Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Számom az aláírásomban. :lol:

Ha még itt vagy, zaklatnálak még. látom te értesz minden részéhez a kocsiknak..

Nem tudod, az antennának mindegyikben motorosnak kéne lennie? Mert az enyémben nincs moci. Talán mert ütve volt a hátulja és nem tették vissza. Fogom és kihúzom kézzel a helyéből az antennát, nekem ez nem tetszik..és elég gyengén is fogja a rádióadásokat-talán pont ez miatt..

Link to comment
Megosztás:

Ha még itt vagy, zaklatnálak még. látom te értesz minden részéhez a kocsiknak..

Nem tudod, az antennának mindegyikben motorosnak kéne lennie? Mert az enyémben nincs moci. Talán mert ütve volt a hátulja és nem tették vissza. Fogom és kihúzom kézzel a helyéből az antennát, nekem ez nem tetszik..és elég gyengén is fogja a rádióadásokat-talán pont ez miatt..

Nekem sem motoros,de asszem 6-7000Ft körül lehet kapni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha még itt vagy, zaklatnálak még. látom te értesz minden részéhez a kocsiknak..

Nem tudod, az antennának mindegyikben motorosnak kéne lennie? Mert az enyémben nincs moci. Talán mert ütve volt a hátulja és nem tették vissza. Fogom és kihúzom kézzel a helyéből az antennát, nekem ez nem tetszik..és elég gyengén is fogja a rádióadásokat-talán pont ez miatt..

Nnnah, ez nem igazán így van, de érdekel a dolog legalábbis. :lol:

Nem, nem mindegyik volt motoros. Az felszereltség függő dolog. Ha kiszereled a bal hátsó lámpát hozzáférsz az antennához, lehet csak a kábelcsatlakozás nem megfelelő.

Link to comment
Megosztás:

Nnnah, ez nem igazán így van, de érdekel a dolog legalábbis. :lol:

Nem, nem mindegyik volt motoros. Az felszereltség függő dolog. Ha kiszereled a bal hátsó lámpát hozzáférsz az antennához, lehet csak a kábelcsatlakozás nem megfelelő.

Belestem oda, de csak a csomagtartóból-ahol az izzókat lehet cserélni-tükörrel, meg be is nyúltam és találtam ott egy csatlakozót szabadon lifegni...na, az mi lehet?!

Link to comment
Megosztás:

Belestem oda, de csak a csomagtartóból-ahol az izzókat lehet cserélni-tükörrel, meg be is nyúltam és találtam ott egy csatlakozót szabadon lifegni...na, az mi lehet?!

Ha a csati fehér, és három vezeték megy bele (piros, barna, és fekete/fehér), akkor az az elektromos antennáé.

Link to comment
Megosztás:

Ha a csati fehér, és három vezeték megy bele (piros, barna, és fekete/fehér), akkor az az elektromos antennáé.

Nem tudom milyen szinek vannak ott, de azt hiszem akkor az lesz-már rég volt hogy néztem...amire emlékszem az az hogy olyan szivacsos, kopásálló bandázsolás van rajta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.