Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

A Corsát egyben nem tudnám eladni, kizárt, hogy valaki 2 millát letegyen érte, azalatt meg elbontom inkább. :wacko:

Csak ha hamar pénzzé tehető. :(

2 milláért is megvenném, ha ..... . . . . ..... ....... . . ......................... ... . ................ - Csak az a ha ne lett volnaaaaaaa <_<

Link to comment
Megosztás:

A gyorshajtásért mikor küldik a csekket?

Ha kaptál már értesítést arról hogy eljárás indult ellened, akkor a https://kozigbirsag.police.hu/ oldalon a határozatazonosító (nyolcassal kezdődő kilencjegyű szám, az értesítés fejlécében szerepel) és a rendszámod segítségével megnézheted hogy hol tart az ügy (itt egyébként az autódról készült fotót is láthatod <_< ), de amúgy jól mondta Pista, van egy 60 napos jogvesztő határidő, ha annyi idő alatt nem érkezik csekk, akkor nem kell befizetni a bírságot.

Link to comment
Megosztás:

Ha kaptál már értesítést arról hogy eljárás indult ellened, akkor a https://kozigbirsag.police.hu/ oldalon a határozatazonosító (nyolcassal kezdődő kilencjegyű szám, az értesítés fejlécében szerepel) és a rendszámod segítségével megnézheted hogy hol tart az ügy (itt egyébként az autódról készült fotót is láthatod :wacko: ), de amúgy jól mondta Pista, van egy 60 napos jogvesztő határidő, ha annyi idő alatt nem érkezik csekk, akkor nem kell befizetni a bírságot.

Emlékeztem arra, amit te bevéstél <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2 dolgot keresnék, mindkettő elég sürgős lenne.

Az egyik A Corsa GSi-ből km-óra spirál, ami a fordszámmérőshöz van, mert nekem a sima van (nem fordszámmérős), ez pedig valószínüleg rövid, és emiatt kattog.

A másik, a motortérben az akksi mellet jobbra, közvetlenül a szélvédő alatti rács alatt középen, van egy nagyon vékony fekete műanyag takarólemez, ami a szellőzőrendszert védi a víztől meg minden egyébtől. Nekem az szarrá van törve, és beázik a kocsi. Konkrétan anyósülés előtt a lábtérnél áll a víz, ha fél napig esik az eső. Szerencsére gumiszőnyeggel kivédem a dolgot, és abból eddig még nem folyt túl, de ez nem megoldás.

Szóval nagyon-nagyon SÜRGŐS lenne.

Ha valaki tud segíteni, itt a számom: 06-30/2001-601

Csak telón értek el, mert a fórumot nem igazán tudom nézegetni.

Köszi,

Orsi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.