Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Hol/kitől vetted az autót?

Nem tudom kinn leszek-e ma. Kábelezve szinte biztos hogy nem vagy. Nekünk sincs. Tehát a komplett művelet: kábelezés+pedál kapcsolók+tempomatos kar+temp. mechanika beépítés.

Hali!

Köszönöm, evidenciába tartom, meg kell nézni hogy be van e egyáltalán kábelezve a cucc, mert nem mindegy

hogy csak rá kell dugni a csatira vagy be is kell húzni mindent. Este ha úgy alakul hogy nem lesz rossz idő akkor

lehet hogy kinézek a lurdy-hoz és ha kint leszel akkor megdumáljuk.

Van még pár apróság amit rendbe kell hozni esztétikailag egyébként....

Link to comment
Megosztás:

Hol/kitől vetted az autót?

Nem tudom kinn leszek-e ma. Kábelezve szinte biztos hogy nem vagy. Nekünk sincs. Tehát a komplett művelet: kábelezés+pedál kapcsolók+tempomatos kar+temp. mechanika beépítés.

Ha ma nem akkor legfeljebb majd a jövő héten vagy itt a fórumon értekezünk, addig bújom a német fórumot hátha írnak valami okosságot!

Igaz, idáig nem néztem hogy elő van-e készítve vagy nincs, majd kiderül:-) Akkor ez nem lesz egyszerű menet...

Itt azt írják hogy tech2 vel még el is kell fogadtatni a beszerelés után;

http://www.motor-talk.de/blogs/-tbmod/tempomat-im-astra-g-nachruesten-t2099098.html

Svájcból, és magánszemélytől vettem.

Módosítva : Tom86
Link to comment
Megosztás:

Van itt is olvasnivaló, elektromos és bowdenes is. ;)

http://www.opelforum.hu/topic/622-extra-felszerelesek-beepitese-utolag-elektromos-kerdesek/page-697#entry988818

Omega topicban is van pár dolog erről, valahol itt kezdődik: :icon1:

http://www.opelforum.hu/topic/1236-tempomat/?p=780212

Jó reggelt!

Köszönöm a segítséget, az első linket már átnyálaztam, darth vödör és gezoli leírása sajnos csak az elektromosra vonatkozik.

Viszont felmerült egy újabb kérdés, valaki meg tudja mondani hogy gyárilag mekkora átmérőjű kipuff van ezeken az autókon?

Üdv

Módosítva : Tom86
Link to comment
Megosztás:

Viszont felmerült egy újabb kérdés, valaki meg tudja mondani hogy gyárilag mekkora átmérőjű kipuff van ezeken az autókon?

Üdv

Sziasztok! Ma felraktuk emelőre a járgányt és megmértük a kipuff csövet, úgy néz ki hogy 52mm-es átmérőjű.

Ez így jó vagy nagyobbnak kellene lennie?

Üdv

Link to comment
Megosztás:

na mégegy fekete opcs. tucatcikk :( én nem tudom mekkora a külső átmérő de egyébknt mintha 55 rémlene nekem... miért ugytűnik kókányolva van a kipuf?

Hali

Nem tudom hogy mennyi feketét gyárthattak de ebben a színben sokkal többet láttam a neten idáig mint a többiből :icon1:

A kipuffnak nincs baja, egy lengyel utángyártott rendszer van alatta és szerettem volna megérdeklődni hogy jó e a mérete :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Vidd el egy teljesítmény mérésre. 10-12e ft. Ha közel vagy a 160LE/188nm számokhoz akkor jó a kipuff.

Hali

Nem tudom hogy mennyi feketét gyárthattak de ebben a színben sokkal többet láttam a neten idáig mint a többiből :icon1:

A kipuffnak nincs baja, egy lengyel utángyártott rendszer van alatta és szerettem volna megérdeklődni hogy jó e a mérete :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Kérdezd a profi bontóst! :D

Nem véletlen nyerte a neki fekvő versenyszámot is. :D

Vidd el egy teljesítmény mérésre. 10-12e ft. Ha közel vagy a 160LE/188nm számokhoz akkor jó a kipuff.

Sziasztok!

Köszi a válaszokat, na kiderült hogy a katalizátor fogta vissza:-)

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.