Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Így elsőre rendben van a gép, már amennyire ez a képeken látszik!Függetlenül attól, hogy garázsos volt, én javallanék egy alvázvédőzést, mert mint utólag megtudtam, ezek a kis jószágok eléggé érzékenyek a korrózióra.Az 1.2S mociról annyit, hogy első blikkre nekem nagyon bejött, egy végtelenül egyszerű, és elpusztíthatatlan kis berregő.Mikor az enyémet megvettem, elég ramaty állapotban volt, csupa olajsár, meg egyebek, és egy erős mosás után is pöccre indult, mindenféle erőszakoskodás nélkül.

Használd egészséggel, aztán ha infó kell szólj, szívesen segítünk, ha tudunk! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Na, ma megérdeklődtem, hogy hogyért adnának ültetőrugeszokat a kis vas alá, és egy kicsit döbbentem.28e. pééz.Egy Astrához meg 20e.

Na ez a nemsemmi! :shock: :!:

Erről jutt eszembe, bent a futóművem:

futomu_11_small.jpg

futomu_4_small.jpg

futomu_small.jpg

60mm és 60mm , viszont sajna így nem tudok rendsen furdulni vele, új sárvédőket kell csináltatnom. Illetve a felni miatt kell nyomtávszélesítő is.

Mentünk vele és nagyon durva... veszélyesen az! Ami kiváló benne, hogy progresszívvvvvv a téma:))

Változik a projekt menet:)))

1. Fékek

2. Lakatolás erősítés.

Ennyi idén...... mert ma vettem Babakocsit 60.000 Ft ért:))) Most ott is tuning van:))

Link to comment
Megosztás:

Azt a kupoláját (teremburáját)!

Hát az meg mit tud?

Még szerencse, hogy mi egy ismerőstől kaptunk egyet (igaz, nem full extrás, de gurul, és nem esik belőle ki a gyerek).

OFF:

Graco márkájú és autósüléssel együtt. Így azért, már érthető az ára.

Link to comment
Megosztás:

..Függetlenül attól, hogy garázsos volt, én javallanék egy alvázvédőzést, mert mint utólag megtudtam, ezek a kis jószágok eléggé érzékenyek a korrózióra.

Mit cseréljek még rajta? olajat, attól függetlenül, hogy még csak 6000-et ment az előző csere óta? Ezt mondták már.

Mi lenne az, ami az első keréknél van a sárvédőn belül? És van-e valakinek könyve róla, mert az nekem nincs..

zSeKo

Link to comment
Megosztás:

Erről jutt eszembe, bent a futóművem:

futomu_11_small.jpg

Mit lehet tudni erről a cuccosról?Mit tud, honnan, főleg mennyiért, meg ilyenek.Amúgy atomkirály lehet!

Nekem ma kész lesz a lakat, úgyhogy átgurul a föstőhöz, aztán 26.-a környékére kész is van.Aztán nekiláthatok felkészíteni a műszakira!

:(

Link to comment
Megosztás:

Mit lehet tudni erről a cuccosról?Mit tud, honnan, főleg mennyiért, meg ilyenek.Amúgy atomkirály lehet!

Amit tud hátul fx 60mm elől állítható 40-60 között. Jelenleg teljesen fel van tekerve, mert egyébként nem lehet vele autózni. Majd kicsit később:)) letekerem.

Eddigi tapsztalatok:

Király, mert progreszív. AMi azt jelenti, hogy a kisebb út egyenetlenséget is jól tűri nem patog. Tehát elég autózható BP-is. Viszont, ha neki kezded tolni, nagyon keményen álja a sarat. Jót mosolyogtam amikor lenyomtak majd a kanyarban vissza jöttem:))) Nem merre neki nagyon adni 2 akoból is:

- pénztelenség (nehogy oda csapjam az egészet míg el nem készül)

- gumi jajajj:)))

Itten a forgalmazó, gyártó weblapja:

http://www.baeringhaus-hunger.de/en_p_tief...fahrwerken.html

Árakról nem tudok beszélni, nem olcsó kategória. A barátaim intézték ( www.burnout.hu ) nászajándék gyanánt.

Link to comment
Megosztás:

Árakról nem tudok beszélni, nem olcsó kategória. A barátaim intézték ( www.burnout.hu) nászajándék gyanánt.

nem jó a webcím, legalább is nekem nem hozza fel, mert azt mondja, hogy nincs ilyen.ha esetleg tudnál majd priviben tel.számot, és nevet mondani, hogy kinél kell érdeklődni ezügyben, végtelenül hálás lennék! :wink:

Link to comment
Megosztás:

nem jó a webcím, legalább is nekem nem hozza fel, mert azt mondja, hogy nincs ilyen.ha esetleg tudnál majd priviben tel.számot, és nevet mondani, hogy kinél kell érdeklődni ezügyben, végtelenül hálás lennék! :wink:

nekem működött, de itt a kontakt oldal:

Management Reiner Hunger

Controlling Martina Hunger

Quality management Matthias Hunger

Production Jürgen Auerbach

Development Ralf Baumann

Phone +49 37294 174 0

Fax +49 37294 174 22

E-Mail: online@baeringhaus-hunger.de

Link to comment
Megosztás:

nekem működött, de itt a kontakt oldal:

Management Reiner Hunger

Controlling Martina Hunger

Quality management Matthias Hunger

Production Jürgen Auerbach

Development Ralf Baumann

Phone +49 37294 174 0

Fax +49 37294 174 22

E-Mail: online@baeringhaus-hunger.de

Balféék voltam, mert meghagytam a zárójeleket is.Ezúton gratulálok magamnak! :oops: :oops: :oops:

De sajnos nem beszélni német. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.