Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Profi lesz, de ha felnyitod a gépháztetőt a bowdwnnel, akkor eléred majd a biztonsági reteszt?

nagynehezen elérem... :blink: :D ;) még jó hogy nincsen nagy vastag kezem ;) viszont hosszak az újjaim

nagynehezen elérem... B) :D :D még jó hogy nincsen nagy vastag kezem ;) viszont hosszak az újjaim

hosszúakat akartam irni

Link to comment
Megosztás:

nagynehezen elérem... :blink: B) ;) még jó hogy nincsen nagy vastag kezem :D viszont hosszak az újjaim

hosszúakat akartam irni

Értem ém értem.Mert sokan lemorcizzák a gépeiket, de ezt kifelejtik, aztán meg nemes 1Xűséggel kiszedik.Ami talán jó.Ha de ha elfárad esetleg a zár, akkor a gépháztető gátlástalanul behatol a szélvédőbe! :D

Tessen majd a komplett ügymenetről fotózni, és bőszen linkelni is ám! ;)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jól néz ki. Az Opel-jelet is eltünteted?

Ha már úgyis újra kell fényezni, akkor azt is megcsinálnám.

semmilyen felirat nem fogja elcsúfitani az újjászületett kisótómat...

kivéve a szélvédre ragasztott felirat valamint egy másik kis felirat a hátsószélvédő alsó sarkában B) :D :blink:

Link to comment
Megosztás:

Pénteken vettük az öregemnek a kertbe kijárni ezt a Corsát.(a karbantartás és tisztogatás az én gondom lesz meg később a csinosítás is :blink: )

91.-es,1.2-es.Friss müszakival,zöldkártyával,eredetvizsgával 200 ezerért.

Vannak ugyan hibái,dehát ez egy 15 éves autónál természetes.

Érdekes módon a sárvédők rozsdamentesek,viszont az egyik küszöb meg a homlokfal elég rozsdás.

A jobb első kerék lötyög,kopog kicsit,gumik jók,a kárpit egy alapos tisztításra vár ,a motor nagyon jó.

Remélem nem sok baja lesz vele apáméknak ugyanis én beszéltem rá őket,hogy ezt vegyék meg.Mackosajtnak köszönöm a segítséget meg a fényképeket.A háttérben az én C Corsám bújik meg.

http://kep.tar.hu/mackosajt/50266959/21334462#2

Link to comment
Megosztás:

kivéve a szélvédre ragasztott felirat valamint egy másik kis felirat a hátsószélvédő alsó sarkában :D ;) :blink:

www.opelclub.hu B)?

Pénteken vettük az öregemnek a kertbe kijárni ezt a Corsát.(a karbantartás és tisztogatás az én gondom lesz meg később a csinosítás is :D ......

http://kep.tar.hu/mackosajt/50266959/21334462#2

Ez egy nagyon szép Corsa! Jó izlésre vall a szin kiválasztása.

Link to comment
Megosztás:

Köszi :blink:

Nekem azért volt szívügyem ez a fekete Corsa ,mert 2001-ben németből egy pont ilyet hoztunk be(szín is motor is stimmel még a rendszám is hasonló, csak a nnak a belső tere is makulátlan volt) és az nagyon jó kis gép volt, megszerettem és fájó szívvel adtam el(Astrát vettünk), mikor nőtt a baba és már nem fértünk el benne.Remélem ebben sem csalódunk. B)

Link to comment
Megosztás:

Azért remélem még megcsodálhatjuk a te kocsid is egy talin.

Mi lesz Blitz Weekenddel? Ott leszel?

mikor is??hol is???

egyébként a premier MÁJUS 7. ÉN A FELVONULÁSI TÉREN LESZ MAJD ..

elvileg 5.ére lesz kész a fényező...

akko nem fizetek ha addigra nem lesz kész...

jahh és kedden megyek megnézni hol tartanak a dolgokkal..akko lesz megint kémfotó ;)

sok a kém errefelé :D B) :D :blink:

Link to comment
Megosztás:

mikor is??hol is???

egyébként a premier MÁJUS 7. ÉN A FELVONULÁSI TÉREN LESZ MAJD ..

elvileg 5.ére lesz kész a fényező...

akko nem fizetek ha addigra nem lesz kész...

jahh és kedden megyek megnézni hol tartanak a dolgokkal..akko lesz megint kémfotó ;)

sok a kém errefelé :D B) :D :blink:

BW2: http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=1115&st=0

kmário = 007 ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Vettem egy fordulatszám mérös A Corsa müszerfalat! De nem jó rajta az üzemanyagszint jelző! A régi müszeren jó volt! Ki tud segiteni? Mert már egyszer megszivatott most minden lámpánál azt hallgatom hogy lőtyög-e a lé!

vedd meg az enyémet, ami megmaradt, abban jó minden :blink:

amúgy a haudek ilyeneket nem javít?

Link to comment
Megosztás:

Ma én is végre felraktam a 185/60-14-es Dayton D200-as nyári gumikat.Használtak ugyan, de csupán 16e.km van bennük.Most úgy néz ki a verda, mint egy Dodgem! :blink: Viszont kiállt az ültetésért! B)

Dayton nem vennék:(

Olyan a minősége mint az ára.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.