Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Lassan az álmodozók klubja leszünk:)

Pl én örülök, ha 4 éven belül dülőre jutok a géppel.

Nálam azért remélem, gyorsabb lefolyású lesz a dolog! :DElvileg a jövő héten megkaphatom a futóművet, aztán csiszolhatom kicsit, hogy használható állapotba kerüljön! :)

Jelenlegi állapot még egy Tigra alatt.Egyenlőre:

20423590.jpg

20423591.jpg

Link to comment
Megosztás:

kész lettek a felnieim.....

Csak ugyanazt tudom mondani mint a többiek. Király!

Nálam azért remélem, gyorsabb lefolyású lesz a dolog! :DElvileg a jövő héten megkaphatom a futóművet, aztán csiszolhatom kicsit, hogy használható állapotba kerüljön! :)

Jelenlegi állapot még egy Tigra alatt.Egyenlőre:

Ez jó lesz:)

Tényleg van mit rajta csiszolgatni!

Én is "karba" veszem majd (így tél után?) az enyémeket:)

Link to comment
Megosztás:

nekem is ilyenem van...a fogása nagyon jó ;)

Corsád? :) ;)

Egyébként még ott lent a Hardi tárcsánál, vagy mifenénél is szétjött, azt is elég jó móka volt visszajátszani.Közben találtam egy rejtett kapcsolót is, kapcsolgattam, de nem történt semmi.Meg feltűnt, hogy egy csavar is hiányzik a kormányrúdról, ami azt a rácsúszó izét rögzíti a kormányműhöz.Szal ez biz' nem volt éppen egy életbiztosítás, de pótoltam.Viszont az a spec. eszkábált lehúzó alkalmatosság is megdta magát a végére, mire lejött a kormány.Hiába, mégis csak 17 éve volt rajta! ;)

Link to comment
Megosztás:

széép széép

:) csak kicsit a kidolgozása "igénytelen"de mondom jo a koncepcióóó...

az eleje az ótónak nagyon tetszik

Ez az autó nem arra készült hogy villogjanak vele fölegg hogy azt mondta a srác hogy ausztriában ki se próbálhatta mert ott elég keményen megbüntetik őket.A hátsó sárvédő azért van úgy kiszélesítve mert nagyon széles slick gumi volt rajta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.