Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

22 év sötétség...

Mindig is tudtam, hogy utállak! :D :icon4: :icon4:

A J0hnny lenyúlta a party szemcsimet ! váááá! ;) azt nem említette hogy ilyen sztár fotók készültek róla ! ;) ;)

...mert van akinek jól áll...mindenmásraottamásztekárd! ;)

Kis kitérővel én is hazaértem... holnap írok, köszi mindenkinek mindent... :lol:

Kösz mindent, mindenkinek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A legutóbbi Blitz óta azzal keltem-feküdtem, hogy Dzsoni amugy tök normális csávó, csak akkor pont rosszkor találkoztunk, a fényviszonyok, a széljárás vagy mittudomén, de most a képek alapján szembesülnöm kellett vele, hogy nem. :D ;)

Wehehehe! ;)

Nem is leszek nóóóóómális! :icon4:

Jaaa és üzenem Wessz mesternek: iszonyat finom volt a gulyás!!!! :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Én is szuperul éreztem magam, leszámítva a hőséget, ami miatt napközben semmit nem voltam képes csinálni, csak az árnyékban pihegni. Zseniálisan sikerült a szervezés, tetszett a helyszín, szépek voltak a kocsik. Lanti szuperfinises C-je és Gyumma remekműve mellett nekem a legjobban az A Manta tetszett az alapján hogy körbesétáltuk a szépségversenyzőket Kutyival. Amit elmondott a díjkiosztón az alapján meg maxi respect.

Köszi mindenkinek aki hozzájárult hogy jól érezzük magunkat!!!

Link to comment
Megosztás:

Lányok, fiúk, gyerkőcök, és mindenki aki ott volt a BLITZ-en!

Nem kertelek sokat, parádésra sikeredett a VII. Blitz Weekend, ezt szerintem bátran elmondhatjuk! Persze most is voltak kisebb bibik, de igyekeztünk gyorsan orvosolni a problémákat, és még arra is maradt energiánk, hogy jól érezzünk magunkat!!! Minden évben úgy futunk neki, hogy többet sose... az idei volt talán az első olyan Blitz, hogy "gyerekek, ha ez így megy akkor jövőre is meg kell csinálni"... Ehhez az kellett, hogy nagyon sokan, nagyon sokat segítettetek, és ezzel sok terhet levettetek a vállunkról!!! Lehetett érezni az összefogást, összetartást, ahogy egy ilyen találkozón azt kell!!!!

Köszönjük mindenkinek aki eljött, jól érezte magát, és reméljük jövőre valahol újra csapunk ismét valami felejthetetlent... Jövőre ugyan is 10 éves a MOTE... ez talán elég motiváció lesz ahhoz, hogy kicsit még egyedibbé tegyük a VIII. Blitz Weekendet... :D

Link to comment
Megosztás:

Valóban nagyon nagyon jól sikerült a találkozó, köszi mindenkinek aki eljött és sokat segített. A társaság idén nagyon jó volt. Semmi probléma nem volt és mindenki megelégedett azzal a kis pörgéssel :icon4: Csak miattatok nem engedjük a kempingben az ilyen mókákat :icon4: Szép autók jó társaság, jói dő, strand. Azt hiszem minden adott volt. Anti jól írta a lényeget. Nekem már kezdett egy kicsit sok lenni a klub meg a Blitz és úgy voltam hogy ha ezen a hétvégén nem jön össze egy jó tali akkor sosem....hát ez most adott egy akkora löketet hogy sztem még hetet lenyomunk ;) Már most a következő jár a fejemben...;)

Amúgy meg nekimentem a fának...és ? :D

Link to comment
Megosztás:

;) Látom, Kojak hozta a formáját! ;)

ja Kori kislánya sokkot kapott,majd miután megnyugodott azt mondta:"Most már a Kojak bácsi autóját sem szeretem!" ;) :icon4: ,de a díjkiosztón már azt mondta, hogy a Kojak bácsit szereti, csak az autóját nem :D ;) Egy újabb rajongó :icon4:

Link to comment
Megosztás:

jó volt a találkozó és remélem még eljutunk többre is......a páromnak is tetszett a dolog.igaz a csúzda érdekes volt,többet volt zárva mint nyitva.....de ez nem nagy gond.

sikerült vasárnapra városnézést szerveznünk szegedre,pont amikor megdőlt a melegrekord.

a szervezőknek meg gratula a sok melóért,sztem megérte... :D

Link to comment
Megosztás:

Jó volt látni. :lol:

Egész jól lereagáltad a dolgot.

Legalább röhögtünk egy jót. :lol:

Anti akkora sokkot kapott,hogy megreptette a pizzáját. :D :icon4:

A Pizza kapott sokkot, és elrepült... én nem lepődtem meg Gelko mutatványán... ;) ;)

Én meg pénteken nem "otthon" aludtam... az messze volt... na és??? :icon4: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

En is jol ereztem magam. Bar nekem ez csak a masodik volt, de az elozot siman verte. Remelem ez a helyszin marad. Sokak szerint ez volt az eddigi legjobb!!

Anti te meg fekudj le 5 kor mert 8 kor kapunyitas :icon4:

:D :icon4: ennek nagyon örülünk mi is. Nekünk ez már a sokadik Blitz volt. Még az eljegyzésünk is az abádszalókin történt, így egyet sem szeretnék kihagyni. Jövőre megy,hogy pont 10 éves a MOTE , így meg aztán pláne frankóra kell annak is sikerülnie. Legyen bárhol is. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó volt látni. ;)

Egész jól lereagáltad a dolgot.

Legalább röhögtünk egy jót. ;)

Anti akkora sokkot kapott,hogy megreptette a pizzáját. :D :icon4:

Kár nem keletkezett akkor meg mit idegeskedjek ;) ha keletkezik akkor meg már mindegy ;)

Amúgy bentről úgy volt h tolatok, mondom Anaminak h volt itt egy fa valahol...áá mindegy lecarom...és nagy puff :icon4:

Link to comment
Megosztás:

kicsit futárkodom......innen FB-re, FB-ről ide :D

most hoztam onnan

csorbítatlan formában emeltem át, kicsit más ott a rendszer, evidens módon előfordulhat, hogy valaki nem ismer valakit a szövegből

kérdezzetek nyugodtan :icon4:

"inmemoriamBW7 : o )

én NAGYON szeretném megköszönni mindenkinek, aki csak egy fűszálat keresztbe tett azért, hogy az ide BW létrejöhessen + azoknak, akik ott voltak :icon4: kiemelt grat a MOTE vezetőségének / engem kivéve, mert idén abszolút nem vettem részt a szervezésben / és SZERETTEIKNEK ;) Gelkó, Vktr, Gepard, Antiiiiiii húzták-vonták-lökték az egész eseményt, nem is értem hogy bírták erővel.....

páran úgy fogadtak : jéééééééééé, te itt vagy ? azt hittem szándra mész !!!! igazándiból, fel SEM merült bennem, hogy BS-re menjek, ez nem volt vagy-vagy, eldöntendő állapot -_- miért : MERT TUDTAM, mi lesz és ki nem hagytam volna........tudtam mi vár......és evidens módon nem is csalatkoztam ;)

mert >>>>

- Dávid Flautner elnézi, hogy pofátlanul szakatsak a rántotthusis zsemléjéből + lenyúljam a sörét / pótoltam utána /

- Vörös Péter hozza a kis Korzát / kicsit talán mindannyiunk gyermeke ;) /, Evelinnel és Dávidddaaal / mindig otthon leszel nálunk Pacssiiiiiiiiiii /

- Weisz Dani + Marcsi első szavamra azt mondja "OK, akkor BW-n is csinálunk nektek babgulyást" ;) mivel én kóstoltam korábban, tudtam mire lehet számítani......aki hasonlóan cselekedett Szegeden, az tudja : isteni volt :lol:

- SP hozza otthonról a fotómasinát, hogy Andrissssss fotózhasson, BIZTOS vagyok benne, hogy szokásos, magas színvonalon művelte ezt :D

Kojak bebüntet a meggyesfélepálinkával, csak mérségelt módon tolja az géppuskahangú pipuffot :lol:

- Macidzseki Dávid azt mondja, amikor a dinnyés brizert neki adom : "nem vagyok kissé túl pofátlan veled ?" "nem :lol:" "de hisz, soha nem mondasz szinte nemet nekem" hja......aki "rászolgált" :D amúgy Zsófival ketten TI.....zsák a foltját, jó látni ;)

- Zima csak csinálja a hangulatot, ha valaki nem beszél a kocsijáról, akkor elmondja ő mit kellene mondania, majd azt mondja : úgy jól látom, így van igaz ? :lol:))))))))) azért......a fél órás májkronokeresős dolgot kihagyhatnánk legközelebb :PPPPPPP azt szeretem, amikor Ágónak azt mondod : "áááááááá....ne fröcskölj le, mert gyalogolsz haza !" xD aztén, amikor lefröcsköllek : "wáááááááá......te is gyalogolsz !" :lol:

- Loriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii​iiiiiii, a hatvani vagány, kösz a dekort, azért így teljes amit Zima elkezdett :D

első rész vége

Link to comment
Megosztás:

innen megy tovább >>>>

/ sok szmájlit nem bírja a fórum :lol: /

- Péééééé és Mónika, Demó és Anikó......jó volt látnititeket.....Ludl kisasszony mondatára reflektálva : ti is hiányoztok nekem, második otthon nálatok, jövök :*

- Hemi : "hihhetetttleeennnn, hogy mindenki meghív és nem engednek fizetni.....grrrrrrrrrrr"

szerintem ez annak jele : érdemes volt dolgozni kis korza pedig élni fog nesoká, meglásd :D

- innennn is szia Tas ! veled tali az Opeltali :icon4:

- Dark, naptárt igyekszem pótolni.....komolyan, de tényleg :icon4:

mondjuk nem kell sokáig ösztönözni, hogy elrúgd a Lótusznak xD

- az egész Müller családnak egy nagy pacsiiiiiiiii, Kori egy biztos pont a bulik során szerintem mindig végig marad, talán engem is lepipálna ;))))) Babúúúúú örülök, ha az egyik legnagyobb élmény a bánzsidzsánping, ismétlünk majd ha lesz rá lehetőség, BÁR még mindig tériszonyos vagyok xD

- szépségversenyes küldöttségnek Soly baráttunkal az élen nagy elismerés, hátul annyira tűzött a nap, hogy oda se meretem nézni, nem hogy ott cirkulálni.....

- ülök a tűzrakónál és azon töprengem : milyen hihhetettlen, hogy ott áll egy 10.7es autó, mert Laller legördült véle Benővel ;)

- Balázs, kössziiii, hogy elmondhatom : Hringet megjárt felnik és gumik vannak a kocsin -_-

- Peti, bocs a telefonos fürdőért, NAGYON remélem, hogy kiszárad, szemforgatós szmájliiiii

- Balázska, köszi, hogy még mindig egyedüliek között rágyújthatok a GTC-ben, DE majd megmutatom milyen vodkára gondoltam ;)

- jó hogy vannak olyan emberek, mint Gyummmaaa és Lanti, akik a talira varázsolnak 1 NAGYOT a mi szórakoztatásunkra

- Kölyöööök, HIHHETETELEN, hogy a kombi tején aludtál xD kezdem magamat felfedezni benned :DDDDD

- az algyői Manta család serénykedik a hengerfej hajtásnál, Melinda terhesen írja az eredményeket, Sanyi a gyerekkel kezén nézi ki mennyit dob, és mindig ledobja a gyerkőc a sapit és mindig felveszi ;)))))))

- Bencze Lacikaaaaaaaa a legnagyobb király, tudtam hogy életre keleted az A-t :lol:

ééésssss ééésssssss éssssssss

rengeteg élmény, szinte befogadhatatlan mennyiségű, feldolgozhatatlan ennyi idő alatt.....

aminek örülök : egyre több a közösségi gondolat, az egyén alárendeli magát a közösségnek

és ez jó, mert akkor lesz az, ami most volt és lehet még jobb is én azt hiszem

1 biztos : BW7 jó volt és sokan gondolják így :lol:

akkor kb ezért BW és BS......elhiszem, azt is nagyon jó volt az is, sőt pazar.......sőt kiváló, DE olyan jó nem lehetett mint Szeged, mert akiket felsoroltamazok BW-n voltak nem ott :D

ui : Réta......tudom hogy nem fogsz ennek örülni, de leírom, mert szeretném hogy tudja aki olvassssss : nálad külcsín mellet a belbecs is legalább annyi...sőt......

köszi, hogy kisegítettél minket, tudtam, hogy venni fogod az akadályt

büszke vagyok arra, +1szer mondom : ami vagy és leszel :lol: hétvége legaranyosabb mondta a tiéd számomra : "néézzdddd, azt is fotózzák amit én csináltam, juhééééééé !"

örülök, hogy vagy és ismerhetlek, még ha 1szer lehet le is kaszaboljuk egymást :* :lol:

ui2: biztos egy csomóan kimaradtak, szoriiiii, most ennyire volt erőm......és a sorrend is csak esetleges, nem jelent fontosságot :D"

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.