Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Uhuhu-nak grat. Cép gsi.

Hemi eddig sajna sehonnan semmi a féltengely ügyben. Amit javasolni tudok az monorierdön az opel bontó. Ott láttam corsa gsi-t és szerintem még benne van a cucc. Jó lett a futómüved de ha rám halgatsz nem teszel nyomtávszélesítöt rá mert akkor bele fog érni a kerék de iszonyatosan. Ha meg szélesíteni akarod szerintem jó az a toldat ami az enyémen van csak szépen ki kell kenni meg lefényezni. Asszem D kadett javító ív és talán hátsó.

Link to comment
Megosztás:

te meg vettél egy öregebbet :lol:

te is rákaptál az a corsa széttuningolásra vagy neked ez lesz a munkábajáró??

annyi idős mint a tied, csak 800 ezerrel olcsóbb volt :wink: :(

ez lesz a munkábajáró autóm...

az oltást meg azé kaptad, mert te az autó értékének a kétszeresét adtad érte, én meg az autó értékének a felét. a fényezés hiba, a pitty-putty korrózió jó alku alapnak bizonyult :wink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Uhuhu:

Grat az autóhoz:) Köszi, hogy tegnap már mehetem is vele!

Az a beltér nagyon király!

S ne szerénykedj, mondcsak el TuNING vas lesz, nem csak munka autó!

CorsaA:

Köszi, minden segítséget. Meg fogom nézni amit ajánlottál.

Biztos lesz nyomtávszélesítő, mert különben nem tudom teljesen lecsavarni a futóművet..... (Et49 miatt beleér belül.)

Majd szélesítünk valahogy az íven:))

ivannorbi

A leírásod megkaptam:) A Mediterrán oldalon majd ez lesz az első:() Illetve a magazinra is felnyomom. Képek az autóról még kellene.

Link to comment
Megosztás:

ma leszereltem az első lökháritót.... :smt089

http://emc.elte.hu/~uhuhu/corsa_gsi/eleje

Ez erősen olyannak hat, mint ém kicsi vasam.Lehet, hogy érdemes lenne még pl. küszöböket, sárvédőíveket hátul, meg a hátsó lökhárító alatti részeket is tüzetesen átvizsgálni, valamint még a betöltőnyílás alatt lévő lemezek is okozhatnak meglepiket.Nekem legalább is volt vele meló rendesen! :roll: Mondhatni.

Link to comment
Megosztás:

Ez erősen olyannak hat, mint ém kicsi vasam.Lehet, hogy érdemes lenne még pl. küszöböket, sárvédőíveket hátul, meg a hátsó lökhárító alatti részeket is tüzetesen átvizsgálni, valamint még a betöltőnyílás alatt lévő lemezek is okozhatnak meglepiket.Nekem legalább is volt vele meló rendesen! :roll: Mondhatni.

Wolfi én úgy gondolom Uhuhu tudja ezeket:)) Karosszériás az alap végzetsége.

Link to comment
Megosztás:

üdv mindenkinek!

látom én nemvagyok itt,akkor már pörög is a fórum:D:D

valakit megkérnék szépen,aki közel vana tűzhöz,hogy írja le szépena találkozók időpontjait,és kimenetelét,és helyszínét,ahova földi halandó nem klubtagok is ellátogathatnak:)

mert én egy taliról se tudok,de szívesen mennék oylanra,amihez nemkell elautóznom az ország túlvégébe,és nemszegényedek bele!!!

Link to comment
Megosztás:

üdv mindenkinek!

látom én nemvagyok itt,akkor már pörög is a fórum:D:D

valakit megkérnék szépen,aki közel vana  tűzhöz,hogy írja le szépena  találkozók időpontjait,és kimenetelét,és helyszínét,ahova földi halandó nem klubtagok is ellátogathatnak:)

mert én egy taliról se tudok,de szívesen mennék oylanra,amihez nemkell elautóznom az ország túlvégébe,és nemszegényedek bele!!!

Szóval lesz egy Mantás tali augusztusban, aztán pedig Balatonszemesen lesz egy határtalan nagy nemzetközi GIGAMEGA Opeltali a MOTE, és MVOK szervezésében.Ez utóbbit kár kihagyni szerintem.Meg lesz hamarosan Szeliden is egy kisebb Opeltali, a kecskeméti sexció szervezésében.Oda is érdemes lenézni szerintem!! :oops: :roll: :( :lol:

Mi a pálya az új szerzeménnyel? :?:

Link to comment
Megosztás:

ü

valakit megkérnék szépen,aki közel vana  tűzhöz,hogy írja le szépena  találkozók időpontjait,és kimenetelét,és helyszínét,ahova földi halandó nem klubtagok is ellátogathatnak:)

mert én egy taliról se tudok,de szívesen mennék oylanra,amihez nemkell elautóznom az ország túlvégébe,és nemszegényedek bele!!!

kukkants bele a talis topikokba, minden időben ki van irva

Link to comment
Megosztás:

ja és mégvalami!

a mellékelt linken látható kerekeim eladók!

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/2451/....jpg?1117562745

14"-os kerekek tehermetnesítőgyűrűkkel elől jó állapotú 185/50 yokohama A539 gumikkal,hátul meglepően ugyanilyen méretű :( dunlop sp2000 gumikkal,amik kicsit gyengébbek,de még elfutnak....

véleményem szerint a felnik polírozva elég komolyan néznének ki!

mondjuk most gondolkodok,hogy ez nem adok-veszek részleg,és lehet nem ide kellett volna betenni,de mostmár mindegy,neharagudjatok rám...

A 4db kerékért 48ezer Ft-os irányárat kérek,ami szerintem elég korrekt!

(ui.:még mindig vannak A corsa alkatrészek bontásból :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.