Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Nagyon illik a verda egyéniségéhez, kétségtelen.

izlések és pofonok,ezen a b corsan a felnik szerintem förtelmesek:)))

köszi warwolf,asszem ezt én nagyon sokallom....képen szép,de akkoris 94-es,és 950ezer....

gondolkodok még 1.5td-be :?

a fenntartás amellett szól....mindig is a végletek embere voltam,vagy gsi vay td....a kettő messze áll,de gázolaj mindig csurran cseppen olcsóér....gsi-t meg élvezném vezetni....td-t holnap megnézek egyet,ami eladó sorba került,és 650ezres irányáron jól is hangzik,és garázsban tartott,6éve egy nő tulaj....így nemhangzik rosszul...

szóval szívema gsi-hez,eszem a td-hez:)))és mindegyikből nehéz jót találni ;)

Link to comment
Megosztás:

Mivel Python nem tudta 100-ra ígérni a szemesi talira a GSI felniket, így nem vártam tovább, és vettem 4db ILYEN felnit, és hozzá használt de igen jó állapotú Yokohama S760-as gumit előre, darabját 2e.-ért, valamint hátra kapott kopottabb Dunlop SP10-eseket.

Aztán mentem, és kanyarodtam, és fülig ért a szám, mert nagggyon teccik!Mint egy kis dodgem.De olyan kutyaság állt elő, hogy a hátulja csodálatosan beült? az eleje meg szemmel láthatóan magasabb lett.De sztem egyenlőre jó ez így.Amúgy a felniket 3500/db áron adták.Csökkent az ára, bár a bontós már előre moslygott, hogy most milyen nyakatekert 5lettel állok elő.De rendes volt.

Szóval így hát. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Rég nem irtam de sajnos nem tudok menni a talira, mert céges buli lesz

Balatonfüreden,de ha nem leszek nagyon részeg majd lehet,hogy átnézek.Addig is jó szórakozást mindenkinek!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Hali

ez e-bay-es ótó......1100 ejróért volt eladó...jó kis járgány ;)

szept 11.én megy valaki a polushoz a carstylinges összeröffenésre??

Link to comment
Megosztás:

P.ü. ment.Amúgy árak:

-Napijegy: (csak szombatra, 2005.09.03)

- MOTE / MVOK klubtagnak: 1000 Ft/fõ

- Magyar Opel Manta Club tagnak: 1000 Ft/fõ

- Corsa Club Hungary tagnak: 1000 Ft/fõ

- Hungarian Kadett Klub tagnak: 1000 Ft/fõ

- Nem klubtagnak: 1500 Ft/fõ

- Gyermekeknek 14 éves korig ingyenes

Sztem ennyit bőven megér.

Link to comment
Megosztás:

SZVSZ, ha 2300 Ft lett volna "csak az, hogy behajtsak" az sem lett volna drága..... Mennyi is egy mozijegy 2 főre + ropogtatni való? Örökös téma....

Ezzé sok az éves 5.000 Ft klubtagsági is.....

Nem is értem ménem volt ingyé;))) Vagy 250 Ft mint egy gomboc fagyi.:lol:)

Én is lent voltam , el voltam annyira, hogy a sáját autómban nem is ültem...... pedig a szlalomon is indult a gépem:)))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.