Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

[quote name='zotya975'

Ja ezt is lehetne de nincs értelme . :D

Pont ugyanannyi értelme van .Adott két használati tárgy a kifejlesztésök között eltelt pár évtized, ugyanarra lehet mindkettőt használni, de az árkategória sem azonos. Van egy fafűrészed, elfűrészelsz vele évente 3 lecet, én meg odamegyek a láncfűrészemmel, és elmondom a kézifürészed milyen szar, elavult, rozsdás, szar a fogása meg életlen. Bezzeg a Still milyen király! Valami hasonló az összehasonlítás egy 20 éves Astra, és egy vadi új BMW-között.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

volna egy kérdésem műszeregység cserével kapcsolatban, a gyikban elolvastam a leírást, de egyvalami nem világos számomra.(lehet csak nekem:D)

adott a gyári óra a c14nz-mben w=1111, és lenne egy valami teljesen más w számú (talán w=1068) ,de vdo gyártmányú óra, az én km órám akkor átpakolható a másik óracsoportba? vagy csak abban az esetben ha az enyém is vdo-s lenne, vagy az enyém is az csak nem tudok róla:D

kicsit cifrább lett mint gondoltam, de remélem tud majd segíteni valaki, köszi előre is!

Egy az egyben nem megy átt, kicsit más az óra kialakítása. Egy kicsi reszelésl befaragható. Amúgy ránézésre meg lehet állípítani, hogy az adott óra delco, vagy vdo:

>

Mi a túró van? Nem fogadja el a fórum a Coldline linkjét... :D

Link to comment
Megosztás:

Egy az egyben nem megy átt, kicsit más az óra kialakítása. Egy kicsi reszelésl befaragható. Amúgy ránézésre meg lehet állípítani, hogy az adott óra delco, vagy vdo:

242970-20110528-lsco5D.jpg

Mi a túró van? Nem fogadja el a fórum a Coldline linkjét... :D

Szerintem ha kiveszed a "jpg" után az entert, menni fog...

Előre is elnézést a képpel idézésért, de az eredetiben nem is volt kirakva! :D

Link to comment
Megosztás:

Egy az egyben nem megy átt, kicsit más az óra kialakítása. Egy kicsi reszelésl befaragható. Amúgy ránézésre meg lehet állípítani, hogy az adott óra delco, vagy vdo:

>

Mi a túró van? Nem fogadja el a fórum a Coldline linkjét... :D

én nem tudom kivenni a különbséget a két óra között, vagyis csak annyit veszek észre hogy a vdo-nál a mutató 20ról indul, a delco-nál meg kicsit alatta van.

az enyém ilyen:

IKjsy.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.