Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az alsókonzol alatt a kézifékkar mögött a hátsó hamutartónál van 1 doboz (10x10cm). Az mii?? Vezetékek mennek hozzá a középkonzol alól. A kérdésem az, hogy el lehet tenni máshováá mondjuk a váltó és a kézifék közé az aprópénz tartó tál alá? Kell-e neki erős rögzítés? Ahogy látom 4 db 5-ös csavar fogja a karosszériához.

Szerintem a légzsáké lesz. Én nem raknám arréb. Az oda van kitalálva. Nehogy utánna meg szarul müködjön a lufi indítás, ha nem pontosan olyan szögbe rakod, ahogy volt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

ha lufi, akkor tuti ott kéne hagyni, bár én nem tudom hogy működik.

ez a szekcio dolog jolenne, csak errefelé ugylátom nem szeressék az összetartozást az emberek, mé nem irt vissza az ismerősöm se, pedig GabenGsi a beceneve.... szal csak szereti az opeljé...

és eccer kétszer kérdeztem már és semmi reakciót nem váltott ki, ebből gyanítom, borsodbol eléggé egymagam vagyok, aktívan.

Link to comment
Megosztás:

A Dunántúlon nincs egyetlen klub se! Ez hogy lehet? Nem ártana csinálni. :huh:

Korábban próbálkoztunk egy Mediterrán szekció (Dél-dunántúl) megalapításával, de ez az érdeklődők hiányában meghíusult. Volt egy kisebb találkozó is, de azon is szinte több volt a külsős (a tisztelt kecskeméti cartársak által), mint az illetékes. Erről a környékről csak a Kori és én voltunk úgymond aktívak a fórumon. Lehetne újra próbálkozni, de szerintem kevés az aktív tagunk ehhez. Pécsről 3 tényleges klubtag van: Te, Gyurka és én (Gyurkáról azt is mondhatjuk, hogy csak támogató, mert mostanában nem igazán volt hozzászólása itt a fórumon, elég elfoglalt). Mohácsról gondolom még benne lennének a Koriék és Opzsolt, másról nem is tudok a megyében. Tehát ez 6 fő. A "mediterránumhoz" még hozzá lehetne csapni Tolna és Somogy megyét, de ezzel sem nőne nagyon a tagok száma, és minél messzebb megyünk, annál nehezebb talikat összehozni. Van még 1-2 emberke, aki fórumozik a környékről (pl: Egyhapsi) és talán benne lenne egy-egy találkában is, de ez sem biztos. Szóval a lehetőség adott, úgymond rajtunk múlik a dolog. Én benne lennék a dologban, de túl sokat nem vállalok fel, mert nem biztos, hogy teljesíteni is tudnám.

Link to comment
Megosztás:

Ha az amire gondolok,hogy gondolsz, és jól tudom, akkor az ABS elektronyikája... ha jól tudom... régen mintha azt mondta volna Ákos, hogy ott van...

szerk: őőő.. vagy lehet inkább a lufi vezérlője.. mert nekem annak nem megy a lámpája, és akkor beszéltünk róla.. szal asszem inkább a lufi vezérlője..

Majd jól megaszondja valaki.. vagy ha valamelyik nincs a kettő közül a teidbe, akkor már egy kiesik :huh:

Háát ABS nincs az ótómba. Tehát kizárásos alapon marad a lufi. Sejtettem, hogy fontos lehet, mert 1 ekkora dobozt 4 csavarral rögzíteni.

Link to comment
Megosztás:

Korábban próbálkoztunk egy Mediterrán szekció (Dél-dunántúl) megalapításával, de ez az érdeklődők hiányában meghíusult. Volt egy kisebb találkozó is, de azon is szinte több volt a külsős (a tisztelt kecskeméti cartársak által), mint az illetékes. Erről a környékről csak a Kori és én voltunk úgymond aktívak a fórumon. Lehetne újra próbálkozni, de szerintem kevés az aktív tagunk ehhez. Pécsről 3 tényleges klubtag van: Te, Gyurka és én (Gyurkáról azt is mondhatjuk, hogy csak támogató, mert mostanában nem igazán volt hozzászólása itt a fórumon, elég elfoglalt). Mohácsról gondolom még benne lennének a Koriék és Opzsolt, másról nem is tudok a megyében. Tehát ez 6 fő. A "mediterránumhoz" még hozzá lehetne csapni Tolna és Somogy megyét, de ezzel sem nőne nagyon a tagok száma, és minél messzebb megyünk, annál nehezebb talikat összehozni. Van még 1-2 emberke, aki fórumozik a környékről (pl: Egyhapsi) és talán benne lenne egy-egy találkában is, de ez sem biztos. Szóval a lehetőség adott, úgymond rajtunk múlik a dolog. Én benne lennék a dologban, de túl sokat nem vállalok fel, mert nem biztos, hogy teljesíteni is tudnám.

Szia Ivannorbi, itt leszek én is.:-)

Sőőőt. Mote tag is akarok lenni.

Szabad ember vagyok már.:-) Kirugattam magam a melóhelyemről.:-)

Link to comment
Megosztás:

ez a szekcio dolog jolenne, csak errefelé ugylátom nem szeressék az összetartozást az emberek, mé nem irt vissza az ismerősöm se, pedig GabenGsi a beceneve.... szal csak szereti az opeljé...

és eccer kétszer kérdeztem már és semmi reakciót nem váltott ki, ebből gyanítom, borsodbol eléggé egymagam vagyok, aktívan.

Üdv a magyar opeles világban! Mi ezt 5-6 éve tapasztaljuk országos szinten :huh:

Link to comment
Megosztás:

Üdv a magyar opeles világban! Mi ezt 5-6 éve tapasztaljuk országos szinten :lol:

pedig jár ki minden este, meg Gsi támadás van szerencsen, már vagy 5 Gsi koborol össze vissza, 2 hónapja kettő volt csak, és ahogy látom villognak egymásnak, néha nekem is..... de ez keves egy klubhoz.

majd leszrongatom őket és jol rájuk kényszerítem és kész :D

áhh nem

ha benéznek ide érezniük kell a hovatartozásukat :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az eddigi másodállásom előlépett főállássá.

Csak éppen ez vállalkozósdi. Más lesz adózás.:-( upc

Jut eszembe..

Nem tudtok Pécsen egy kipufogóst aki dolgozik ma ?

Lyukas elöl az a rezgéscsillapító izém, és állandóan bejön a füst.

Ha meg belső keringtetésre kapcsolom, akkor párásodok.:-(

Semmi nem jó.

Link to comment
Megosztás:

tegnap kifogyott a szélvédőmosóm, szal a jegesedéstől alig láttam ki még nem volt elég meleg a kocsiba...

rendesen jeges volt az ut is néha jo is volt kicsit csuszizni, néha meg épp hogy megmaradt az uton.

gondoltam holnapra elmulik, aha csak fél cm a jég... és mehetek anyámmal a boltba, majd fog sikongatni, hogy jajjmeghalunk :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az eddigi másodállásom előlépett főállássá.

Csak éppen ez vállalkozósdi. Más lesz adózás.:-( upc

Jut eszembe..

Nem tudtok Pécsen egy kipufogóst aki dolgozik ma ?

Lyukas elöl az a rezgéscsillapító izém, és állandóan bejön a füst.

Ha meg belső keringtetésre kapcsolom, akkor párásodok.:-(

Semmi nem jó.

Ma munkanap van, úgyhogy ne aggódj! Én csak az Alkotmány utca elején levőt tudom így hirtelen.

Link to comment
Megosztás:

Korábban próbálkoztunk egy Mediterrán szekció (Dél-dunántúl) megalapításával, de ez az érdeklődők hiányában meghíusult. Volt egy kisebb találkozó is, de azon is szinte több volt a külsős (a tisztelt kecskeméti cartársak által), mint az illetékes. Erről a környékről csak a Kori és én voltunk úgymond aktívak a fórumon. Lehetne újra próbálkozni, de szerintem kevés az aktív tagunk ehhez. Pécsről 3 tényleges klubtag van: Te, Gyurka és én (Gyurkáról azt is mondhatjuk, hogy csak támogató, mert mostanában nem igazán volt hozzászólása itt a fórumon, elég elfoglalt). Mohácsról gondolom még benne lennének a Koriék és Opzsolt, másról nem is tudok a megyében. Tehát ez 6 fő. A "mediterránumhoz" még hozzá lehetne csapni Tolna és Somogy megyét, de ezzel sem nőne nagyon a tagok száma, és minél messzebb megyünk, annál nehezebb talikat összehozni. Van még 1-2 emberke, aki fórumozik a környékről (pl: Egyhapsi) és talán benne lenne egy-egy találkában is, de ez sem biztos. Szóval a lehetőség adott, úgymond rajtunk múlik a dolog. Én benne lennék a dologban, de túl sokat nem vállalok fel, mert nem biztos, hogy teljesíteni is tudnám.

Na kitaláltam a tutit! Hogy elegen legyünk az egész dunántúl lenne 1 szekció és 1x 1évben összejönnénk a közepén a Balatonon. Erre tudok helyet. Amúgy meg évközben mindenki a szűkebb régiójában találkozgat, ha akar. Pl. Pécs, Győr + akik 1 helyen vannak többen. Na? (Köszönjük Emese!)

Link to comment
Megosztás:

Na kitaláltam a tutit! Hogy elegen legyünk az egész dunántúl lenne 1 szekció és 1x 1évben összejönnénk a közepén a Balatonon. Erre tudok helyet. Amúgy meg évközben mindenki a szűkebb régiójában találkozgat, ha akar. Pl. Pécs, Győr + akik 1 helyen vannak többen. Na? (Köszönjük Emese!)

Hát, ez szerintem kb. annyi, mint ami most van. Egy évben 1x akár az egyik MOTE-s találkozóra is el lehet menni közösen, amiből könnyen lehet, hogy van balatoni helyszínű is. A szekciózásnak tényleg az lenne a lényege, hogy egy kisebb régió tagjait fogná össze, akik időnként összefuthatnak (mozi, hegyiverseny, rally, vagy csak úgy), segíthetnek egymásnak... És ha már összejön egy kis csapat, akkor ott már kapcsolatok is kialakulhatnak különböző cégekkel, akik talán még kedvezményeket is nyújthatnak a klubtagoknak, akik cserébe reklámozzák az adott céget. Aztán ... már megy majdnem magától :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na kitaláltam a tutit! Hogy elegen legyünk az egész dunántúl lenne 1 szekció és 1x 1évben összejönnénk a közepén a Balatonon. Erre tudok helyet. Amúgy meg évközben mindenki a szűkebb régiójában találkozgat, ha akar. Pl. Pécs, Győr + akik 1 helyen vannak többen. Na? (Köszönjük Emese!)

Persze ,szuper, aki klubtag indíthat egy témát is neki és oda is lehet írogatni,mert vannak azért ott is sokan a veteránosok közt is van ,Mantás is van dunántúli meg sokan innen -onnan,meg a többiek is beírogatnának szívesen és szerintem mindenki örülne neki!!!! :huh:

ui.:de jó hogy írtad a rallyt én még sosem voltam,de szeretnék egyszer eljutni!Mackosajtot már fűztem idén,hogy menjünk el egyszer mikor Futó Gabi (Opel 16V) is indul.(sajna nem jött össze),felétek olyan sok verseny van itt szinte semmi!

Link to comment
Megosztás:

Persze ,szuper, aki klubtag indíthat egy témát is neki és oda is lehet írogatni,mert vannak azért ott is sokan a veteránosok közt is van ,Mantás is van dunántúli meg sokan innen -onnan,meg a többiek is beírogatnának szívesen és szerintem mindenki örülne neki!!!! :D

Volt egy Mediterrán szekció topik, de érdeklődés hiányában megszűnt :lol:

Ettől függetlenül meg lehetne próbálni megint :huh:

Csak olyan helyen kellene létrehozni a topikot, ahol nem csak a tagok tudnak írni-olvasni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.