Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Wolfi!

Velem már ne számolj lécci :oops:

Egy félórája fizettem ki az újautómat.

És szombaton hozom haza ha minden jól megy. :roll:

Nem számoltam, mert tudtam, hogy neked ez az ár magas lesz, ennyit nem fogsz beruházni egy másik autóba.

Szóval nemgáz! :wink:

De miféle masinád lesz tenéked? :?:

Link to comment
Megosztás:

Nem számoltam, mert tudtam, hogy neked ez az ár magas lesz, ennyit nem fogsz beruházni egy másik autóba.

Szóval nemgáz! :wink:

De miféle masinád lesz tenéked? :?:

Ok megnyugodtam :wink:

Az ótóról majd Msn-en vagy pűben írok mert egyenlőre meglepi.

De te tudhatod. :wink:

Link to comment
Megosztás:

WOlfi minek jársz a nyomoroncal, amikor ott a GSI. Még neadjgyisten összetöröd és nem toddd eladni.

Addig ez marad, amíg el nem megy.A GSI egy hosszabb játék lesz.Aztán nem kizárt, hogy a jövő héten le fog kerülni Kiskőrösre árulásra.Majd még meglátom!Azért vigyázok én ám rá! :(

Link to comment
Megosztás:

Azért valljuk be, mi rendesen döglünk a nyomoroncaikért!Nem?Cartársak? :?: :( :D :D

Én is döglök értük de nem nyomoroncok hanem a családom.

Ma például előzhettem volna egyet a Kadettel de vissza kellett volna váltanom és nem akartam taposni neki annyira. :?

Odaértem kicsit később de legalább kíméltem az öcsit. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Én taposhatnám, de úgy sem megy!CSak kiabál.Inkább választok egy eseménymentesebb, de nyugisabb útvonalat.Kb.37LE rulez! :( :D :D

Bazz:) Az Blitz Weekenden lemértük müszerrel a gyorsulását "Bubu"*-nak! Az eredmény nem volt rossz 0-100 Km/h-ra 13,5 sec kell neki 45LE-vel. Hozzátenném azt is kedvelem a "gagyi" 1,2 mociban (C12NZ) lehet vele nyomatékból is menni, illetve változik a kép mikó nyomjuk nekije:)

Biztos furcsa ez tölem hiszen 9sec alatt gyorsul az Astrám és vagy kétszer olyan nyomatékos is:)

-----------------

* Bubu a Corsám neve, Virágom nevezte el, lassan az Astra már a Bubu, mert Ő is kedves lett neik.

Link to comment
Megosztás:

Bazz:) Az Blitz Weekenden lemértük müszerrel a gyorsulását "Bubu"*-nak! Az eredmény nem volt rossz 0-100 Km/h-ra 13,5 sec kell neki 45LE-vel. Hozzátenném azt is kedvelem a "gagyi" 1,2 mociban (C12NZ) lehet vele nyomatékból is menni, illetve változik a kép mikó nyomjuk nekije:)

Biztos furcsa ez tölem hiszen 9sec alatt gyorsul az Astrám és vagy kétszer olyan nyomatékos is:)

-----------------

* Bubu a Corsám neve, Virágom nevezte el, lassan az Astra már a Bubu, mert Ő is kedves lett neik.

Kíváncsi lennék, hogy az én E12GV-m mennyit menne, de nem akarom kínozni.Nem fiatal már, s, mégis teszi a dolgát, hordja a sejhajomat alacsony fogyi mellett.Amúgy tényleg elég jól lehet vele nyomatékból is kocsikázni, de nem baj, ha van hozzá egy kis lendület is!Nálam legalább is. :D :D :D De maradt már állva 1-2 verda mellettem, igaz igyexem mindig jól elkapni a "rajtot"! :(

Link to comment
Megosztás:

urak...üvd néktek

esetleg tud -é valaki infót aról hogyha szinváltás t csinálok az autómon....(eddig fehér volt...ez is van a forgalmiba....de valami más szinre szeretném lefujni)mennyibe kerül ez a hivatalba....gondolok én uj forgalmi...esetleg csak a szint irják át...

eddig csak azt hallottam hogy uj forgalmi kell ... :oops: :oops: :(

valaki esetleg okosabb ebben a témában nálam??

olyat is hallotam hogy 6 ezer az egész...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.