyon olyan érzésem van, hogy mindenki kb. meg fog ragadni a mostani szinten és reálértéken nem nagyon fog már mozogni a kötelezője, hiába lép kategóriát. Idősebb tulajok 15e/év, fiatal "kiscsikók" 50-80e/év. És még a fiataloknak jó...

Link to comment
Megosztás:

Az meg hogy,nehezen fizet majd annak akit összetörök adott esetben,hát sajnálom,de nem érdekel.Ez kötelező biztosítás nem pedig Casco.

Én ugyanúgy megszívhatom azzal,hogy egy mávos töri össze a kocsimat és X hónapig nem látom a pénzem,miért csesszek ki még magammal azzal is h drága kötelezőt kössek egy nevesebb biztosítónál.

A kötelezőnek az a lényege h minél olcsóbb legyen,és legyen érvényes csekked amit a rendőr arcába tudsz tolni ill. a betétlapon kitölteni adott esetben az érvényes kötvényszámot...

GRATULÁLOK !!

Ez a mai magyar "konstruktív" gondolkodás!!! :smt021

A magam részéről fontosnak tartom,hogy ha már összetörtem valakinek az autóját, annak kárrendezése minnél előbb és minnél megnyugtatóbb módon rendeződjön!

(persze ezt egyesek nem érdemelnék meg, mert ők sz@rnak másokra, csak saját magukat érzik fontosnak)

Link to comment
Megosztás:

GRATULÁLOK !!

Ez a mai magyar "konstruktív" gondolkodás!!! :smt021

A magam részéről fontosnak tartom,hogy ha már összetörtem valakinek az autóját, annak kárrendezése minnél előbb és minnél megnyugtatóbb módon rendeződjön!

(persze ezt egyesek nem érdemelnék meg, mert ők sz@rnak másokra, csak saját magukat érzik fontosnak)

Na ja... de picit (NAGYON) tényleg gáz, hogy pl nekem 90 ezer felett lenne egy "normális" biztosítónál az éves díjam. Valszeg még 10 évig ennyi lenne/lesz, ami ennyi idő alatt egy (számomra) normál autó ára, miközben lehet, hogy 1 fillér kárt nem okozok senkinek. De én sem értek egyet a fenti kolléga hozzáállásával, viszont kénytelen vagyok én is ilyen olcsó (MÁV) biztosítót választani. De az is benne van a pakliban, hogy aki esetleg nekem okoz kárt, az ugyanúgy hasonló biztosítónál van, és akkor én is szívok. Úgyhogy ezt elkell fogadni, és amíg lehet, maradni olcsó biztosítónál, mert ezek a közel 100ezres díjak hát... számomra szinte megfizethetetlen.

Link to comment
Megosztás:

Természetesen a biztosítók nyereségét én sem szivesen növelem, de olyan biztosítót nem választanák, amelyik vélhetően,vagy köztudottan nem fizet,vagy lassan és írreálisan keveset.

Ez szerintem tisztességtelen eljárás.(Ilyen biztosítókat nem is engednék működni.)

Mint ahogy tisztességtelen az általam idézett hozzáállás.

Persze az anyagiak miatt - "ha megtehetném korrekt biztosítót választanák"gondolkodásmódu - olcsó biztosítót választókat is megértem.

Link to comment
Megosztás:

GRATULÁLOK !!

Ez a mai magyar "konstruktív" gondolkodás!!! :smt021

A magam részéről fontosnak tartom,hogy ha már összetörtem valakinek az autóját, annak kárrendezése minnél előbb és minnél megnyugtatóbb módon rendeződjön!

(persze ezt egyesek nem érdemelnék meg, mert ők sz@rnak másokra, csak saját magukat érzik fontosnak)

Igazat adok Neked is,DE akkor is így gondolkodom(és sokan mások rajtam kívűl),mert amíg nem keresek 2x ennyit mint most,addig nem tehetem meg,hogy éves szinten 70-80eft -ot pluszba "kidobjak" az ablakon ,a sok más kötelező xarság mellett(súlyadó,vizsgák,qrwa drága benzin,stb...)

Aki úgy gondolkodik mint Te,az vagy 200-300k-t keres/hó,vagy túl nagy empátia szorult belé.

A legtöbb biztosító szemét módon jár el,mert olyan díjakat szabnak,hogy már az unokádat fogod suliba vinni,mire elfogadható pénzt kell fizetned.

Akkor kapnék gutát,ha az unionnál maradtam volna(csak hogy hamar megkapja a pénzét akit összetörök),és engem tör össze valamelyik nagymenő kigyúrt kopasz "vállalkozó" az X5-ösével padlógázon a nője szájával a farka körül,aztán MÁV-os csekket lobogtatva...

És mivelhogy ez megtörténhet bármikor,hát az is megtörténhet,hogy én gond nélkül átigazolok a MÁV-hoz.Na Csá :P

Link to comment
Megosztás:

Nálam csak 5500Ft-al olcsóbb a MÁV az UNION-nál (Klub Kötelező), úgyhogy én biztos, hogy maradok. Viszont 4000-el többet kell fizetnem :evil: , mint tavaly, pedig öregebb lettem, egy gyermekem is lett, és a bónuszom is egyet javult! Kapják be!
Ha csak ennyi lenne a külömbség én sem váltanék,annyira nem vagyok xarrágó,de nálam éves szinten 70k a diffi.Hát ezt nem engedhetem meg magamnak...

Nekem majdnem megduplázták a díjat,miközben egy szintet feljebb léptem a bónuszban.Hát köszi!

Tóbiás!

amúgy az első lépésem az volt,hogy megkérdeztem egy rokonomat,nem vállalná e el az üzembentartást(nő,vidéki,55éves)és az ő nevére ment volna a szerződés az unionnál,de nem részletezendő okok miatt nem vállalta el.

Az Ő nevére is sokkal drágább lett volna ,mint a Máv-os az enyémre,de jóval kedvezőbb,mint amit küldtek díjszabást az uniontól.

Szóval én megpróbáltam,nem jött össze ,más alternatíva meg nem létezik!

Lehet lenézni érte,de mindenki erre játszik!!!

Link to comment
Megosztás:

De hogy hogyan lehet ekkora a különbség?!

Úgy, hogy a nagyobb biztosítók reklámoznak ezerrel (soksok milla), fentartanak többtíz, vagy akár többszáz irodát az országban, van többszáz, vagy akár többezer alkalmazott, és mindezeket fent kell tartani. Persze ugyanakkor meg olcsónak kellene lenniük, hiszen sokkal több az ügyfelük is nyílván, úgyhogy én azt mondom -amit már előttem is mondtak-, hogy irreálisak a biztosítási árak picit a multi biztosítóknál. A MÁV meg szerintem azért olcsó ennyire most (bár nemtudom mennyi volt eddig), mert -szintén volt már róla szó- ügyfeleket kell szerezniük "bármi áron is", hogy meglegyen az X tőke. Persze ez magával hordja azt is, hogy több káresemény is lesz, akkor meg több lesz a kiadás, ezért van az, hogy csődközeli állapot. És igen, én is csak azért váltottam, mert nem 5000ft, nem 10000ft, hanem 56! ezer ft a különbség. Kis túlzással az nekem egyhavi fizum így suli melletti melóval (najó, akkor az egy nagyon xar hó, de volt már ilyen...). Így most olyan, mintha jövőre kapnék 13. havi fizut :P Meg mint már mondtam, nekem ~60e az kb 5 havi benzinpénzem, ennyivel könnyebb lesz.

Szóval szerintem itt IS keresendő az árbeli különbség, hogy a MÁV-nak -ha jól tudom- egyetlen irodája van, meg kevesebb emberük, meg minden... de erről már írtam.

Tényleg, akinek eddig is MÁVnál volt a GFB-je, az mondja már el, hogy eddig milyen árak voltak? Emeltek a jövő évi árakon, vagy most tényleg drasztikus csökkentés volt?

Amúgy látom elég jó témát hoztam fel, nemhittem, hogy ekkora visszhangja lesz :D :D De szerintem nem árt kitárgyalni ezeket pro-kontra, lehet, hogy mi szívjuk meg akik MÁVra váltunk, hogy az "olcsóbb biztosító a drágább...". Mint ahogy a benzinnel is igaz ez. De lehet, hogy mi járunk jól, ha kilábal a MÁV (vagy bármelyik pici cég). Majd meglátjuk, remélem jól fog elsülni a dolog, és 2007ben is hasonló EMBERI árakon lehet majd ezt a kötelező dolgot letudni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.