Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Szóval kedves Csücsök, egyszómintszáz, lesznék még ott hangok.

Ez a hang olyan, mintha 2 kalapácsot ütnél egymásnak, sebességre erősödik, megvan beindítástól leállásig, ergo akkor is, ha egy helyben áll a corzucskó (ami kizárja a többi, futómű, utastér által keltett zajokat). Ha fülelek, mint Winnetou a sineken, akkor hallható hogy rögtön a szelepfedél alatt zajlik a fémmegmunkálás, a 2. henger környékén. Ezért is cseréltünk tőkéket, de sajna a hang megmaradt! A generátor lágy és selymes <_< búgás itt is megvan.

Mivel nem nagyon akarjuk túlbonyolítani a dolgot, ezért szeretnénk egy "komplett" hengerfejet venni! Az ajánlat megy pü-ben.

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Nah sok huza-vona után végre normális szerelőhöz került a Corsa. Ha kész lesz kb. úgy fog kinézni mint Stefan -é :(

Olyan Augusztus első fele, közepe felé kész is lesz. Találtunk rá szupi 13 -as felniket is, meg váltóméret Michelin Energy gumikat is.

Ömm.... Eladó amúgy 4db 13 colos alufelni ET12 -es 4x100 -as osztókörrel, egy jobb első sárvédő 3 ajósra (nagylámpás)

Amúgy jól néz ki az 1.2 -es GT motortere :)

Link to comment
Megosztás:

Jól, jól, de még így is nagy motor van benne. Én azt hittem, hogy 1.0 lesz. :( Bár már így is kisebb, mint a Matchbox volt, mert abban 1.4 volt. Visszafele halad ez a Demó. :P

És egész jól is szedegeti a felemás papucsait a kis 1.2GT. Vicces azért, amikor még egy hatodikat is lehet szúrni rajta :)

Link to comment
Megosztás:

És egész jól is szedegeti a felemás papucsait a kis 1.2GT. Vicces azért, amikor még egy hatodikat is lehet szúrni rajta :(

Ma lambdaszondát cseréltem, végre megy is! :lol: :hiya: :P

A szaggatás még megvan, de sikerült lokalizálni. Valószínűleg a kopogásérzékelő körül van a hiba.

Az a vicces, hogy a 2. kopogásérzékelővel is ugyanolyan lett. :)

Link to comment
Megosztás:

Ma lambdaszondát cseréltem, végre megy is! :D :D :hiya:

A szaggatás még megvan, de sikerült lokalizálni. Valószínűleg a kopogásérzékelő körül van a hiba.

Az a vicces, hogy a 2. kopogásérzékelővel is ugyanolyan lett. :P

Jaa, hogy eddig nem ment... :)

Akkor inkább most már nem ülök be, nehogy kevés legyen az XE :( :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.