Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

S, a sportkatalizátor?Mert a kerámia........hogyismondjam......... Érted :huh: A kettő együtt lenne az igazán nyerő nálam. A szívó oldal már nyitott :lol: lásd, másik téma :)

A sportkatalizátor is jó dolog, pláne: ha a rendszer keresztmetszetén is kellően emeltek..nekem Magnum volt az előző kocsimon, arra jó volt-->Astrára nem nálluk csináltattam.. Szerintem a lényeg: a jó hátsódob, na azon nem szabad spórolni!Remus, Sebring stb.. :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A sportkatalizátor is jó dolog, pláne: ha a rendszer keresztmetszetén is kellően emeltek..nekem Magnum volt az előző kocsimon, arra jó volt-->Astrára nem nálluk csináltattam.. Szerintem a lényeg: a jó hátsódob, na azon nem szabad spórolni!Remus, Sebring stb.. :huh:

Én a leömlőn nem spórolnék.

Nagy márkából csak anyagminőség miatt választanék hátsó dobot. Ha eredeti a kipuf többi része, akkor sokat úgysem számít, ha meg más akkor meg úgysem ahhoz van méretezve.

Nagy márka teljes rendszer az egyik lejobb megoldás persze, ha nem számoljuk az anyagiakat.

Link to comment
Megosztás:

Nagy márka teljes rendszer az egyik lejobb megoldás persze, ha nem számoljuk az anyagiakat.

Beszéltem egy emberrel ma este, és Ő azt javasolta, hogy v. sportkati, vagy inkább vegyük ki, és maradhat minden a régi.Gyári középdob, és Ulter sportauspuff hátul.Utóbbitól nem szívesen válnék meg, mert pontosan úgy muzsikál, ahogy azt én mindig is szerettem volna. :) Na meg hát a design! :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Naaa Tomi, nem kell durvának lenni :)

Bár kicsit én is szkeptikus vagyok ezzel :)

A legjobb az oldaluk: "Semmilyen transzformáció nem szükséges a szívórendszerben."

Fogadok találtak valami angol site-on egy leírást, megcsinálták itthon az oldalt meg szorol szóra lefordították :)

Link to comment
Megosztás:

Naaa Tomi, nem kell durvának lenni :)

Bár kicsit én is szkeptikus vagyok ezzel :)

A legjobb az oldaluk: "Semmilyen transzformáció nem szükséges a szívórendszerben."

Fogadok találtak valami angol site-on egy leírást, megcsinálták itthon az oldalt meg szorol szóra lefordították :)

Jövöre új csapatot indítanak az F1-ben.

Vesznek egy két éves Ferrari mocit, rádobnak egy ilyen cumót és simán vernek mindenkit. Ennyi.:D

Link to comment
Megosztás:

Nekem volt anno ilyen játékom,nem tom már hogy hívták,de pont ilyen kis lemezekből volt és csavarokkal lehetett belőle építeni dolgokat.

Engem arra emlékeztet.

Lehet veszek is dezsőbe és letolom vele a kiskörutas ászokat! :)

Úgyérzem holnap korán kelek és tuningkipufogórendszert építek. :lol: :) :) :D :lol:

852424848K_p_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Általáns iskola óta nem láttam ilyet :) :lol: az meg nem tegnap volt :)

Én régebben olyan csiszológépet építettem belőle hogy behalsz... Rendes villanymotorral, ékszíjtárcsával, befőttesgumi volt az ékszíj... Nagyon pöpec volt. Ha akkor tudom hogy ez komoly kipufogótuningeszköz... :) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.