Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Ha volna egy jó szerkezeted, akár motor nélkül, írj már rám légyszíves. Illetve még jobb első ajtó behúzó műanyagot keresek, a gumis részét ami alatt a csavar van.

Azt szerintem mindenki keresi!Múltkor Bocseknak tudtam egyet szerezni,de komplett műanyaggal!Erre nézem hogy nekem is teljesen szét van szakadva...

A jó szívem... :devlish: :D

DieselFan helyében csinálnék tavasszal egy jó kis bográcsolást és közben kiárulhatná a bontott autó alkatrészeket nekünk... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Racing-bazar.hu Egyébként nem csak Debrecenben, de Egyeken is átvehetőek a cuccok. (igen a szomszéd faluban:D)

nah ennek nem kicsit örülök, te leszel az első ha valamire szükségem lesz :lol: De sajnos maz még egy két hónap mert most januárban a vezérlés a hoszbordásszíj és az olaj lesz cserés. Elsősorban B2-es fényszórók kellenek majd, az van neked, ha van akkor milyen árban?

Link to comment
Megosztás:

nah ennek nem kicsit örülök, te leszel az első ha valamire szükségem lesz :lol: De sajnos maz még egy két hónap mert most januárban a vezérlés a hoszbordásszíj és az olaj lesz cserés. Elsősorban B2-es fényszórók kellenek majd, az van neked, ha van akkor milyen árban?

Hát van, de sajnos csak angol.. Egyébként bármi kell írj nyugodtan itt vagy a szomszédban:)

Link to comment
Megosztás:

Azt szerintem mindenki keresi!Múltkor Bocseknak tudtam egyet szerezni,de komplett műanyaggal!Erre nézem hogy nekem is teljesen szét van szakadva...

A jó szívem... :devlish: :D

DieselFan helyében csinálnék tavasszal egy jó kis bográcsolást és közben kiárulhatná a bontott autó alkatrészeket nekünk... :lol:

Bármire szükségetek van írjatok nyugodtan, elég sok alkatrészem van és nem ebből szeretnék meggazdagodni.. Egyetem mellett csinálom hobbiból. :devlish: S így legalább nekem sem kell megijednem ha szükségem van vmi alkatrészre.

Link to comment
Megosztás:

mármint megbüntettek helyszínen? ott fizettél vagy csekket adtak?

fóliád műbizonylatos-e vagy nem? - csak mert az első ablakok fóliázása is legális egy idelye, és csak akkor jogos a büntetés ha az áteresztő képességét megvizsgálták és az a megengedettől (nem tom az mennyi) sötétebb.

Itt nálunk ez így működik.

Érdekesség, hogy a kápéem-be küldik az autókat vizsgálatra :lol: :D

Ha nincs műbizonylat az ablakokról, akkor nem kell méregetnie a rendőrnek, mehet a csekk. Műbizonylatot pedig értelem szerűen csak olyan sötétítésre adnak ki a felszerelő cégek, ami a szabályoknak megfelel. Tehát elölre 70% fényáteresztés felettire.

Az sem igaz, hogy hátulra bármilyet feltehetsz. Bármilyen sötétet, amiről van papír. A fólia azonosítóját pedig a fólia és az üveg közé kell felragasztani úgy, hogy a fólia roncsolása nélkül ne lehessen eltávolítani.

Link to comment
Megosztás:

Bármire szükségetek van írjatok nyugodtan, elég sok alkatrészem van és nem ebből szeretnék meggazdagodni.. Egyetem mellett csinálom hobbiból. :lol: S így legalább nekem sem kell megijednem ha szükségem van vmi alkatrészre.

Motor ház tető alatti hang+hő szigetelésed nincs véletlenül ?

Link to comment
Megosztás:

No, arra nekem is szükségem lenne, de vigyázzatok, hogy pontosan motorkódhoz passzolót vegyetek! Néhány éve én is keresgéltem a bontóban, mert az enyémben is van egy b_szott nagy lyuk középtájon, de ahány vectra-t néztem meg, mindegyikben más formájú volt, még 1.6-on belül sem találtam olyat, ami nekem van! :lol: Fénykép révén egyeztessetek, csak egy baráti jó tanács! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nem nagyon fog menni nélküle. Én cseréltem már mert igaz nem volt baja ami benne volt, viszont volt egy zsír új kormányművem. Elég macera.

Ettől féltem tagnap néztem hátsó bakot ha le tudnám oldani ráemelni talán kijönne ha tudok rajta eleget emelni hogy ha a csöveket lekötöm ez persze elmélet :lol:

Én is úgy látom le kell engedni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.