Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Megnéztem, van hátul stabrudam :blink: bár jobban örültem volna hogy ha nincs és azért viselkedik úgy az autó ahogy...

Ilyesmi van valakinek:

80855974.jpg

bár a kép nem corsáról készült, de hasonló a futómű...

első alsó toronytámasz ha jól tudom

egy felső toronymerevítéssel biztos elégé hatásos lehet

Sikerült olcsó pénzért hozzájutnom két subaru dönthető üléshez, csak az ülés alatt van egy keresztmerevítés amitől nem lehet eléggé alacsonyra tenni, ha meg mögé teszem akkor túl hátul van.... hát ez most az aktuális projekt, meg van hozzá két hárompontos automata Schroth öv is :rolleyes: csak lenne már benne.

80856012.jpg

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem, van hátul stabrudam :rolleyes: bár jobban örültem volna hogy ha nincs és azért viselkedik úgy az autó ahogy...

A híd miatt olyan amilyen, ha stabrúdra költenél, akkor vegyél slicket is, mert ott fogsz különbséget érezni csak.

De minden elott cserélj szilentet.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Mielőtt, még más linkelné be, feltettem a Corsát a Használtautóra.

Nem kell azért annyira megijedni, nem gondolom igazán komolyan, inkább más céljaim vannak a hirdetés feladásával. :P

Könnyen lehet, hogy ez az eddigi legdrágább A Corsa a használtautón. ;)

Héé, az enyémet ne áruld! :P :lol: :lol:

Azért kíváncsi leszek a jelentkezőkre (komolyakra, ha lesznek) :lol:

Amúgy darabokban is árulod? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Héé, az enyémet ne áruld! :P :lol: :lol:

Azért kíváncsi leszek a jelentkezőkre (komolyakra, ha lesznek) :lol:

Amúgy darabokban is árulod? :lol: :lol:

A Tiéd már nincs is! ;)

Jelentkező úgyse lesz, nem is azért tettem fel, de ezt Te is tudod. :P

Ha úgy alakul, akkor meg úgyis bontva lesz, mert egyben eladhatatlan.

Link to comment
Megosztás:

Nagy meló bekötni meg rögzíteni a nagylámpás óracsoportját?

Szia!

Annyira nem. Teljesen logikus, hogy melyik szál mire való, csak oda kell figyelni. A mostani és az új összehasonlításával menni fog.

Gondolom GSI óracsoport fog bekerülni. A zöld szál lesz a fordulatszám jele, erre külön saru kell, nincs is benne a csatiban.

Az olajnyomás nem fog alapból menni, ahhoz jeladót is kell venni. Én anélkül használom.

Rögzítés: Én közepesen vastag drótot fűztem az óracsoport csavarjai alá, s ezeket rátekertem a műszerfal fém részére, amin a rögzítőcsavarok helyei is vannak. Nekem gond nélkül üzemel, és még stabil is.

Sok sikert hozzá!

A 243 oldalon találsz érdekességeket ezzel kapcsolatban. Akkor még kicsit kesze-kusza volt, de végül sikerült.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Egy kis segítség kellene!

Későbbi típusokban világított a vészvillogó kapcsolója. Ez nálunk is így van? Ha igen, hol találom az izzót, és hogyan lehet hozzáférni?

Köszi a segítséget!

Üdv: ZsöPö

Nekem nem rémlik, hogy világított volna valaha is (A2-ről van szó) :rolleyes:

Ha igen, akkor eléggé szivatósnak tűnik hozzáférni az izzóhoz.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem világít a visszajelzője, de akkor ezexerint neked is fordítva működik.

A vészvillogónak akkor kéne működnie ha a gombot benyomod, nem pedig akkor ha kihúzod, nem?

A jól működő vészvillogó kapcsolót amikor benyomod, akkor kijjebb kerül kapcsoláskor, amikor megint megnyomod, akkor meg visszamegy (kattan a rugó vagy ilyesmi), de ugye a legtöbbjében már nem igazán tökéletes ez a szerkezet és húzni kell kicsit, ha villogózni akarsz, hogy kapcsoljon (jobb esetben megnyomkodni erősebben, hogy kiugorjon kapcsolni).

Link to comment
Megosztás:

Már csak azért kérdeztem ezt a vészvillogós témát, mert gyanús volt az 5 láb a kapcsoló hátulján. Gondoltam minek?

Szerintem egy áramkör zárásához 2 bőven elég lenne.

Valakinek nincs elfekvőben 2 A2es első lámpateste. Szívesen megvenném.

Üdv: ZsöPö

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Érdekelne 10S -es motorhoz komplet megszakító/elosztó, újonnan vagy kevésbé "megviselt" állapotban. Valamint eladnék 4 13" -os felnit (sok küllős, gumi nélkül), gondolom osztókört nem kell taglalnom. :D

Apropó az 1.3 -as motor kompletten amit olvastam itt 1x 10Ezerért, az már elkelt? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Érdekelne 10S -es motorhoz komplet megszakító/elosztó, újonnan vagy kevésbé "megviselt" állapotban. Valamint eladnék 4 13" -os felnit (sok küllős, gumi nélkül), gondolom osztókört nem kell taglalnom. :D

Apropó az 1.3 -as motor kompletten amit olvastam itt 1x 10Ezerért, az már elkelt? :rolleyes:

Szia!

Képek, esetleg ár a felnikről?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.