Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

jajjajjajjjajjj engem nem kell meggyözni... :rolleyes:

én minden autómba beletoltam többmillát (na jó nem is) és az egynegyedét se tudtam kivenni.

kb Atomanti efektus, csak azért nem ilyen durván.... A Coupém is lassan van vagy 3,5 millába, és kettőt se ér. annyiért eladom, ha 3 ért hirdetem a nyakamon rohad. se pénz, se ujautó.

de szerintem egy Corsa A bármilyen szép és jó ér vagy max 300.000 ft-ot. Vagyis nekem. Vagyis szerintem. Átalakitva monnyuk 4 et. De szerintem nem ér többet.

Én sok sikert kivánok az eladáshoz, de ha azt nézem, hogy a Coupé egy Astra F X18XE, 1996-os klimásat vett 680 ért.... És az még át is iratható, vizsgáztatható és használható... de mindegy. nem beszóni akartam de ez az én véleményem.

Link to comment
Megosztás:

nem beszóni akartam de ez az én véleményem.

Értem.

Annyi szól az eladási ár mellett, hogy ez a gép, bár használható a hétköznapokban, mégis inkább a versenypályára való, gyorsulni.S, van aki ad érte ennyi pénzt.........mint a héten éppen 2 érdeklődő is bizonyította.Idő kérdése, és v.ki el fogja vinni.Ennyiért.Ugyanis olcsóbban nem adom.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Reméljük sikerül, eladnod! Szurkolok, vagy ne:)?

Ha 1.6 GSi lenne megtuningolva, talán jó lenne az ár. Hiszen, ahogy Uhuhu is mondta ...át is iratható, vizsgáztatható és használható...

DE! Nem bántásból írtam!

Hát én már nem is tudom igazándiból............ :rolleyes:

De amúgy ott van példának Kmárió GSi-je.Árulta, aztán.............

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jóestét jóestét..

én csak akkor árulom a corsát mikor kivagyok idegileg...néha elkapm a hév...650 ért néha meghírdetem..

de nem adom el :rolleyes: <_< szal kinek mi ér mit..

én 200000 ért vettem annak idejém még az anyja is szét volt rohadva

megcsináltam..jóó

nincs havirészlet stb..

komolyabb gondom nem volt vele mióta nálam van..asszem kb2,5 éve....

nem is szándékozom hitelre autót vennni...

Link to comment
Megosztás:

jóestét jóestét..

én csak akkor árulom a corsát mikor kivagyok idegileg...néha elkapm a hév...650 ért néha meghírdetem..

de nem adom el :rolleyes: <_< szal kinek mi ér mit..

én 200000 ért vettem annak idejém még az anyja is szét volt rohadva

megcsináltam..jóó

nincs havirészlet stb..

komolyabb gondom nem volt vele mióta nálam van..asszem kb2,5 éve....

nem is szándékozom hitelre autót vennni...

Én igen.Egy családit.Ezért tenném pézé a kisautót.Mivel igencsak kész van már.Persze lehetne rá még költeni, de azt csinálja az új gazdája.

Link to comment
Megosztás:

jóestét jóestét..

én csak akkor árulom a corsát mikor kivagyok idegileg...néha elkapm a hév...650 ért néha meghírdetem..

de nem adom el :rolleyes: <_< szal kinek mi ér mit..

én 200000 ért vettem annak idejém még az anyja is szét volt rohadva

megcsináltam..jóó

nincs havirészlet stb..

komolyabb gondom nem volt vele mióta nálam van..asszem kb2,5 éve....

nem is szándékozom hitelre autót vennni...

Szeva:)

Link to comment
Megosztás:

Wolfi ! Ne add el! Nem hiszem, hogy az a manna hiányzik. Utána báni fogod!

Átértékeltem a dolgaimat, és más irányba szeretnék tovább lépni.Ezért is szeretném eladni a Corsát.A másik pedig, hogy tényleg szeretnék egy családi kombit.Ehhez viszont kell a Corsa ára is.

Óriási feelinget ad, ez kétségtelen.De nekem már másra van szükségem.

Link to comment
Megosztás:

Inkább minél fiatalabbat.Így nagyobb tőkével jobban ki tudom tolni az évjárat dolgot.......

Hát, Heminek abban igaza van, hogy ha el is adnád nagy bukással, elöbb utóbb úgyis nagyon megbánnád. El fog megint kapni a gépszíj és elkezdesz építeni valamit. Egy családi autót semmiképp nem építenék, mert az aztán tényleg teljesen fölöslegesen kidobott pénz.

A Corsa már majdnem kész, sok pénzt már nem igényel. Ha elkezdesz építeni valami mást 0-ról, akkor abba százezreket kell majd belesüllyeszteni.

Én se adnám el, de ez a te autód...

Link to comment
Megosztás:

Hát, Heminek abban igaza van, hogy ha el is adnád nagy bukással, elöbb utóbb úgyis nagyon megbánnád. El fog megint kapni a gépszíj és elkezdesz építeni valamit. Egy családi autót semmiképp nem építenék, mert az aztán tényleg teljesen fölöslegesen kidobott pénz.

A Corsa már majdnem kész, sok pénzt már nem igényel. Ha elkezdesz építeni valami mást 0-ról, akkor abba százezreket kell majd belesüllyeszteni.

Én se adnám el, de ez a te autód...

Sajnos a helyzet nem ilyen egyszerű.Ne akarok másikat építeni, másra szeretném inkább fordítani azt a pénzt.S, hogy majdnem kész?Éppen most konstatáltam a tesztrepülések alkalmával, hogy biza' azt a váltót cserézni kell ami benne van.Nincs alatta rendes kipuff rendszer, az is min. 30-40e..Kellene bele normális ülés.Alsóhangon legalább 40e.Másik műszerfal.10e.lakatoshoz kell vinen, mert a tornyok nem bírják a terhelést.CSak tippelni tudok, hogy a megerősítésük min. 30-40e.

Jönnek elő a rozsdafoltok az alján is.Nem vészes, de illő lenne időben megfogni.

Szóval...................

Amúgy a kövi verda bár családi lenne, mégis normális motorral venném.Szerencsére nem tömegmodel, a fentartása magas, ezért az ára relative lent van.

Így ha száguldozni akarok akkor is jó, ill. ha a családot akarom vinni benne, akkor arra is.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a kövi verda bár családi lenne, mégis normális motorral venném.Szerencsére nem tömegmodel, a fentartása magas, ezért az ára relative lent van.

Így ha száguldozni akarok akkor is jó, ill. ha a családot akarom vinni benne, akkor arra is.

Olvastam amit írtál, de a véleményem meg marad:) Milyen gép lesz az a nem tömeg modell családi autó:rolleyes:?

Nekem mondjuk szerencsém van a fönökömmel. Kaptam használatra egy 2005-ös Astra G Sedant. Illetve ha kell kölcsönözhetek Caravan változatot is:)

Engem nem zavar, ha egy családi gép tömegmodell:) Sőt! Olcsó hozzá a cucc és könnyen fenntartható!

Én is rengetegszer nyüszitek, amikor pl beépítet szekrényre, stb-*re megy el:) S nem a Corsába komplett beltér csere.

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy erről csak mi "fanok" tudjuk, hogy nem tömeg autó<_<. Nem ajánlom igazából ezeket, mert csak leeszik a hajad, és igazán nem mennek jól.

Szvsz egy 1.8i vagy 2.0i vel ugyan ott vagy. Azt hittem valami Subaru Sportkombin jár az eszed :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Én tudom min mész keresztül,és lehet Én is eladnám...Viszont az biztos hogy a 2.2moci lényegesen gyengébben múzsikál mint egy gsi,és szerintem a 2.5V6 se megy úgy.Viszont az biztos hogy az autó építésnek sose lesz vége.Mindig lesz mit csinálni a kocsidon(Az enyémen is).Nehéz döntés,ha eladod biztos sajnálni fogod.

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem valami Subaru Sportkombin jár az eszed :rolleyes: :P

Ennyire ne rohanjunk előre! <_< ;)

Viszont az biztos hogy az autó építésnek sose lesz vége.Mindig lesz mit csinálni a kocsidon(Az enyémen is).Nehéz döntés,ha eladod biztos sajnálni fogod.

Az élet apró örömei, de tegnap előtt este egy Volvós gyerkőc apu autójával elég bután nézett.Úgy 3X is! :D

Szal ilyenek miatt nehéz eladni a gépet.De azt is tudom, hogy egyenlőre belátható időn belül nem lesz pénzem arra, hogy tovább építsem/szépítsem.

Inkább vegye meg olyan, aki lát benne fantáziát, el akar menni vele gyorsulásra, tovább építi/szépíti, babusgatja....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem ide illik, de csak annak, aki már szívott vele, mint én, annak jó hír....

A corsa ablakemelö hiba.

A Kadetté is jó bele. csak a vasat át kell tenni. igy akár eletromosat is lehet bele tenni..

ha többi nfó kell, msn en megtalál, vagy pü ben akit érint.

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Ide illik mivel Corsa A topik:)

Ha van kedved írni egy cikket a cseréről szívesen felrakom a www.opel-magazin.hu oldal Szereld Magad rovatába. Megjelölve a forrást.

Tényleg Wolfi nem akarsz írni pár apróságot:) Szívesen publikálnám.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.