Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Köszi.

És ezt hogy a fenébe zárom le? Johnny segíts !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Itt vagyok Fater! :)

Azt a gégecső szerűséget lebontod a szivó oldalról,lesz alatta egy tömítés.Kiveszed,annak a mintájára vágsz egy alulemezt,vissza rakod a tömítés helyére és kész.A vákumcsőbe egy 5-ös csavart beletekertem és kész! :D (ötlet by ®warwolf)

Link to comment
Megosztás:

Mi lehet a gond, hogy a középkonzol kapcsolók háttéevilágítása nem világít, egyik kapcsolóé sem. Ha jó tudom több égő is van alatta, ezért nem az égők kiégésére gyanakszom. Mi lehet még a gond? :)

Köszönöm

Nekem is volt nemrég hasonló kérdésem és a cartársak "megnyugtattak", hogy ez bizony az a jelenség, amikor minden izzó ki van égve.

De remélem ők is újra megerősítik.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt nemrég hasonló kérdésem és a cartársak "megnyugtattak", hogy ez bizony az a jelenség, amikor minden izzó ki van égve.

De remélem ők is újra megerősítik.

Pontosan, amennyiben a műszercsoportban minden rendesen műxik, akkor vszínű, hogy kiégtek az izzók. 3 db van ott, kettő a szélső tekerőgombok alatt, egy pedig a fűtéskapcsolóban.

Link to comment
Megosztás:

Meg van egy a hamutartóban is. A fűtéskapcsolóban levőt még én se cseréltem ki, nem bírtam kicincálni a kapcsolót, pedig azon a lengyel oldalon, amit itt mostanában nézegettünk olyan egyszerűnek tűnik...

2 hete cseréltem ki én is,a lengyel oldal alapján.Ha a két piros nyíllal jelölt pöcköt összenyomod,ki kell jönnie,nekem picit lefele kellett mozdítani,hogy kiférjen a lyukon,elég szűkös.Ennyi :) .

Link to comment
Megosztás:

Meg van egy a hamutartóban is. A fűtéskapcsolóban levőt még én se cseréltem ki, nem bírtam kicincálni a kapcsolót, pedig azon a lengyel oldalon, amit itt mostanában nézegettünk olyan egyszerűnek tűnik...

abban van egy kis csavar az nem engedi :)

a többi lejön simán

Link to comment
Megosztás:

:D Szóval rossz állapotban van. :D

A WD40 fürdő nem segített neki, pedig nyomogattam és olyan könnyen járt, de fél óra fürdetés sem hozott neki javulást :P

Visszatettem és ua.

A francért rakják ezt úgy össze, hogy nem lehet szétszedni csak roncsolással ! 3 fúrás lenne, de mé'rnem csavarral rakják össze?

Gondolom a tengely van kikopva és nem tud lezárni, mert megakad a perem szélében. Meteorban 25e a felújított ;)

Ezzel még gondolom lehet járni nem fog nekem +állni az úton?

Xép napot ! :)

Beérett a wd40 !! 2 napja nincs hibaüzim ! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.