Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

A gáz az vele, hogy fékezéskor lefullad, fékezés az oyan mintha sportolnék, a fékszervom szinte nulla. Kézifékem nincs, mert télen ugyeskedtem. A bal oldalo visszapillantóm... hát...hagyuk:))
próbáltad már fékezés közben kinyomni a kuplungot? :twisted: :twisted:

De lejövök vele, amolyan beszarian:)) Szóval kivülről nem letni mennyire épp az autó szerkezete. A lényegi dolgok számítottak és a nem a külcsíny.

2-3 éven belül majd alakul:)))

azért annyit nem ér meg, hogy balesetelj az uton...... :idea:

Link to comment
Megosztás:

Opel Corsában is volt 1.4SI ami 82 LE (C14SE)

C14NZ 60LE

14NV az a 75 LE és szerintem az van benne.

A tuning moci keresel, akkor C14NZ vagy C13N erre ugytudom felrakható a GSi 1,6 hengerfej.+ befecskenedező és pár dolog:)

Ja látom Uhuhu már írt is:) Akkor csak megerősítem.

Ha valóban 14NV, akkor sztem megegyezem a fickesszel.Ha 50 körül odaadja, akkor elhozom.Ami viszont aggaszt, hogy csak 4 gangos váltó van benne.De elmondása alapján már ezzel is ment pályán 175km/h-val.

Na majd este kiderül.Az a 1.6Si hengerfej, és tsai pedig még a jövő zenéje :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ha valóban 14NV, akkor sztem megegyezem a fickesszel.Ha 50 körül odaadja, akkor elhozom.Ami viszont aggaszt, hogy csak 4 gangos váltó van benne.De elmondása alapján már ezzel is ment pályán 175km/h-val.

Na majd este kiderül.Az a 1.6Si hengerfej, és tsai pedig még a jövő zenéje :roll:

Attól függ, hogy most milyen váltó van a tiéden... szerezz egy 5-ös váltót, keress hozzá egy neked való végáttételt és imádni fogod ;)

Abból az 1,4-es mociból is ki lehet rántani 100 ló fölött :lol:

Link to comment
Megosztás:

üdv!végre megin van netem itthon....

azon a 75lovas 1.4-es corsa-n erősen csodálkozok.szerintem a csóka hülye hozzá,és ez c14nz

a hátuján virít az 1.4i felirat.injektorosból nemvolt 75lovas tuttommal!!!

a 75lovas az 1.4-be a karburátoros volt,amit kadettokba tettek.

ha tévedek,akkor énvagyok hülye ,nem a csóka.őő izé,inkább maradjunk a tájékozatlan okoskodónál a hülye helyett ;)

azpedig,hogy nem 91-es gyártás,az 100%,amit tiis mondtatok,az a forgalombahelyezés lehet.warwolf,szerintem lőjj inkább egy újműszerfalasat 10-20ezerrel drágábban!!!!abból tudod hasznosítani normálisan a lámpákat,meg a műszerfalat +ba.

Link to comment
Megosztás:

üdv!végre megin van netem itthon....

azon a 75lovas 1.4-es corsa-n erősen csodálkozok.szerintem a csóka hülye hozzá,és ez c14nz

a hátuján virít az 1.4i felirat.injektorosból nemvolt 75lovas tuttommal!!!

a 75lovas az 1.4-be a karburátoros volt,amit kadettokba tettek.

ha tévedek,akkor énvagyok hülye ,nem a csóka.őő izé,inkább maradjunk a tájékozatlan okoskodónál a hülye helyett ;)

azpedig,hogy nem 91-es gyártás,az 100%,amit tiis mondtatok,az a forgalombahelyezés lehet.warwolf,szerintem lőjj inkább egy újműszerfalasat 10-20ezerrel drágábban!!!!abból tudod hasznosítani normálisan a lámpákat,meg a műszerfalat +ba.

A gép 44Kw-os, szal az "csak" 60LE, akárhogy is számolom.Úgyhogy ez a projekt törölve.Majd keresünk tovább.Bár tudom az alvázszámot is, szal még azért megyek egy kört a biztonság kedvéért.Bemondta a motorszámot is, de az használhatatlan.Meg egy kicsit ködösített is.Na mind1.Majd kiderül. :roll:

Link to comment
Megosztás:

warwolf,akkor mondhatom most,hogy én megmondtam?az tökjó duma,és imádom ;) :lol: :lol:

vidd el tőlem majd az 1.3sr mocit,az legalább papiros moci!!!

enyémbe besem lehet építeni hivatalosan,mert enyém 90-es,és akkor már nemvolt ilyen....

amúgy használtautón van eg 5ajtós 91-es 55ezres irányáron!!asszem azis 1.4-es.

Link to comment
Megosztás:

vidd el tőlem majd az 1.3sr mocit,az legalább papiros moci!!!

enyémbe besem lehet építeni hivatalosan,mert enyém 90-es,és akkor már nemvolt ilyen....

amúgy használtautón van eg 5ajtós 91-es 55ezres irányáron!!asszem azis 1.4-es.

Kaptam egy árajánlatot egy 14NZ-re, 10e. ft-ért.Az az 55e.-s gép pedig Kapuváron van.Nem közel ugye.(asszem Sopron mellett)

Link to comment
Megosztás:

Kaptam egy árajánlatot egy 14NZ-re, 10e. ft-ért.Az az 55e.-s gép pedig Kapuváron van.Nem közel ugye.(asszem Sopron mellett)

és abban a 10ezer forintban magába foglaltatika vezérlőegység,és a kábelköteg? :roll: :shock:

én a c12nz vezérlőegységét 20ezer körül adtam el magába.....ez nekem gyanúsan olcsó.ha ennyibe mindenestül adja,nehabozz!!!!!!!!

mostantól 3napig balcsi.ha valakinek valami kell alkatrész,amit vinni kéne szemesre,akkor szóljon még.megvan méga fehérszámlapos műszercsoport is!számom:06209188592

Link to comment
Megosztás:

és abban a 10ezer forintban magába foglaltatika vezérlőegység,és a kábelköteg? :roll: :shock:

én a c12nz vezérlőegységét 20ezer körül adtam el magába.....ez nekem gyanúsan olcsó.ha ennyibe mindenestül adja,nehabozz!!!!!!!!

mostantól 3napig balcsi.ha valakinek valami kell alkatrész,amit vinni kéne szemesre,akkor szóljon még.megvan méga fehérszámlapos műszercsoport is!számom:06209188592

Konplett.Van eladó 18S mocija is, komplett 50e.

Ha jól értettem, akkor C20XE-t akar a gépe orrába.Még igazándiból ki kéne találnom, hogy mi a manót akarok a kis gépsas orrába.Akkor 1Xűbb lenne a dolgom, de főleg az ár, s a realitások dominálnak majd.

Link to comment
Megosztás:

Ma beszélgettünk Hemivel a Corsa tuningról, és szóba került egy bűvös váltó, az F-13CR jelzéssel.Bekérdeztem a márkakerbe, és ott ezt a jelölést nem ismerik.Betűkódokat adott meg az úriember, amik YN;AM;MH jelzésűek, valamint a végáttételt hozta fel, ami ezeknél a váltóknál 3.74.Lehet, hogy ezen a vonalon kellene elindulnunk váltó ügyben?Mert utána már a féltengelyek "kisebb" gondot jelentenének.Szerintem.

Vélemények?Infók?Ötletek? :?:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.