Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az rendben van, ha a kulccsal nyitod hátulról, de mi van akkor, ha a kp akarná nyitni?Úgy is müxik?

Én távirányítóval operálok......onnan, ahol éppen állok :(

Én is, csak ő küszködik :lol: :excl:

Én a céges 1.3 8v-vel 3 door, mentem pályán 150-et, szerintem azért becsületére legyen a vasnak nem olyan rossz autók azok csak sok a széthajtott darab köztük.

Ez mitől nagy teljesítmény? 1.3 as moci... lehet még hengerenkéntis is, és azzal a 700kgs kasztnival ...

nincs probléma. Csak a kinézetével. :lol: Nem ilyenre emlékeztem. Amit egyszer láttam az sztem nem ilyen volt. :lol:

mutasd már meg a hangját, nem tudok milyen az.

Link to comment
Megosztás:

Mint az ujabb autókban a duda olyan. :( de még nincs bent majd holnap. De nem mutatom meg. :lol: Amúgy aksiról lepróbáltam elég jól szól. :lol:

:excl:

Az nem küszködés kiscsávó, hanem csóróság! :lol:

5ezerért lehet kapni távos központit... többet elbactál ledekre :lol:

Link to comment
Megosztás:

az uj autók dudája.... nemtom milyen az így hirtelen :excl:

2szólamú.... Két csiga egyik alacsonyabb a másik magasabb a hangot ad. A kettő együtt ad szép hangot. Nem az a pöcs duda ami gyárilag van a hűtőrács mögött. :( Ez is gyári ez a két szólamú, csak ez a lökös mögött van a bal oldalon. Jobban felszerelt astrákba volt ez....

Link to comment
Megosztás:

A hozzáértőket kérdezném!

Ez milyen felni lehet? Kadett vagy talán Ascona?

Ami rá van írva 5 1/2 széles R13 ET49 és GM gyártmány.

Felmegy vajon FAstrára?

Előre is kösz az infókat.

http://kepfeltoltes.hu/101118/ad_3b2814488...ltoltes.hu_.jpg

Felmegy. :lol: Gondolom a közepe pedig 56,5 mm.

Felmegy, de minek? Egy jobb disztárcsa mutatósabb. :lol:

Ez + ízlés dolga. :excl: Miért jó mindenkit elüldözni? (ez csak költői kérdés volt) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.