Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hello mindenkinek! :D

Új tag lennék :D

Első felvonásba:

-Jelenleg egy Astra F 1.4 8V (60Le) tulajdonosa vagyok,már 4 éve :D

Egy kis ízelítő:

......

Légy üdvözölve a fórumon! Mielőtt eladod ezt, majd versenyezzünk egyet (enyimé is 1.4-es), hogy legyen már egy kis sikerélményem nekem is :P Na jó, csak vicceltem. A nyöszörgést kuplung engedésnél (YouTube-on hsz. ) a kipufogó tűzkarika adja...pár száz forint és már is nem esik kétségbe a következő tulaj. A kipufogót cseréld, vagy ilyenre: Klikk ide :lol: :lol: vagy ilyenre:

:lol: :D
Link to comment
Megosztás:

Légy üdvözölve a fórumon! Mielőtt eladod ezt, majd versenyezzünk egyet (enyimé is 1.4-es), hogy legyen már egy kis sikerélményem nekem is :D Na jó, csak vicceltem. A nyöszörgést kuplung engedésnél (YouTube-on hsz. ) a kipufogó tűzkarika adja...pár száz forint és már is nem esik kétségbe a következő tulaj. A kipufogót cseréld, vagy ilyenre: Klikk ide :D :P vagy ilyenre:
:lol: :lol:

Vagy akár gyárira. Ezt meg megtarthattad volna hurkatöltésre :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom hova írjam a kérdésemet....

Szerintetek a tűzkarikát és a helyét ki lehetne váltani valami hajlékony kipuff. csővel?

Azzal a szőttes akármivel...

Mert annyira el van már korrodálva a katalizátor felőli rész, hogy csak na... :D

Nem tudod cserélni benne a tűzkarikát, annyira kész? :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom hova írjam a kérdésemet....

Szerintetek a tűzkarikát és a helyét ki lehetne váltani valami hajlékony kipuff. csővel?

Azzal a szőttes akármivel...

Mert annyira el van már korrodálva a katalizátor felőli rész, hogy csak na... :lol:

Fent írtam barátom!! Pár forintos tétel...na jó nem pár forint, mert ha jól emlékszem úgy 1500 körül mozog....de hát ez em sok érte!! Nem érdemes küzdeni vele!

Vagy akár gyárira. Ezt meg megtarthattad volna hurkatöltésre :D

:D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Az miért van, hogy az Op-com nem látja a motort? Mármint nem tudja olvasni a szenzorok jeleit. Maga a cucc, valszeg működik, mert a légzsákot olvasta. Igaz ott meg azt mondta, hogy csak vezetőoldali van, pedig van utas is...

Más szoftverekkel is próbáltam, de azok meg csak soros porton keresik az op-comot, az enyém meg usb-s...

Link to comment
Megosztás:

Nem a tűzkarikával van a baj...hanem a a végekkel, amiben van a két csavar meg a rugó...

Már nem egyenesek, hanem egymásfelé hajlik a két vasdarab, valamint porlik elfelé... :D

Szétakasztva üsd vissza őket az eredeti állapot környékére, hogy a fülek jobban álljanak, aztán átmenő csavar-platni alátét kombóval össze tudod húzni, hogy fogjon. De ha már porlad az egész, akkor ez is csak időhúzás, cserélni kéne ott sok mindent :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.