Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

A túrbós A corsát nehogy máááán szétkapjátok!!!!! :o Inkább adjátok nekem! Én vigyázok rá! ;) <_<

Szóval mennyit kellene gyűjtenem rá??????????

A Corsa éltessen sokáááá! :)

A Corsát egyben nem tudnám eladni, kizárt, hogy valaki 2 millát letegyen érte, azalatt meg elbontom inkább. :(

Demó!

Festmény vagy falkép a kicsiért cserébe nem érdekel??? :wacko: ;)

Csak ha hamar pénzzé tehető. :o

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Van egy A corsa 1992-es évjáratú.

Elkezdett szarakodni a motorja, gázadásra elkezdett fuldoklani, látszatra ömlött bele az üzemanyag.

Injektor csere nem segített rajta, az autószerelő feladta.

Kicseréltem az alapjárati motort is,mert ezt villogta ki hibának, nincs alapjárati vezérlés!

Az EQ vezérlő csere után megjavult, de csak rövid időre, mert most megint kezdi a halódást, gázadásra fulladozik, nincs erő benne, és meleg motornál elmegy az alapjárat!

Mintha indulásnál még nem fuldoklana, csak ha bemelegszik!

Valami elszarja a computert?

Feszültség az aksinál 12,5, járó motornál 14v

Van valami ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Bocsánat mindenkitől ha infantilisnek tűnik a dolog de nagy segítségem lenne minden Cartárs bölcsességére <_<

A problémám az lenne hogy nem indul a Corsa és az indításnál szokásos "zajok" sincsenek meg.

A tünetek: Először furán viselkedett a rádió, először azt hittem végfok védelem, na de 30 -as hangerő alatt? (A hangszórók bírnák)

Másodszor egyik reggel (mostanában) halványnak tűnt a tompított fényszóróm. Gondoltam kómás vagyok még azt nem látok rendesen.

Harmadszor a rádió totál meggajdult és nem hogy CD-t de sima rádióadókat sem lehetett normálisan hallgatni és a 15 -ös hangerő nem igazán hallgatható számomra (kevés), szal ilyen 1 másodperceket lehetett hallani a dolgokból.

Negyedszer az alapjárat is kezdett érdekes lenni és néha torpant is az autó, gondoltam olajosak lettek a gyertyák vagy ilyesmi

Ötödször egy piros lámpától akartam elindulni amikor gázadásra az autó lefulladt és nem volt hajlandó semmit sem csinálni, ráadásul egy kereszteződésnél álltam full középen (ciki). Vontatásnál beindult, eleinte nem tartotta meg az alapjáratot, gázadással nem volt gond. Viszont ha tompítottat kapcsoltam lefulladt. Majd többszöri behuzatás után megmaradt az alapjárat, de lámpa kapcsolásra megintcsak lefulladt. Az elakadásjelzőm mint a barom kattog. Minden faján működött csak a tompított nem... szétbontottam átnéztem és összeraktam a műszerfalat, a motortérbe körülnéztem, az önindítót is megkocogtattam (vagy mi a neve :wacko:). Én személy szerint Generátor hibára/Zárlatra/Indítómotor hibára gondoltam, de ti biztosabbat tudtok mondani szerintem. HELP! Így Corsa nélkül csupasznak érzem magam! Üdv mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Bocsánat mindenkitől ha infantilisnek tűnik a dolog de nagy segítségem lenne minden Cartárs bölcsességére <_<

A problémám az lenne hogy nem indul a Corsa és az indításnál szokásos "zajok" sincsenek meg.

A tünetek: [...] HELP! Így Corsa nélkül csupasznak érzem magam! Üdv mindenkinek!

hát akksi :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Van egy A corsa 1992-es évjáratú.

Elkezdett szarakodni a motorja, gázadásra elkezdett fuldoklani, látszatra ömlött bele az üzemanyag.

Van valami ötlet?

Tudom furcsán fog hangzani, de egy próbát mindenképp megér:

Vedd le a hátsó kipufogó dobot, még akkor is ha úgy érzed jó.

Emlékeim szerint a hátsó hídnál van egy bilincs, na oda kell sok csavarlazító és sok türelem, max fél óra és megvan.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.