Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Láthatod, dolgozom az ügyön. :( Első körben igyekezlek szóval tartani, a többit meg majd kitalálom később. :lol:

De mára már elfáradtam.

Jó éjszakát Mindenkinek! :excl:

Előbb-utóbb majd csak szociálisan interaktív lény lesz belőlem... :lol: De azért csak gondolkozz azon a többin. :lol:

Én is eldőlök vízszintbe. Jó éjt, fórum!

Link to comment
Megosztás:

Nem szándékom vitatkozni olyan dolgokon, amit sokan nem képesek felfogni, de azt tudni kéne, hogy ez egy hivatalosan bejegyzett egyesület, könyvelővel, informatikai költségekkel, saját, hivatalos fórummal, nem pedig ingyenesgéfórummal...

Csak 1 kérdés: amoda adnak kedvezményt találkozókon belépéskor, vagy egyáltalán létezik országosan többezer helyen használható kedvezményt adó kártya?

Sproli írta le jól.

Én nem akarok vitázni, csak egy kérdésem volna.

Miért nem csináljátok úgy mint az Alfa fórumon, hogy csak tagok írhatnak a fórumba????

Lehet, hogy sok "gondotok" megoldódna.

De ez nem az én harcom..........

Link to comment
Megosztás:

Én nem akarok vitázni, csak egy kérdésem volna.

Miért nem csináljátok úgy mint az Alfa fórumon, hogy csak tagok írhatnak a fórumba????

Lehet, hogy sok "gondotok" megoldódna.

De ez nem az én harcom..........

Van csak tagoknak elérhető rész is. Az hogyha az "ingyenes" részt lecsapják, elég érzékenyen érintene sokakat. Ez a fórum így jó ahogy van. Aki tudja-szeretné támogatni a klubot, az megteszi, a többi pedig használja, és örül hogy használhatja azt, amit más támogat. (időnként pedig jól besértődik, amikor erre valaki rávilágít :( ) Aztán fél évig nyugiban, örülve használja mindenki ahogy eddig, amikor megint valaki beböffenti a témát, és akkor megint 1-2 nap sértődés van.

Különben se offolj itt alfákkal, mert a végén még elmegyek aludni :lol: :lol: :excl: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Arra keltem éjjel 1-kor hogy a telefonom diszkózik mellettem. Szabálytalan periódusban villogtak a gombok, pedig ki volt kapcsolva. Ugye az új kimosódott, elővettem az a régit, de mintha ebben is vizet látnák....vagy rémeket. Most szétszedtem ezt is, mit lehet tudni. :excl: Ja, most ugye leenegdtem a hűtővízbül, mert tettem bele 2 liter fagyállót, jobban kuruttyol mint előtte. Pedig kitekertem az egyvezetékest. 2500-3000 körül már hallani eddig meg 4500-felett kezdte. Olaj most van maxon, majd kiváncsi leszek hogyan eszegeti-csepegteti.

Link to comment
Megosztás:

Én nem akarok vitázni, csak egy kérdésem volna.

Miért nem csináljátok úgy mint az Alfa fórumon, hogy csak tagok írhatnak a fórumba????

Lehet, hogy sok "gondotok" megoldódna.

De ez nem az én harcom..........

Volt olyan időszak, amikor "zárva" voltunk.

Akkor volt csak igazán sértődés és egyebek. Ha van kedved, lapozz a topikok eleje felé. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Hihetetlenül önfeláldozó vagy. B)

Ugye-ugye? ;)

Szerinted majd azért perkálom a kalácsot, hogy ő masszírozódjon...? ;)

Iiigeeen!!!!!! :lol: :o :D Jó fej vagy, hogy még fizetsz is azért, hogy engem kényeztessenek... :excl: Király :D

Arra keltem éjjel 1-kor hogy a telefonom diszkózik mellettem. Szabálytalan periódusban villogtak a gombok, pedig ki volt kapcsolva. Ugye az új kimosódott, elővettem az a régit, de mintha ebben is vizet látnák....vagy rémeket. Most szétszedtem ezt is, mit lehet tudni. :(...

Éjjel 1-kor? :lol: :lol: Bezzeg amikor üzentem (óraátállítás :lol: ), ki voltál kapcsolva váze... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ugye-ugye? ;)

Iiigeeen!!!!!! :lol: :lol: :o Jó fej vagy, hogy még fizetsz is azért, hogy engem kényeztessenek... :excl: Király B)

Éjjel 1-kor? :lol: :( Bezzeg amikor üzentem (óraátállítás :lol: ), ki voltál kapcsolva váze... ;)

Küldjünk neki ma éjszaka pót-figyelmeztetést ;) Ezt nem tudja kikapcsolni :D :D

Link to comment
Megosztás:

Majd vitáznak rajta mások. :lol: Érdekes, hogy aki nem tudott eljutni, de szeretett volna hozzátenni annak sikerült. Jah, ujjal mutogatok rátok. :D

Sejtem, és szívesen. :D

Lélekben ott volt velünk Kárcsi apánk! :lol: ...meg sütiben!

Ha most Karesz azzal jön, hogy megint csak a süti miatt haverkodunk vele, esküszöm győrig megyek el, hogy csókot nyomjak a kopasz fejére! :lol:

Pedig van egy sejtésem... :excl: :o

Úgysemeredmegtennihogyeljöszidáig. :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma a tescoban eszembe jutott egy érdekes dolog az autós részlegnél...

Vannak ugye azok az oktánszámnövelő adalékok, amiket elvileg a benzinbe kell tölteni. A címkéjén az van, hogy egy flakon megy kb. egy tank benzinhez. Azt is írja, hogy a hatóanyaga kerozin, és hogy ha arányában túl kevés benzinhez öntöm, az sem okoz kárt, csak nem is jár előnnyel.

Tehát akkor az is rendben van, ha én extrém arányban (pl. 0 liter benzin és 50 liter kerozin) tankolok? :( Nagyon hülye vagyok, ugye? :excl:

Link to comment
Megosztás:

Ma a tescoban eszembe jutott egy érdekes dolog az autós részlegnél...

Vannak ugye azok az oktánszámnövelő adalékok, amiket elvileg a benzinbe kell tölteni. A címkéjén az van, hogy egy flakon megy kb. egy tank benzinhez. Azt is írja, hogy a hatóanyaga kerozin, és hogy ha arányában túl kevés benzinhez öntöm, az sem okoz kárt, csak nem is jár előnnyel.

Tehát akkor az is rendben van, ha én extrém arányban (pl. 0 liter benzin és 50 liter kerozin) tankolok? :lol: Nagyon hülye vagyok, ugye? :lol:

Ja. :excl: :(

Link to comment
Megosztás:

Éjjel 1-kor? :lol: :excl: Bezzeg amikor üzentem (óraátállítás :lol: ), ki voltál kapcsolva váze... B)

Akkor mert azt vettem észre, hogy kikapcsolt állapotban villog a teló, megróbáltam bekapcsolni, hoogy megnézzem egyáltelán műkszik/ébreszt-e de nem sikerült, mert egy gombnyomásra vot hogy 5 csillag jelent meg a PIN-kódnál. Most egy még régebbi van nállam, de a számok a másikban maradtak. De B+ rohadjak meg ma éjjel be lesz kapcsolva a teló, de ha nem hívsz neked annyi!!!!!! :o

Látom kihagytál a mókából! :lol:

Balta? :( :lol:

Késő, lekopott éjjel az ágyban. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor mert azt vettem észre, hogy kikapcsolt állapotban villog a teló, megróbáltam bekapcsolni, hoogy megnézzem egyáltelán műkszik/ébreszt-e de nem sikerült, mert egy gombnyomásra vot hogy 5 csillag jelent meg a PIN-kódnál. Most egy még régebbi van nállam, de a számok a másikban maradtak. De B+ rohadjak meg ma éjjel be lesz kapcsolva a teló, de ha nem hívsz neked annyi!!!!!! :excl:

Késő, lekopott éjjel az ágyban. :D

Ki van írva a számod. :D Milyen éjszakád lesz szerinted? :( :lol: :lol:

Na és mi koptatta le a kezedről? :lol: :lol: :o

Link to comment
Megosztás:

Már elnézést, de most akkor máshová vagy másra kented? :excl:

Igazából nem tudom, este még dzsuvás volt, reggelre eltünt. :D

Ki van írva a számod. :D Milyen éjszakád lesz szerinted? :( :lol: :lol:

Na és mi koptatta le a kezedről? :lol: :lol: :o

Szátok az nagy, kiváncsi vagyok hányszor csörög éjjel. ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.