Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Egy új benzinessel mit csinálnál? :)

Amit mindenki más. Eladná a p.csába, és venne belőle rendes autót, minél kevesebb pohártartóval, és minél kevesebb intelligens sz.rral :D

Talált süllyedt, nem veszek új autót.... :D csak újabbat...egy B Omi caravanra nagyon fáj a szívem. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Tulajdonképpen, ha veszel egy üres kasztnit papírokkal, és beleteszed ezt a motort, kb. reális áron lesz egy vadiúj motorú isuzu dieseled.

Jó csak nem sok olyan van hogy üres jó állapotú bódé papírokkal de motor nélkül...aki rendbentartja a kasztnit az figyel a motorra is, akinél meg pölö beáll a moci annál a bódé is rozsdahalmaz.

Link to comment
Megosztás:

Jó csak nem sok olyan van hogy üres jó állapotú bódé papírokkal de motor nélkül...aki rendbentartja a kasztnit az figyel a motorra is, akinél meg pölö beáll a moci annál a bódé is rozsdahalmaz.

2011-ben vettem Polly-t. Előtte néztem magyarországi példányokat (is). Pécsen a vásártéren találtam egy fehér facelift utáni ferdehátút. A bódé két légyszarni rozsdapöttöt leszámítva patika, a motor gatya. Jobban füstölt, mint egy étolajos orosz M62 és a betöltőnél szebb füstkarikákat lövöldözött, mint Winnetou... Fél év és generálos lett volna. Ja természetesen 3 hónap műszaki + Koppány-style "kémény" + hűtővizes motorolaj.

Ettől függetlenül azt a blokkot eddig hol tartották? Vitrin alatt?

Link to comment
Megosztás:

Nem azé mondtam. Pont azé me az enyim má ifa es lassan ez is az lesz...
Csak furcsálltam, azon is csodálkoznék ha az enyimből látnék ilyen felújítottat
Egyébként sztem az ára nem veszélyes, persze attól függ mi és mire van cserélve

nem dízel fikázás akart lenni :omg:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Egy kis segítségre lenne szükségem.

Van egy 17DR em bosch adagolóval, tegnap elkezdte csinálni hogy be krampácsol menet közbe, PL: megyek 50 nel nyomok kb 2-3 centit a gázon és valami érdekes csattogó hangot lehet hallani.

ha vissza engedem a gázt a 2-3 centi felét akkor ez megszünik illetve ha állando sebességgel megyek akkor se lehet hallani!

Valakinek valami ötlete?

Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.