Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Valaki még mindig nem tudna segíteni?

Menj bontóba és keress olyan rudatatot, ami még nincs annyira szétkopva. :D

Állítólag A Corsához nem lehet műanyag perselyeket kapni a váltórudazat felújításához, a többié meg nem passzol.

Én télen átalakítom az egészet GE-szemesre. Vagyis csak a nagyok lesznek GE-szemesek, a felső két kicsi marad Faudi-szemes, mint ahogy már most is van.

Link to comment
Megosztás:

Demó én ennyire nem vágom mint Te, sőt negyed ennyire sem :)

De majd elnézek akkor bontóba, csak az a bibi, h én sem tudom hogy néz ki, mert a szerelő mondta nekem is :D

Csak reméltem hogy itt van valakinek, mert elég sok hozzászólásba olvastam, h a váltóval játszadoztok, meg láttam youtube-on a videóidat is most reggel :D

Link to comment
Megosztás:

Ha a féltengelyt kivetted volna, akkor se jött volna ki lefelé? :D

Tehát, ha levágom azt a vackot, akkor ki lehet forgatni felfelé?

Lefelé teljesen esélytelen szerintem, elbaszott egy formája van,

Ha levágtad a vakbelet, még csiszold fel szép ívesre, mert minden mm számít,

Ekkor kezdődik a hosszú vajúdás, két kézzel! benyúlsz mélyen, megfogod a füleinél, forgatod kicsit

Mikor látod hogy is lesz irányban, ott kezdheted cibálni, a motor még pont enged annyit, hogy kicsusszanjon

kint van

Rápihensz, mert most már a másikat kell ugyanezen a likon bepaszírozni

amúgy a kábelmunka sem egyszerű, kész operáció, na jó azért nem agyműtét

Link to comment
Megosztás:

Valaki még mindig nem tudna segíteni?

Ha van esetleg katonai repülőteres ismerősöd, és raktáron is van még nekik, akkor kérj tőlük a méretnek megfelelően régi orosz repülőgép bovdent :) (meg lehet alkudni sztem simán :D ). Az még az atomot is bírja! :D :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

cimborám A corsája sajnos a múlté, de van néhány olcsó alkatrésze, ráadásul vannak 13" keskeny téligumijai 4x100 acélfelnin nagyon baba állapotban....

A srác pesti, pesthez közel vannak eltéve a cumói.....

Olcsón ad el mindent mert már F astrája van.......

csak telón érhetitek el :0620-431-1477

sziasztok

Link to comment
Megosztás:

Hali!Mi a motorkódja az 1.3-as motornak?

Elvileg 13SB vagy 13NB

Az SB Pierburg 2E3 karburátorral szerelt 51KW (70LE) az NB Pierburg 1B1 és 44KW (60LE).

Az utóbbihoz (NB) a kézikönyv 91-es oktánszámú üzemanyagot ír, a másikhoz már 96/95-öst (ólmozott/ólmozatlan).

Elvileg egy kis előgyújtás beállításával szerintem lehet kompenzálni, hogy magasabb oktánszámot is elbírjon.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg 13SB vagy 13NB

Az SB Pierburg 2E3 karburátorral szerelt 51KW (70LE) az NB Pierburg 1B1 és 44KW (60LE).

Az utóbbihoz (NB) a kézikönyv 91-es oktánszámú üzemanyagot ír, a másikhoz már 96/95-öst (ólmozott/ólmozatlan).

Elvileg egy kis előgyújtás beállításával szerintem lehet kompenzálni, hogy magasabb oktánszámot is elbírjon.

Engem csak az 13SB érdekel!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.