Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Blau!

Na mizu? Család megvan? Gyerek még mindig olyan kis ártatlan? :)

Pólókkal mi a helyzet?

Minden rendben kicsit sok a melo, meg helyben járás, de elmegy.

A gyerek már rég nem ártatlan csak azért nem viszi el az autót mert nem éri el a kulcsot és nem tud gázt adni.

Poló ára lement kicsit. Sikerült Győrben találni egy embert aki megcsinálja. Időre nem tudom mikor de még fateromat puhitom mert a fele már meg van a lóvénak.

logo1.gif

Link to comment
Megosztás:

Szia Mélykék!

Szép tiszta lett a motortér :shock: :!:

Én is ilyet szeretnék de még nem mertem nekilátni :? Hogy lehet így lemosni hogy utána is beinduljon :?:

A mosóban a fiuk csak az én saját felelőségemre mosták le. :roll: Igen ha úgy sikerül a mosás utánna gondok lehetnek.

Megvártam mig a moci teljesen lehül(1 óra) utánna a brigécimol és mehet a sterimó. 8)

Csak módjával-nekem beindult-de a gyertya körül kitisztitottam egy rongyal.

Neki lehet kezdeni! 8)

Link to comment
Megosztás:

Kess!

Patacsiéknál elég olcsón van a tanksapkanyíláshoz is javítóelem.

Már csak egy jó karosszériást és fényezőt kell találnod hozzá. :)

Blau!

Örülök hogy megvagytok, sajnálom hogy rég nem tudtam eljutni

felétek. Nagyjából gondolhatod, hogy el vagyok havazva...

Ma este kijössz a Lurdyhoz?

Link to comment
Megosztás:

opel16v

tom, hogy nem drága a javítóelem, de ha az is kirohad 2 év múlva, akkó má pipa leszek :?

tavaly fújattam le a jobb oldalát, mondtam a fényezőcsávónak, hogy cseréljék ki, de hát beszélhetett neki az ember csak lecsiszolta meg kigittelte oszt szevasz, most meg pukkan a festék és villog a rozsda kifelé :)

Link to comment
Megosztás:

Esetleg tudjátok, hogy honnan lehet műanyag tehermentesítő gyűrűt rendelni?

Te elvetemült katalógusból akarsz rendelni vagy Internetről? :)

Szerinted mennyi az esélye, hogy jó is legyen?

Ha van minta akkor az alapján legyártja az esztergályos ha viszel anyagot oder viszed a felnidet + az autót jól elméregetrajt és a harmadik jó is lesz hozzá.

logo1.gif

Link to comment
Megosztás:

Te elvetemült katalógusból akarsz rendelni vagy Internetről? :)

Szerinted mennyi az esélye, hogy jó is legyen?

Ha van minta akkor az alapján legyártja az esztergályos ha viszel anyagot oder viszed a felnidet + az autót jól elméregetrajt és a harmadik jó is lesz hozzá.

logo1.gif

Nem nagyon értek hozzá, de gondoltam, hogy az az ET35 vagy mi a fene, az a felni "középső lyukának" átmérőlye, vagy valami ilyesmi, és akkor lehet hozzá anyagot rendelni, amit lehet még esztergálni, ha nem teljesen stimmel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem nagyon értek hozzá, de gondoltam, hogy az az ET35 vagy mi a fene, az a felni "középső lyukának" átmérőlye, vagy valami ilyesmi, és akkor lehet hozzá anyagot rendelni, amit lehet még esztergálni, ha nem teljesen stimmel. :)

Maradjunk abban hogy NEM.

A belső lyuk átmérő az agyon 56.5 ha jól emléxem. Azért kell a felni, hogy a tehermentesitő gyűrű megfelelően legyen hozzá igazítva azaz TEHERMENTESÍTSEN. Ha már esztergálva van akkor te sok mindent nem igazítasz raj max annyit hogy a szemétben végezze a tehermentesítést vagy az autón.

logo1.gif

Link to comment
Megosztás:

Blau!

Sajnálom hogy nem tudsz jönni, dumáltunk volna végre.

Pécsre szombaton megyek le, lesz az első ottani verseny.

Macival is majd biztos összefutok, és akkor dumálunk erről

a pécsi kiruccanásról. :)

és mikó megy be az új kuplung??

csiripelte a Roli madár :shock:

Link to comment
Megosztás:

Jaham Brigéciol a kira....nálam is bevált....15 perc száradás után gőzbori és áttöröltem az összes alkatrészt amihez hozzá fértem....az osztófelyet meg letakartam egy tescos szatyorral :) jah aksi saru is off volt a mütét alatt! meg le is volt takarva az is ....pöcre indult!de ha mégsem akkor gyertyák ki megtörölni és tuter a helyzet....asszem ennyi Hali

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.