Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

WW

de lehet akár 8,7-es is az a hangszóró, nem?

gáz lenne, ha megvenném és nem lenne jó :?

A kesztyűtartó mögöttit könnyű megnézni, szal sztem szemrevételezd légyszi, aztán hajrá.Bár a nagyobbat is biztos be lehet rakni v.hogy!Mi a válasz a magnótakaróbakkfüttyre?

Link to comment
Megosztás:

A kesztyűtartó mögöttit könnyű megnézni, szal sztem szemrevételezd légyszi, aztán hajrá.Bár a nagyobbat is biztos be lehet rakni v.hogy!Mi a válasz a magnótakaróbakkfüttyre?

hát nekem van kesztyűtaróm, úgyhogy ki kell vennem hozzá :(

nem nézed meg nekem, ha szépen kérlek? :D :D :D

a takaró a tiéd lehet, de most mondom, hogy Nissan felirat van rajta

Link to comment
Megosztás:

hát nekem van kesztyűtaróm, úgyhogy ki kell vennem hozzá :(

nem nézed meg nekem, ha szépen kérlek? :D :D :D

a takaró a tiéd lehet, de most mondom, hogy Nissan felirat van rajta

Nembaj, csak legyen v.mi!Nembánom, holnap megnézem, de nekem is van fültyűtartóm, szal nekem is bújnom kell. :D

Link to comment
Megosztás:

Még mindig nem tudjuk mi is az a TR. Utánnanéztél már ? :(

ja

az opel egy konkurens miatt elkészítette a corsa szedán változatát

csak rátett egy lapáttal és csinált a kétajtós mellé egy négyajtósat is

az elnevezés nagy fejtörést okozott, így a konkurens gyártó nevének első két betűjét dobták a corsa név mögé

így született a TR

na?! kitalálod, melyik volt az a konkurens? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

ja

az opel egy konkurens miatt elkészítette a corsa szedán változatát

csak rátett egy lapáttal és csinált a kétajtós mellé egy négyajtósat is

az elnevezés nagy fejtörést okozott, így a konkurens gyártó nevének első két betűjét dobták a corsa név mögé

így született a TR

na?! kitalálod, melyik volt az a konkurens? :D :D :D

Trlkswagen ? :D

Link to comment
Megosztás:

bármikor lehet ilyen felnit szerezni, csak fizesd ki :(

amúgy mennyi lett volna?

Ez így igaz. Mondjuk ez meg volt meg a rávaló is csak rajtam múlt akarok nehezeben élni hó végén, vagy majd ráér. Eme sorokat neked is javaslom átgondolásra néhány döntésednél:)

Amint látom a Corsádat szénné tuningoltad egy nap alatt virtuálisan:)

Link to comment
Megosztás:

hude pörögnek itt a dolgok! :(

Warwolf,hamár muttkor alkudtál a lökhárítóimból,akkor msot még pusztán csak azért megspórolok neked egy kesztyűtartókivételt :D

a gyári hely 10cm-es,és az életbe nemmegy be oda nagyobb hangszóró...megvan a csavarhely,ami fröccsöntött műanyag.és csavarhelyeket oda nemlehet eszkábálni a realitás mezején.

szóval már alkudozhacc is a 10cm-es 3utas pio (?) hangszórókra.

jobboldalra könnyű dolgot lesz betenni,balolda 1doboz cigi lesz :D

én úygraktam be ,hogy kipattintottam a biztosíték táblát,és felnyúltam a kábelkötegek között,és cirka félórát fejlesztettema lyukérzékemet,mire betaláltama csavarokkal,és elis kapták a menetet.ha jólemlékszem felül fogja két csavar,alul meg csak bekell támasztani egy fülecskébe.csináld előbb a jobboldalt,és akkor látni fogod,ott kesztyűtartó ugrik,és szabad a pálya.a baloldal kapcsán meg annyit,nemtudom mekkroa kezed van,de haverom lebontotta ezügyben az egész műszerfalat,mert nembírt ott felnyúlni.

na ezeket inkább leírtam,hátha segít valamit,elég hoyg én szoptam vele....

javaslom,ha sok időd van,cserélj komplett műszerfalat a kislámpás corsa-éra,szerintem sokkal komfortosabb.abba a hangszórószerelés is egyszerűbb :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.