Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

a hátsó nyulvány egy picit...

amugy tényleg annyira nem gáz.

ma lesz a lakatolások napja.... jövő héten meg a fényezésé...

Nekem csak a jobb hátsó nyúlvány volt gázos, de csak azért, mert ott meg volt ütve a kis vas, és elég kóklerül csinálták meg, tehát ott volt a leggázosabb hervadás rajta.Tehát főleg a hátulja volt csúnya!Amúgy az enyémet is a jövő héten fényezik!!! :(

Link to comment
Megosztás:

akit érdekel:

itt elkezdtük lakatolni...

http://emc.elte.hu/~uhuhu/corsa_gsi/lakatolas

itt pedig leültettem:

http://emc.elte.hu/~uhuhu/corsa_gsi/ultetes/

már csak azt nem tudom, hogy hogy fogok közlekedni vele :wink: :(

PHYTON! ezek a te rugóid voltak :wink:

ugyhogy alakul a gépezet :supz:

hehe,ha már most gondolkodsz,hogy hogyan fogsz ezzel közlekedni...hát izé...ránézésre ezmég lejjebb fog ülni!!!!kicsit beálla rugó,vagy nemtom,de nekem ennél többet ült,a hátulja legalábbis mindenképp!!

mutatok is képet!:

ez itt az autóm oldala carstylingon,ha valakit érdekel:

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=2451

ezek itt az ültetésről kiemelt képek:

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/2451/....jpg?1117562745

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/2451/....jpg?1117562745

ez pedig az általam legszebb elejűnek kikiáltott A corsa:) :

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/2451/....jpg?1117562745

eccerűen szolídan szép!

naszal így ránézésre szerintem nálam jobban ült a gép.nálamis utólagosan ült még rá,mikor beálltak a rugók.de nemtudom neked milyen gátlóid vannak,de én inkább gátlók hiányában nemtudtam vele közlekedni!!nem az ültetés mértéke volt gáz,hanem ,hogy a gátlók nemcsináltak semmit ilyen mélyen!!!

Amúgy tökjó látni,hogy van A corsa,ami jobban roahd az enyémnél:)))))))

Szemesre ki fog jönin szeptember 2-4-ig??????vagy legalábbis ki fog lenézni???

Link to comment
Megosztás:

mai jelentésem:

jelentem, a mai napon kész lettünk a lakatolással, fényezésre a gépsárkány szétszedve! és egy üveget sem törtünk ösze a kiszereléskor :wink:

reggel indul a fényezés 8)

képek nincsenek, mert elvitték a fényképezőt.

Üzenetem az előző tulajnak: szarjon sünt!!! legalább 3 tubus sziloplasztot szedtünk ki a nyulványokból, és minden kis rejtett zugból....

Link to comment
Megosztás:

mai jelentésem:

jelentem, a mai napon kész lettünk a lakatolással, fényezésre a gépsárkány szétszedve! és egy üveget sem törtünk ösze a kiszereléskor :wink:

reggel indul a fényezés 8)

képek nincsenek, mert elvitték a fényképezőt.

Üzenetem az előző tulajnak: szarjon sünt!!! legalább 3 tubus sziloplasztot szedtünk ki a nyulványokból, és minden kis rejtett zugból....

De nem is ázott be!

:( :lol: :lol:

Amúgy én is a festővel kommunikáltam ma este, talán a 7végére összeáll a fényezés.Viszont a tetejéről egy az egyben lejött a festék szórógittel egyetemben.Csiszolni próbálta volna, de nem kellett.Csak lehúzni, mint egy matrinyát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg szép lett!Remélhetőleg az én kis vasam is a 7vége felé már ilyen állapotban lesz!Aztán jövő héten meg felpörögnek az események, mert összerakni, felkészíteni műszakira, futóművet állítani, aztán meg műszaki!

Már naggyon naggyon várom!!!!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

grat,alakul a gépállat:)

lassan nálam meg ismét beszerzés alatt a 3dik A corsa :lol:

ha ennek ######a lesz a karoszériája,a végén még megtartom a mostanit is :lol:

mameg éppen benzincsöveket cserélek,mert kisautóm fogaysztása a megszokott városi 7literről felkúszott 9-10-re,és néha benzinszag volt picit....aszittema katalizátor teljes hiánya miatt kapok kellemes illatokat járó motornál egyhelyben állva lehúzott ablaknál,de örömmel tapasztaltam,hogy kissé nedves az egyik benzincsövem,és ha megtapogatom,még benzinszagú lesz a kezem is :lol:

ezekután arra köevtkeztettem,hogy lukas a benzincsövem,és folyik... :lol:

úh megyek is,és nekiállok,mer ez így nemjó!

Ja és hogy valahogy lépést tartsak,vagyis inkább csak megpróbáljak lépést tartani többiekkel,ma hoztam el a sárvédőjavítőívet,mert a jelenlegi sárvédővel nemlenne pofám elmenni szeptemberi talira :lol: :D

hétvégén befejeztük a 91-es corsa bontását,és nagyon elszörnyülködtem...mert nemis látszott rajta,de borzalmas karoszériája volt,aztán lehet,hogy csak számomra,mint hozzánemértő számára volt durva...az alvázvédőre a hüvelykujjammal mértem erősebb nyomást,és az utastérbe kötöttem ki :(

nagyjából ennyi jutott eszembe fris élményeimből :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Végre találtam egy olyan forumot ahol sok corsa rajongó van.

Én is büszke tulajdonosa vagyok egy álltalam épitett 1.8i A corsának.

majd irok többet is csak most huzok dolgozni!!!!!!

Érdeklődéssel várom a további beszámolót, mert bár az enyém még csak 1.2S, de sztem nem marad ez örökké így ám! :roll: :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!!

Itt vagyok csak kivittem pár alkatrészt!!Nem A corsához :(

Egyfolytában épül a vas,bár egy igazi tunig autó soha nem lesz kész.

Szivesen segítek ha valakinek gondja van a beépitéssel.

Nem nagy kaland csak sokkat kellett katalogust bujni,hogy mi mere hány méter ,de igy legalább nem fabrik "anyira" .Bár most már gondolkodom egy C20let-ben de lehet,hogy nem lesz belőle semmi ,igy is elég karcsu az autó a teljesitményhez.Ha valaki segít hogy rakjak fel képeket akkor lesz az is.A motor most egy öreg asconábol származik 18E."Kicsit" füstölög valoszinű motorfelujitás lesz a vége.Ha valakinek van pár bevált ötlete szivesen veszem.Ja és ami érdekelne az egy kadett gsi LCD-hez Km/h jeladó.Na mára hali majd holnap benézek.

Link to comment
Megosztás:

Hali!!

Itt vagyok csak kivittem pár alkatrészt!!Nem A corsához :lol:  

Egyfolytában épül a vas,bár egy igazi tunig autó soha nem lesz kész.

Szivesen segítek ha valakinek gondja van a beépitéssel.

Nem nagy kaland csak sokkat kellett katalogust bujni,hogy mi mere hány méter ,de igy legalább nem fabrik "anyira" .Bár most már gondolkodom egy C20let-ben de lehet,hogy nem lesz belőle semmi ,igy is elég karcsu az autó a teljesitményhez.Ha valaki segít hogy rakjak fel képeket akkor lesz az is.A motor most egy öreg asconábol származik 18E."Kicsit" füstölög valoszinű motorfelujitás lesz a vége.Ha valakinek van pár bevált ötlete szivesen veszem.Ja és ami érdekelne az egy kadett gsi LCD-hez Km/h jeladó.Na mára hali majd holnap benézek.

Erről az autóépítésről mesélhetnél egy kicsit!Pl. az 1.8-as moci mellé mit kellett még cserézni, volt-e bökkenő, meg ilyenek!Képet úgy tudsz betenni, hogy feltöltöd pl. a tar.hu -ra, aztán a kép linkjét img-zed a hozzászólásodban.Szóval .Hát így.

A jeladóról meg, szóval az egy útjeladó, de kell hozzá még egy olajgomba is!Nekem is hamarosan be lesz aplikálva!Csak legyen már kész a masina! :(

Link to comment
Megosztás:

Hali !!

Még itt vagyok ,szóval bökenő volt a motor berakása közben elég sok,pl:a motor bement de kellett volna egy nagyobb motorháztető :(

szóval motortartó lefúr lejebb hegeszt meg ilyenek.

Az jeldóról,szóval az enyémben amugy is mutatós volt az olajnyomás ugyhogy énszeritem az a gomba jó ehez is ,de majd utána nézek.

most már tényleg megyek.sziasztok

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.