Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Sziasztok

olyan kérdésem lenne hogy kiszedtem a tankból az üzemanyag jeladóját az astrának, csak nemtom hogy kéne működnie, ugyanis nem jó. Valaki el tudná mondani hogy működik? (astra 1.7 D 1992)

Igazából ugye van rajta egy úszó, és fel-le emelkedik a üanyagszintel együtt. Van rajta ellenállás skála, különböző szinten mindíg más az ellenállása.

Link to comment
Megosztás:

Zotya, mi van az autóddal?

Itt áll az udvarban az indítómotor kuka, pontosabban a behúzótekercse. Ha megcsinálom a Wagon-R-t szombaton kapok érte talán valamit, abból finanszírozom az enyémet. Az alapprobléma szerintem a gagyitron pumpa lesz, de ugye amíg nem tudok indítózni nem tudom tesztelni sem.

Link to comment
Megosztás:

köszi a választ

lenne még egy kérdés. nemtom kinek miket mutat a vízhőfok mérő óra, de nekem nagyon kicsit mozdul el, tehát még a 85 fokos jelölést sem éri el, a motor viszont érezhetően meleg. Hogy lehetne megnézni hogy a termosztát szart-e be vagy csak az óra jeladója?

Link to comment
Megosztás:

köszi a választ

lenne még egy kérdés. nemtom kinek miket mutat a vízhőfok mérő óra, de nekem nagyon kicsit mozdul el, tehát még a 85 fokos jelölést sem éri el, a motor viszont érezhetően meleg. Hogy lehetne megnézni hogy a termosztát szart-e be vagy csak az óra jeladója?

Úgy hogy elindítod a hideg motort, felnyitod a motorháztetőt, és alapjáraton úgy kábé 10-perc mulva a hűtő felső sarkát ahol becsatlakozik a motorből jövő cső hirtelen kell elönteni a forróságnak, ugye ekkor nyit a termosztát. Ha már kezdettől fogva langyul akkor ugye a termosztát állandóan nyitva van, tehát rossz. A nyitás amúgy látszik a mutatón is, mert ilyenkor hirtelen visszaesik.

Link to comment
Megosztás:

Úgy hogy elindítod a hideg motort, felnyitod a motorháztetőt, és alapjáraton úgy kábé 10-perc mulva a hűtő felső sarkát ahol becsatlakozik a motorből jövő cső hirtelen kell elönteni a forróságnak, ugye ekkor nyit a termosztát. Ha már kezdettől fogva langyul akkor ugye a termosztát állandóan nyitva van, tehát rossz. A nyitás amúgy látszik a mutatón is, mert ilyenkor hirtelen visszaesik.

értem, akkor tuti a termosztátom a rossz. Gondolom nem nagy szám kicserélni ugye?

Link to comment
Megosztás:

értem, akkor tuti a termosztátom a rossz. Gondolom nem nagy szám kicserélni ugye?

Úgy tudom dieselen könnyű cserélni, de pontosan nem tudom hol van, valahol a motor és a hűtő között a csőben.

3 db 6 os csavar :D

A hengerfej sarkánál van, az adagoló fölött. Egy vastag cső megy rá. Max 5 perc.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Még annyi kérdésem lenne, hogy ma megemelkedett a motorolaj szintje a maximum fölé, eddig nagyjából középen volt. Nemrég hengerfejes volt, de már megcsinálták. A víz nem olajos és csak épphogy egy nagyon kicsit fogyott, nemtudom igazából, hogy mi lehet a gond. Egyébként egy 1.7 D 92' astraról van szó.

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom dieselen könnyű cserélni, de pontosan nem tudom hol van, valahol a motor és a hűtő között a csőben.

Itt van a dízelnél. :D

Uhh Zotya, részvétem, biztos a legjobbkor jött... :D

Még annyi kérdésem lenne, hogy ma megemelkedett a motorolaj szintje a maximum fölé, eddig nagyjából középen volt. Nemrég hengerfejes volt, de már megcsinálták. A víz nem olajos és csak épphogy egy nagyon kicsit fogyott, nemtudom igazából, hogy mi lehet a gond. Egyébként egy 1.7 D 92' astraról van szó.

Emelkedik? :P

Még a fogyás csak-csak "normális" jelenség, de a "hígulás" nem mutat jóra. :P

Biztos jól nézted? nem állt ferdén az autó? :D

Link to comment
Megosztás:

csá !

lekaptam az ajtó kárpitot mert nyikorgott az ablak tekerés közben. kis WD 40 és ######a minden.

gondoltam már ránézek a kilincslógó betegségre. hát a rúgó teljesen el van törve. nem csak elgyengülve.

De viszont a rudazaton van egy tekerős állító amivel beállítottam, így most nem lóg. Viszont kellene nekem 2 db első ajtóba való kilincs rúgó . nem tudjátok hol lehetne szerezni ? :D

Link to comment
Megosztás:

csá !

lekaptam az ajtó kárpitot mert nyikorgott az ablak tekerés közben. kis WD 40 és ######a minden.

gondoltam már ránézek a kilincslógó betegségre. hát a rúgó teljesen el van törve. nem csak elgyengülve.

De viszont a rudazaton van egy tekerős állító amivel beállítottam, így most nem lóg. Viszont kellene nekem 2 db első ajtóba való kilincs rúgó . nem tudjátok hol lehetne szerezni ? :D

Itt a válasz, :P de hajlítható acéldrótból is.

Link to comment
Megosztás:

Itt van a dízelnél. :D

Uhh Zotya, részvétem, biztos a legjobbkor jött... :D

Emelkedik? :P

Még a fogyás csak-csak "normális" jelenség, de a "hígulás" nem mutat jóra. :P

Biztos jól nézted? nem állt ferdén az autó? :D

Nem állt ferdén, de másnap reggel kicsit járattam a motort majd megint megnéztem és még így is magasabb volt egy nagyon picit, de már a min és a max között, ezt én nem értem :S

Link to comment
Megosztás:

Nem állt ferdén, de másnap reggel kicsit járattam a motort majd megint megnéztem és még így is magasabb volt egy nagyon picit, de már a min és a max között, ezt én nem értem :S

Nem használod sokat városban, rövid távokon? Mert attól a sok lecsapódó párától többnek tűnhet az olaj, aztán hosszabb távon, jobban megkergetve a kocsit szépen kipárolog belőle.

Link to comment
Megosztás:

Hello az lenne a problémám hogy a tetőkárpit foltokban elkezdett lejönni és így lóg. elég csúnya. ha leszedem a müanyagot ami körülveszi leszedjem teljesen és visszaragasszam. nah de milyen ragasztóval??

ha már szétporlott a szivacs ami a kárpit alatt van, akkor már nem marad szép... :D

Javaslom a teljes felújítást. :P

Az eredmény magáért beszél. :P

Link to comment
Megosztás:

Ajtókárpit újrahúzással nem próbálkoztál? Érdekelne hogy lehet megcsinálni...

A donoré szép állapotú volt, így az ment át (az elektromos ablak miatt is).

Ahogy elnéztem műanyag olvasztásos módszerrel van "felfogatva" a kárpitozott rész a műanyaghoz. a leszedéssel nincsen gond, lejön, de a visszarakás... :D

ezzel még nem próbálkoztam! :P

Link to comment
Megosztás:

A donoré szép állapotú volt, így az ment át (az elektromos ablak miatt is).

Ahogy elnéztem műanyag olvasztásos módszerrel van "felfogatva" a kárpitozott rész a műanyaghoz. a leszedéssel nincsen gond, lejön, de a visszarakás... :D

ezzel még nem próbálkoztam! :P

Hát ez az! Itt akadtam el a gondolatmenetben én is. :P

Link to comment
Megosztás:

A donoré szép állapotú volt, így az ment át (az elektromos ablak miatt is).

Ahogy elnéztem műanyag olvasztásos módszerrel van "felfogatva" a kárpitozott rész a műanyaghoz. a leszedéssel nincsen gond, lejön, de a visszarakás... :D

ezzel még nem próbálkoztam! :P

A levágott olvadék helyére megfelelő méretű pozdorjacsavart lehet rakni alátéttel.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő problémám adódott: van egy 1993-as Opel Astra F-em 175 000 kilométerrel (használtan vettem néhány hete); pénteken gond nélkül mentem vele 160 kilométert, semmi probléma nem volt. Aznap este a szokásos helyen, a szokásos benzint tankoltam bele, majd szombaton nekivágtam egy negyven kilométeres útnak; ekkor az történt, hogy egyenes úton, négyesben, 70 km/h-nál rángatni kezdett a kocsi, mintha vissza kellene váltanom, amit megtettem, és megoldódott a dolog. Ma viszont a visszaúton egyszercsak fogta magát a motor, és leállt menet közben, előtte azonban kigyúlt az összes lámpa, ami indítás előtt is látható a műszerfalon. Miután leállt, egy-két kulcsfordításra még nem történt semmi, majd a harmadikra egyből indult. A két nap alatt (amikor a probléma jelentkezett) nem mentem bele semmilyen nagyobb gödörbe, illetve nem erőltettem meg semmilyen módon az autót - kvázi üres volt minden alkalommal).

Szerintetek mi lehet a baj?

Köszönettel!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.