Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

Nem mozdul a hőfokmutatóm - fűtés alig - sokat fogyaszt - nagyobb gázadásra rángat kicsit.

Felmerült a termosztátcsere.

Szerintetek?

Nagyon sanszos.

Viszont ezeknél a kisblokkosoknál elég hülye helyen, a vezérlés mögött van a termosztát, úgyhogy készülj fel rá lelkileg :D

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

Rég jártam az oldalon :lol: Lenne egy olyan kérdésem hogy a 10S -es motort szeretném átoperálni és kéne egy adat. A karbiban van egy beömlő fúvóka, amit nagyobbra szeretnék kicserélni (remélem kapható ilyesmi), mert úgy döntöttem E85 -tel fog menni a kicsike a továbbiakban és ennek a fúvókának a mérete kéne. Az is elég ha adtok egy tippet hogy hol nézzek utána. Van egy olyan sejtésem hogy nagyobb motornál alapból nagyobb ez a fúvóka. Ha megvan és elfüstöltem a benya nagy részét, irány a kútfő aztán hozzá igazítom a gyújtást. Köbö 100 Ft -ot spórolok littyónként és a 105 -ös oktánszámot is jobban fogja szeretni...szerintem. Várom a tippeket és köszike! :D

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

Rég jártam az oldalon :) Lenne egy olyan kérdésem hogy a 10S -es motort szeretném átoperálni és kéne egy adat. A karbiban van egy beömlő fúvóka, amit nagyobbra szeretnék kicserélni (remélem kapható ilyesmi), mert úgy döntöttem E85 -tel fog menni a kicsike a továbbiakban és ennek a fúvókának a mérete kéne. Az is elég ha adtok egy tippet hogy hol nézzek utána. Van egy olyan sejtésem hogy nagyobb motornál alapból nagyobb ez a fúvóka. Ha megvan és elfüstöltem a benya nagy részét, irány a kútfő aztán hozzá igazítom a gyújtást. Köbö 100 Ft -ot spórolok littyónként és a 105 -ös oktánszámot is jobban fogja szeretni...szerintem. Várom a tippeket és köszike! :D

Hát, annyira nem vagyok otthon benne, de elvileg Weber 32TL karbi van rajta gyárilag, szerintem erre a karbira rákeresel, lehet, hogy találsz valami adatot (bár gyanítom, hogy a 32-es szám valami pillangóátmérőre is utalhat :D ).

Ha jól tudom a 10S az még Kadett motor az A Corsákban és karbis Kadett 1.3-as volt még ilyen kisblokkosból, szóval elképzelhető, hogy felmegy az 1.3-as karbija, de a 12ST Corsában is már (elvileg) kicsit nagyobb Pierburg 1B1 van, lehet, hogy azzal is lehet valamit kezdeni, illetve ha találsz embert, aki karburátorokkal foglalkozik (szerintem még vannak ilyenek) lehet, hogy a mostanit is fel lehet reszelni nagyobbra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszike a tippet, de nem komplett karbit akarok cserélni, csak a beömlő fúvókát ami elméletileg 105-ös és elméletileg 110-re kéne cserélnem. Amúgy 993cc a motor űrtartalma, de még1x köszi az infót.

Hát, annyira nem vagyok otthon benne, de elvileg Weber 32TL karbi van rajta gyárilag, szerintem erre a karbira rákeresel, lehet, hogy találsz valami adatot (bár gyanítom, hogy a 32-es szám valami pillangóátmérőre is utalhat <_< ).

Ha jól tudom a 10S az még Kadett motor az A Corsákban és karbis Kadett 1.3-as volt még ilyen kisblokkosból, szóval elképzelhető, hogy felmegy az 1.3-as karbija, de a 12ST Corsában is már (elvileg) kicsit nagyobb Pierburg 1B1 van, lehet, hogy azzal is lehet valamit kezdeni, illetve ha találsz embert, aki karburátorokkal foglalkozik (szerintem még vannak ilyenek) lehet, hogy a mostanit is fel lehet reszelni nagyobbra :angry:

Link to comment
Megosztás:

Az 1.4 I corsank egy ideje bizonyos fordulat tartomanyban rangat. Felette es alatta nem. Leehet ez az AGR v EGR szelep elkoszolodasa miatt? Hol talalom ezen a motoron ezt? 91es C14NZ -s motorkoddal...

Letezik hogy ezen a 91esen nincs is? Nem talalom

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.