Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Legalábbis ezt mondták Neked, hogy ne hozzanak kellemetlen ( vagy megalázó ) helyzetbe azzal, hogy kiközösítenek a kollektívából ;) :lol: Van ablak az irodádban? :D

1. kollektíva az már egy rég nem ismert fogalom :D

2. az emberek úgy jönnek mennek itt körülöttem a cégnél, hogy sokuknak a nevét sem tudom, de én már több mint 6 éve tutifix vagyok,

és nem azért mert szaros a nyelvem ;)

3. igen, van ablakom, ráadásul pont a közeli gimiből hazafelé tartó lányokra nyílik :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az első még elmegy, de a másik kettő nem aratott nálam nagy tetszési indexet :D

Gyere le Debrecenbe majd valamikor és láthatsz ezerszer jobbakat! :D Egy kadettos cartárs annyit mondott a cityre, hogy azért nem költözik ide (pedig jó melót tudna itt találni szal én sem értem) mert túl sok a jó nő. Na igen, az biztos... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyere le Debrecenbe majd valamikor és láthatsz ezerszer jobbakat! ;) Egy kadettos cartárs annyit mondott a cityre, hogy azért nem költözik ide (pedig jó melót tudna itt találni szal én sem értem) mert túl sok a jó nő. Na igen, az biztos... :lol: :lol: :lol:

Jaja, hát ahol sokan vannak az egyetemen ugye... Szeged, Eger és Pécs is ilyen :D

Pécsen már laktam :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt a meddő témát lezárva:

Ezt kapjátok ki...

Szép lesz, majd mikor Pistike meg Palika szórakozásból ott fognak integetni. De biztos, hogy kiszállok, és a kezébe adom a fülét :lol:

Olyan szépen ki volt találva eddíg is a KRESZ-ben, hogy a gyalogosnak a kijelölt átkelőhelyen elsőbbsége van (az más kérdés, hogy nem adták meg neki). Inkább változtatnak ilyen barom irányba a szabályon, ahelyett, hogy a meglévő betartására gondolnának. Az a baj, hogy a kultúrával van a baj és ez az új szájbarágós szabály is csak arra lesz jó, hogy még egy dologgal meg lehessen büntetni majd az autósokat. :D

Link to comment
Megosztás:

Olyan szépen ki volt találva eddíg is a KRESZ-ben, hogy a gyalogosnak a kijelölt átkelőhelyen elsőbbsége van (az más kérdés, hogy nem adták meg neki). Inkább változtatnak ilyen barom irányba a szabályon, ahelyett, hogy a meglévő betartására gondolnának. Az a baj, hogy a kultúrával van a baj és ez az új szájbarágós szabály is csak arra lesz jó, hogy még egy dologgal meg lehessen büntetni majd az autósokat. :D

Hát ja, mert ha csak ott áll nézelődni amire volt már példa, akkor is büntetnek.

Link to comment
Megosztás:

Hát ja, mert ha csak ott áll nézelődni amire volt már példa, akkor is büntetnek.

gondolom a nézelődés esetén nem fognak büntetni, akkor nem jelez :lol:

ha meg feljelent, utána megkeresem, azt megbüntetem, ugy hogy gipszes kézzel lábbal fog integetni legközelebb :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.